۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری ، قیمت لوردراپه تصویری ، خرید لوردراپه تصویری. لوردراپه تصویری یا فتودراپه تصویری از نوارهای مختلف تشکیل شده و به وسیله ریل آلومینیومی نگه داشته شده اند. در لوردراپه تصویری از کنار هم قرار گرفتن نوارها تصویر و نمای کلی فراهم می شود. نوارهای محکم پارچه ای قابلیت نصب آسان را داشتهو کاربرد فراوانی در مراکز مسکونی و اداری و تجاری را دارند. قابلیت اجرای طرح های مختلف بر روی لوردراپه تصویری وجود دارد . می توان با وسایل محیط تناسب را برقرار کرد . اقدام به دیزاین محیط نمود. کیفیت لوردراپه تصویری بالا است و تصاویر به مرور زمان دچار افت و رنگ پریدگی نمی شوند. داشتن مقاومت در برابر نور و رطوبت خصوصیت بارز لوردراپه تصویری است. عملیات نصب لوردراپه تصویری در زمان کوتاه انجام شده و قابیلت نصب آسان از خصوصیات بارز آن است. دکور آذین قابلیت درج طرح های مختلف بر روی لوردراپه تصویری را دارد و با کیفیت ترین روند چاپی در این زمینه را ارائه می دهد. لوردراپه تصویری ارائه شده در دکور آذین هم کیفیت بالا را داشته و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است.

فیلم تابلو بوم یک تکه

فرایند آماده سازی سفارش تابلو بوم یک تکه

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲