۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

آسمان مجازی

آسمان مجازی ، قیمت آسمان مجازی آشپزخانه ، آسمان مجازی در تهران ، آسمان مجازی چیست. آسمان مجازی نوع مدرن سقف های کاذب بوده که به وسیله آن می توان طرح های خاص و ویژه سه بعدی را اجرا نمود. استفاده از تصاویر طبیعت در آسمان مجازی می تواند باعث جلوه ی خاص و زیبا برای سقف شما شود.کسانی که به دنبال خلق تصاویر سه بعدی خاص بر روی سقف را دارند را به استفاده از آسمان مجازی پیشنهاد می کنیم. در استفاده از تصاویر مناظر بر روی آسمان مجازی علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که ایجاد می کند باعث ایجاد حس آرامش و ایجاد فضای طبیعی برای ساکنان همراه است. برای آسمان مجازی طرح های مختلف وجود دارد که شما می توانید اقدام به انتخاب طرح ها از بین تعداد زیادی از طرح ها نمایید. تصاویر کوه ها، دریاها، رودخانه ها، مزرعه و جنگل ها و ... می تواند از الگوهای طبیعی مناسب برای آسمان مجازی باشد.

فیلم پوستر سقفی

فرایند آماده سازی سفارش پوستر سقفی

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲