جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :
پوستر دیواری طرح گل
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح کودکان
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح مدرن
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح گل
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری گل رز طلایی
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح گل
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح گل
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح کودکان
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح کودکان
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری سالن لوکس
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری راهرو تو در تو
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری گل کرم و برگ
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری قاصدک های بنفش
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری گل های رنگارنگ
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری لیلیوم صورتی
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری بهار
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری دزد دریایی
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری اسب های سنتی
هر متر مربع 70,000 تومان

پوستر دیواری کاربرد فراوان در تزیین دکوراسیون داخلی و زیباسازی محیط دارد. برای خرید پوستر دیواری به صورت آنلاین می توانید از وب سایت دکور آذین استفاده نمایید. این نوع دیوار پوش نوعی از کاغذ دیواری محسوب می شود که تصویر و نمای کلی همانند پازل در کنار هم بدست آمده و تصویری بدیع و زیبا را برای مخاطبان فراهم می نماید. این نوع دیوار پوش در دکوراسیون داخلی قابلیت نصب در فضاهای داخلی مختلف را دارد و محدودیتی از این لحاظ برای انتخاب طرح دلخواه وجود ندارد. شما با سفارش پوستر در انواع طرح و نقش ها می توانید دکوراسیون زیبا را برای خود فراهم آورید. امکان چاپ پوستر در ابعاد مختلف امکانی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست. دکور آذین قیمت پوستر دیواری را بر اساس کیفیت و رضایت مشتری تعیین نموده و اقدام به فراهم آوردن امکانات خرید پوستر دیواری به صورت آنلاین نموده تا مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند.

خرید پوستر دیواری چه مزایایی دارد؟

پوستر دیواری در زیباسازی دکوراسیون داخلی از مناسب ترین روش های زیباسازی است. با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی نمی توان طرح هایی نظیر پوستر را برای مخاطبان فراهم نمود. علاوه بر زیبایی فراوان بدست آمده، قابلیت نصب آسان و ارزان پوستر از دیگر ویژگی های این نوع دیوار پوش است. با این وجود افراد بایستی در انتخاب کیفیت جنس، نوع چاپ و موارد این چنینی دقت نمایند تا کیفیت و زیبایی را با هم برای دکوراسیون داخلی خود به وسیله این نوع دیوار پوش فراهم آورند. با خرید پوستر دیواری آنلاین می توانید طرح های مختلف را در زمان مناسب ببینید و طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. با خرید پوستر می توانید فضای واقعی را در چشم مخاطبان القا کرده و لذت را به مخاطبان اعطا کرد.

پوستر دیواری

پوستر دیواری سه بعدی چگونه است؟

پوستر دیواری سه بعدی نسل جدیدی از پوسترهای دیواری است که با ایجاد حاشیه ها و قسمت های سیاه و روشن تصاویر سه بعدی بی نظیری را برای بینندگان ایجاد می کند. با پیشرفت امکانات چاپی امکان چاپ تصاویر سه بعدی فراهم شده است که جلوه و ظاهر خاصی را برای محیط فراهم آورده است. تصاویر سه بعدی بر روی پوستر، فضایی طبیعی و دلنشین را برای مخاطبان فراهم می نماید. برای چاپ پوستر سه بعدی نیاز به تجهیزات چاپ خاص است. طرح های مورد استفاده در پوستر سه بعدی متنوع بوده و با روش های مشابه امکان ایجاد چنین تصاویر بدیعی وجود ندارد. قطعا سه بعدی بودن طرح ها در فراهم آوردن فضای طبیعی و دلنشین برای مخاطبان بسیار تاثیرگذار است. استفاده از طرح های سه بعدی بویژه برای تصاویر طبیعت و مناظر بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشند.

پوستر دیواری

پوستر دیواری اتاق کودک، جذاب و شورانگیز

پوستر یکی از مناسب ترین ابزارهای زیباسازی دکوراسیون برای محیط زندگی کودک است. استفاده از طرح های مناسب پوستر برای کودکان و استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی می تواند در ایجاد محیطی مناسب برای زندگی کودکان بسیار مناسب و کاربردی باشد. طرح های انتخابی پوستر متناسب با روحیات آنها می باشد. پوستر دیواری اتاق کودک را بسته به جنسیت هم متفاوت انتخاب می کنند. پوستر اتاق کودک پسرانه و دخترانه متفاوت است. انتخاب طرح ها و رنگ ها متناسب با روحیات کودکان و براساس رشد و شکوفایی استعدادهای آن ها انجام می شود.

پوستر دیواری

پوسترهای دیواری طبیعت و مناظر

یکی از مناسب ترین و زیباترین طرح های مورد استفاده برای دکوراسیون داخلی، طرح طبیعت و مناظر است. در این طرح ها با فراهم آمدن تصاویر طبیعت و مناظر می توان محیطی آرامش بخش و زیبا را برای مخاطبان فراهم آورد. تصاویر رودخانه ها، کوه ها، جنگل و ... همگی می توانند الگوهای مناسبی برای دیوار پوش مناظر و طبیعت باشد. پوستر بویژه در حالت سه بعدی می توانند تصاویر ویژه و منحصر به فرد را همانند حالت طبیعی برای مخاطبان فراهم نماید. انتخاب طرح متناسب با سلایق مختلف بوده و می توان طیف وسیعی از پوسترهای دیواری را انتخاب کرد. سه بعدی بودن طرح ها بویژه در این مورد بسیار مناسب بوده و می تواند باعث زیبایی و دلنشینی بیشتر نیز شود.

پوستر دیواری

پوستر دیواری حیوانات طرحی جذاب و دیدنی

یکی از جذاب ترین و مورد علاقه ترین پوسترهای دیواری که طرفداران بسیاری نیز دارد، طرح حیوانات است. در این نوع با استفاده از تصاویر حیوانات مورد علاقه مشتریان اقدام به زیباسازی دکوراسیون می شود. این نوع در بین کودکان و نوجوانان و جوانان و کسانی که به حیوانات و تصاویر آن ها علاقه مند هستند طرفداران بسیاری دارد. انتخاب طرح مورد نیاز برای چاپ طرح حیوانات بسته به سلایق مختلف انجام گرفته و می توان از بین طرح های مختلف حیوانات الگو مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

پوستر دیواری

چاپ طرح ها در ابعاد بزرگ و دلخواه

بدست آوردن پوستر دیواری با ابعاد دلخواه امتیازی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست. پوستر دیواری بزرگ در مخاطب بیشتر جلب توجه کرده و باعث طبیعی تر شدن محیط نیز می شود. در برخی موارد ابعاد دیوار بزرگ است و نیاز به پوستر بزرگ است که بایستی واحد چاپی قادر به چاپ در ابعاد دلخواه مشتری باشد. برای پوستر بزرگ نیز ماشین چاپ بایستی توانایی چاپ ابعاد دلخواه را داشته باشد. داشتن ابعاد مناسب در کنار داشتن کیفیت بالا در پوستر تصاویری دلنشین و فضای طبیعی را برای مخاطبان فراهم می کند.

پوستر دیواری

نصب پوستر دیواری چگونه است؟

نصب پوسترهای دیواری همانند کاغذ دیواری ها است. برای نصب پوستر در گام نخست بایستی بایستی محل نصب کاملا صاف و صیقلی باشد. نم و رطوبت برطرف شود و نصب توسط نصاب به خوبی انجام شود. برای پوسترهای دیواری از چسب مخصوص برای نصب استفاده می شود و بایستی حباب های زیر پوستر ایجاد نشود و الصاق و اتصال قطعات مختلف به خوبی در کنار هم انجام شود. با نصب تصاویر زیبای توسط این روش در معرض دید خود و اطرافیان لذت ببرید.

قیمت پوسترهای دیواری چگونه است؟

قیمت پوستر دیواری بر اساس متراژ مورد استفاده تعیین می شود. کیفیت کاغذ مورد استفاده و نوع چاپ نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی است. اما در کل این روش زیباسازی دکوراسیون داخلی در مقایسه با سایر روش ها بسیار ارزان تر بدست می آید، این در حالی است که سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی زیبایی در حد پوسترهای دیواری را نداشته و مشکلات خاص خود را دارند.

سفارش پوسترهای دیواری چگونه است؟

برای سفارش پوستر دیواری بایستی در اولین گام طرح دلخواه خود را انتخاب نمایید. تنوع طرح های گرد آوری شده در زمینه پوسترهای دیواری باعث سهولت انتخاب طرح ها برای افراد با سلایق و گرایش های مختلف شده است. پس از انتخاب طرح بایستی متراژ مورد نظر خود برای نصب بر روی دیوار را مشخص نمایید. در اندازه گیری ها بایستی 5 سانتی متر برای جبران قناصی های دیوار نیز در نظر گرفته شود. پس از سفارش، در سریعترین زمان ممکن ارسال و نصب انجام می شود.

مقالات مرتبط
خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه
10 شهریور 1398

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.


سفارش چاپ پوستر دیواری
5 شهریور 1398

سفارش چاپ پوستر دیواری

سفارش چاپ پوستر دیواری به صورت آنلاین و اینترنتی در دکور آذین فراهم شده است. شما تنها با مراجعه به وب سایت دکور آذین می توانید از بین هزاران طرح پوستر دیواری، طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و اقدام به سفارش چاپ پوستر دیواری نمایید. به این ترتیب به راحتی می توانید در فرصت کافی اقدام به انتخاب طرح دلخواه برای خود نمایید و در زمان و هزینه خود به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی نمایید. مزیت های سفارش اینترنتی به حدی است که ما شما را به سفارش به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می دهیم.


خرید اینترنتی پوستر دیواری سه بعدی
29 بهمن 1397

خرید اینترنتی پوستر دیواری سه بعدی

خرید اینترنتی پوستر دیواری سه بعدی امتیازی است که دکور آذین برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است. شما با خرید اینترنتی پوستر دیواری سه بعدی هم در زمان خود صرفه جویی می کنید و هم با قیمت مناسب پوستر دیواری دلخواه خود رو به صورت آنلاین و با انتخاب صحیح می خرید. خرید اینترنتی پوستر دیواری بویژه برای نوع پوسترهای دیواری سه بعدی بسیار مناسب است


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما