۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری شهری

جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

پوستر دیواری شهری طرح های مخصوص به خود را دارا است. یکی از طرح های جذاب و دوست داشتنی پوستر دیواری شهری و با طرح شهر است. در این نوع طرح، تصاویر زیبایی از شهر ها نظیر پل ها و خیابان ها و یا تصاویر برج های بلند و ... به نمایش در می آید که تصاویر لاکچری و بدیعی برای بازدید کننده فراهم می شود. نصب در مکان های عمومی یکی از موارد کاربردی این طرح ها است، مثلا نصب در مترو و مکان های این چنینی بسیار مطلوب است. طرح شهری را بسیاری از افراد دوست دارند و در محیط زندگی خود از آن استفاده می کنند.

پوستر دیواری شهری

در پوستر دیواری شهری طرح های مختلفی را می توانید به کار ببرید. انتخاب طرح بر اساس سلیقه و متناسب با محیط شما صورت می پذیرد. همواره سعی نمایید علاوه بر توجه به طرح به کیفیت و جنس پوستر هم توجه نمایید. چاپ پوستر با کیفیت زیبایی بیشتر و طول عمر بالاتری را فراهم می نماید که بسیار مناسب برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی است. جنس های باکیفیت تر قابلیت هایی نظیر قابلیت شست و شو پوستر دیواری را فراهم کرده است.

پوستر دیواری شهری

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲