جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :
پوستر دیواری طرح فشن
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری طرح گل
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری طرح مدرن
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری طرح چهره
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری پترن های سنتی
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری گل های زیبا
هر متر مربع 68,000 تومان
پوستر دیواری دیوار آجری
هر متر مربع 68,000 تومان

پوستر دیواری فشن از طرح های شیک و امروزی است که علاقه مندان بسیاری را پیدا کرده است. استفاده از پوسترهای دیواری در اماکن مختلف امکان ایجاد طرح های نوین نظیر پوستر دیواری فشن را برای علاقه مندان فراهم نموده است. پوسترهای دیواری فشن قابل استفاده برای محیط های مختلف بوده و کاربرد آن به مرور زمان توسعه یافته است. این طرح برای جوانان و نوجوانان و ورزشکاران بسیار مورد علاقه است. رنگ و طرح بکار رفته در این نوع طرح ها رنگ های شاد و طرح های شیک است که مخاطبان را بسیار شاداب می نماید.

پوستر دیواری فشن

طرح های فشن را می توان برای سالن های زیبایی و آرایشی، کافی شاپ ها، مغازه ها و ... استفاده کرد. این پوستر ها با شرایطی که دارند محیطی بسیار جذاب و با شور و حال را برای مخاطبان فراهم می نمایند. پوستر دیواری طرح فشن در بین گروه های نوجوانان و جوانان علاقه مندان فراوانی را دارد. طرح ها دارای گستره و تنوع بالایی است که افراد با سلایق مختلف قادر به انتخاب متناسب با سلیقه خود هستند. باید توجه داشته باشید با استفاده از طرح های فشن به افراد شور و حرارت انتقال داده شده و این امر در تحرک و سر حال بودن افراد بسیار تاثیرگذار است. دکور آذین انواع پوستر دیواری را با طرح های مختلف و با کیفیت بالا عرضه می نماید. قیمت چاپ پوستر دیواری در دکور آذین بسیار مناسب است.

پوستر دیواری فشن
مقالات مرتبط
سفارش چاپ پوستر دیواری
5 شهریور 1398

سفارش چاپ پوستر دیواری

سفارش چاپ پوستر دیواری به صورت آنلاین و اینترنتی در دکور آذین فراهم شده است. شما تنها با مراجعه به وب سایت دکور آذین می توانید از بین هزاران طرح پوستر دیواری، طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و اقدام به سفارش چاپ پوستر دیواری نمایید. به این ترتیب به راحتی می توانید در فرصت کافی اقدام به انتخاب طرح دلخواه برای خود نمایید و در زمان و هزینه خود به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی نمایید. مزیت های سفارش اینترنتی به حدی است که ما شما را به سفارش به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می دهیم.


پوستر دیواری بزرگ سه بعدی خرید پوستر دیواری بزرگ قیمت
25 بهمن 1397

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی خرید پوستر دیواری بزرگ قیمت

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی خرید پوستر دیواری بزرگ قیمت پوستر دیواری بزرگ منظره پوسترهای دیواری بزرگ فروش پوستر دیواری بزرگ چاپ پوستر بزرگ دیواری پوسترهای دیواری بزرگ برای پوشش دیوار . دکور آذین پوستر دیواری و کاغذ دیواری را با تنوع در طرح های مختلف و در ابعاد مختلف، بخصوص در ابعاد بزرگ با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت مناسب ارائه می دهد. ابعاد پوسترهای دیواری متنوع بوده و می توان برای محیط ها با ابعاد مختلف از آن ها استفاده کرد.


خرید پوستر دیواری ارزان قیمت فروش پوستر دیواری ارزان
10 بهمن 1397

خرید پوستر دیواری ارزان قیمت فروش پوستر دیواری ارزان

خرید پوستر دیواری ارزان قیمت فروش پوستر دیواری ارزان خرید پوستر دیواری سه بعدی خرید پوستر دیواری ورزشی خرید پوستر دیواری کوچک را در دکور آذین تجربه نمایید. اگر به دنبال خرید پوستر دیواری ارزان و با کیفیت هستید می توانید به مرکز چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انواع طرح ها را با کیفیت بالا و با مناسب ترین قیمت کاغذ دیواری عرضه می دارد.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲