۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری اسپرت

جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

پوستر دیواری اسپرت را به جوانان و نوجوانان توصیه می کنیم. استفاده از پوستر دیواری اسپرت به شکل گسترده فراوان شده است که تصاویر اسپرت و جذاب برای مخاطبان بر روی پوستر درج می شود. استفاده از پوستر اسپرت امکان درج تصاویر مختلف را روی پوستر دیواری فراهم کرده است. پوستر اسپرت در میان جوانان بسیار پر طرفدار است. طرح های اسپرت می تواند شامل تصاویر ورزشی و شخصیت های ورزشی و ... انتخاب شود.

قیمت پوستر دیواری اسپرت

استفاده از تصاویر اسپرت بر روی پوستر دیواری بسیار رواج پیدا کرده است و می تواند فضای شورانگیز و سرشار از هیجان را برای شما فراهم نماید. استفاده از تصاویر ورزشی در این نوع پوستر بسیار رواج دارد. در تعیین قیمت پوستر دیواری اسپرت ابعاد چاپی و نوع متریال بسیار تاثیرگذار است. ابعاد بزرگ تر و استفاده از متریال با کیفیت تر می تواند باعث قیمت بالاتر پوستر اسپرت شود. پوستر های دیواری اسپرت را می توان در محیط های مختلف و بسته به سلایق مختلف به کار برد. سایر اقشار هم بسته به سلایق خود می توانند از این نوع پوستر استفاده نمایید و محیطی شاد و شورانگیز را برای مخاطبان فراهم نمایند.

پوستر دیواری اسپرت

شما می توانید با رجوع به واحد تهیه و چاپ کاغذ دیواری دکور آذین اقدام به سفارش پوستر دیواری با طرح دلخواه خود نمایید. کیفیت انتخابی برای طرح اسپرت در این مرکز چاپی بسیار بالا بوده و قابل قیاس با واحد های چاپی دیگر نیست. دکور آذین طرح اسپرت با قیمت مناسب و با کیفیت بالا راعرضه می نماید. امکان خرید آنلاین و غیر حضوری و چاپ سفارشی کاغذ دیواری در این مرکز چاپی فراهم شده است.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲