جستجوی پیشرفته
فیلتر های انتخاب شده
نوع اصلی
کاربری
رنگ
نوع فرعی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :
پوستر دیواری خرگوش کوچولو
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری نقاشی شهر برفی
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری کارتون شرک 1
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری دزد دریایی
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری کودک طرح جنگل
هر متر مربع 70,000 تومان
پوستر دیواری طرح کودکان
هر متر مربع 70,000 تومان

پوستر دیواری اتاق کودک و انتخاب طرح مناسب برای آن از اهمیت بالایی برخوردار است. کودکان دارای احساسات و عواطف خاص بوده و طرح انتخابی برای آن ها می تواند در رشد و شکوفایی آن ها تاثیرگذار باشد. یکی از پر طرفدارترین پوستر های دیواری که کاربرد گسترده دارد، پوستر دیواری اتاق کودک است. پوستر دیواری اتاق کودک بایستی متناسب با کودکان و در نظر گرفتن روحیات آن ها انتخاب شود. در انتخاب طرح مناسب برای کودکان جنسیت نیز تاثیرگذار است.

پوستر دیواری اتاق کودک پسرانه و دخترانه

پوستر دیواری اتاق کودک در نظر گرفته شده برای پسران با دختران تمایزهایی دارند که این امر در تفاوت احساسات پسرانه و دخترانه ریشه دارد که بایستی در هنگام انتخاب طرح اتاق کودک به آن توجه فراوان کرد. در کل استفاده از رنگ های شاد و تصاویر دوست داشتنی آن ها نظیر طرح های فرشتگان می تواند پوستر مناسبی باشد که برای این قشر انتخاب شود. طرح انتخابی بایستی در عین آرامش بخشی که در کودکان ایجاد می کند بتواند روحیه سرشار از شادی و نشاط را برای کودکان فراهم نماید. انتخاب رنگ نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. رنگ های جذاب می تواند طرح مناسب تری برای این قشر را فراهم آورد.

خرید پوستر دیواری اتاق کودک

دکور آذین خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری اتاق کودک را با طرح و برند مناسب و با کیفیت مناسب انجام می دهد. کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح های مختلف بخصوص کاغذ دیواری های اتاق کودک سه بعدی در این مرکز چاپی عرضه می شود. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا از امتیازات پوستر اتاق کودک عرضه شده توسط دکور آذین است.

پوستر دیواری اتاق کودک می تواند حاوی تصاویر مورد علاقه کودکان باشد. تصاویر کارتونی محبوب یکی از مواردی است که برای چاپ کاغذ دیواری اتاق کودک قابل استفاده است. بهتر است در انتخاب طرح مورد نظر کودکان از خود کودکان مشورت گرفته تا طرح مورد علاقه کودکان را انتخاب کنید.

مقالات مرتبط
استیکر اتاق کودک از کجا بخرم
18 مهر 1398

استیکر اتاق کودک از کجا بخرم

استیکر اتاق کودک از کجا بخرم؟ سوالی است که بسیاری از کسانی که به دنبال زیباسازی دکوراسیون داخلی محیط کودک خود هستند، دارند. دکور آذین انواع طرح استیکر دیواری را با طرح های زیبا و کیفیت بالا عرضه می نماید. قیمت تهیه استیکر اتاق کودک در مجموعه دکور آذین بسیار مقرون به صرفه است. برای تهیه استیکرهای دیواری بخصوص برای کودکان بایستی یک واحد معتبر چاپی را انتخاب نمایید.


قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه
14 تیر 1398

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

دکور آذین قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه و دخترانه را بصورت مناسب عرضه می نماید. کیفیت بالا در کنار قیمت کاغذ دیواری مناسب از مزایا و نتایج تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری از طریق دکور آذین می باشد. از مکان های مرسوم که نیاز به کاغذ دیواری و پوستر دیواری می باشد می توان به اتاق خواب اشاره کرد. بخصوص در مورد دختران و پسران با توجه به تاثیر دکوراسیون داخلی بر روحیات آن ها استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری شیک بخصوص در اتاق خواب بسیار مهم و ضروری است.


مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه
11 تیر 1398

مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه

برای انتخاب مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انواع مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان را در زیباترین طرح های ممکن و قیمت مناسب بخصوص برای دختران فراهم آورده است. دختران دارای روحیات خاص خود بخصوص در سنین نوجوانی و جوانی هستند که نیازمند طرح ها و مدل های خاص این سنین برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری هستند.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰