جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :
پوستر دیواری تجاری ورزشی

پوستر دیواری تجاری ورزشی

هر متر مربع 70,000 تومان

پوستر دیواری اسپرت را به جوانان و نوجوانان توصیه می کنیم. استفاده از پوستر دیواری اسپرت به شکل گسترده فراوان شده است که تصاویر اسپرت و جذاب برای مخاطبان بر روی پوستر درج می شود. استفاده از پوستر اسپرت امکان درج تصاویر مختلف را روی پوستر دیواری فراهم کرده است. پوستر اسپرت در میان جوانان بسیار پر طرفدار است. طرح های اسپرت می تواند شامل تصاویر ورزشی و شخصیت های ورزشی و ... انتخاب شود.

قیمت پوستر دیواری اسپرت

استفاده از تصاویر اسپرت بر روی پوستر دیواری بسیار رواج پیدا کرده است و می تواند فضای شورانگیز و سرشار از هیجان را برای شما فراهم نماید. استفاده از تصاویر ورزشی در این نوع پوستر بسیار رواج دارد. در تعیین قیمت پوستر دیواری اسپرت ابعاد چاپی و نوع متریال بسیار تاثیرگذار است. ابعاد بزرگ تر و استفاده از متریال با کیفیت تر می تواند باعث قیمت بالاتر پوستر اسپرت شود. پوستر های دیواری اسپرت را می توان در محیط های مختلف و بسته به سلایق مختلف به کار برد. سایر اقشار هم بسته به سلایق خود می توانند از این نوع پوستر استفاده نمایید و محیطی شاد و شورانگیز را برای مخاطبان فراهم نمایند.

پوستر دیواری اسپرت

شما می توانید با رجوع به واحد تهیه و چاپ کاغذ دیواری دکور آذین اقدام به سفارش پوستر دیواری با طرح دلخواه خود نمایید. کیفیت انتخابی برای طرح اسپرت در این مرکز چاپی بسیار بالا بوده و قابل قیاس با واحد های چاپی دیگر نیست. دکور آذین طرح اسپرت با قیمت مناسب و با کیفیت بالا راعرضه می نماید. امکان خرید آنلاین و غیر حضوری و چاپ سفارشی کاغذ دیواری در این مرکز چاپی فراهم شده است.

مقالات مرتبط

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰