آسمان مجازی با طرح هی مختلف در دکور آذین عرضه می شود. آسمان مجازی نوع مدرن سقف های کاذب بوده که به وسیله آن می توان طرح های خاص و ویژه سه بعدی را اجرا نمود. استفاده از تصاویر طبیعت در آسمان مجازی می تواند باعث جلوه ی خاص و زیبا برای سقف شما شود.کسانی که به دنبال خلق تصاویر سه بعدی خاص بر روی سقف را دارند را به استفاده از آسمان مجازی پیشنهاد می کنیم. در استفاده از تصاویر مناظر بر روی آسمان مجازی علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که ایجاد می کند باعث ایجاد حس آرامش و ایجاد فضای طبیعی برای ساکنان همراه است. برای آسمان مجازی طرح های مختلف وجود دارد که شما می توانید اقدام به انتخاب طرح ها از بین تعداد زیادی از طرح ها نمایید. تصاویر کوه ها، دریاها، رودخانه ها، مزرعه و جنگل ها و ... می تواند از الگوهای طبیعی مناسب برای آسمان مجازی باشد.

مقالات مرتبط
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی
8 دی 1397

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.


خرید اینترنتی آسمان مجازی در دکور آذین
13 مهر 1398

خرید اینترنتی آسمان مجازی در دکور آذین

امکان فروش آنلاین در دکور آذین بستر خرید اینترنتی آسمان مجازی را برای مخاطبان فراهم کرده است. این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان شده و باعث می شود شما با سهولت و دقت بیشتری اقدام به انتخاب طرح دلخواه کنید. با استفاده از طرح های بکار رفته در آسمان مجازی می توانید دکوراسیون منحصر به فرد و تصاویری رویایی را برای محیط زندگی و یا محل کار فراهم نمود.


خرید کاغذ دیواری بدون واسطه
9 اسفند 1398

خرید کاغذ دیواری بدون واسطه

خرید کاغذ دیواری بدون واسطه و با قیمت ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. مجموعه دکور آذین فروش کاغذ دیواری بدون واسطه و با کیفیت بالا را با کیفیت بالا انجام می دهد. کاغذ دیواری ها دارای انواع طرح و مدل بوده که گستره وسیعی از مدل ها در مجموعه دکور آذین ارایه می شود. خرید آنلاین انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در مجموعه دکور آذین تجربه نمایید.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰