جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

پوستر دیواری شهری طرح های مخصوص به خود را دارا است. یکی از طرح های جذاب و دوست داشتنی پوستر دیواری شهری و با طرح شهر است. در این نوع طرح، تصاویر زیبایی از شهر ها نظیر پل ها و خیابان ها و یا تصاویر برج های بلند و ... به نمایش در می آید که تصاویر لاکچری و بدیعی برای بازدید کننده فراهم می شود. نصب در مکان های عمومی یکی از موارد کاربردی این طرح ها است، مثلا نصب در مترو و مکان های این چنینی بسیار مطلوب است. طرح شهری را بسیاری از افراد دوست دارند و در محیط زندگی خود از آن استفاده می کنند.

پوستر دیواری شهری

در پوستر دیواری شهری طرح های مختلفی را می توانید به کار ببرید. انتخاب طرح بر اساس سلیقه و متناسب با محیط شما صورت می پذیرد. همواره سعی نمایید علاوه بر توجه به طرح به کیفیت و جنس پوستر هم توجه نمایید. چاپ پوستر با کیفیت زیبایی بیشتر و طول عمر بالاتری را فراهم می نماید که بسیار مناسب برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی است. جنس های باکیفیت تر قابلیت هایی نظیر قابلیت شست و شو پوستر دیواری را فراهم کرده است.

پوستر دیواری شهری
مقالات مرتبط

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰