۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری هم کابرد پرده را فراهم کرده و هم با زیبایی می تواند در زیباسازی دکوراسیون داخلی شما تاثیر فراوان داشته باشد. لوردراپه تصویری یا فتودراپه تصویری از نوارهای مختلف تشکیل شده و به وسیله ریل آلومینیومی نگه داشته شده اند. در لوردراپه تصویری از کنار هم قرار گرفتن نوارها تصویر و نمای کلی فراهم می شود. نوارهای محکم پارچه ای قابلیت نصب آسان را داشته و کاربرد فراوانی در مراکز مسکونی و اداری و تجاری را دارند. قابلیت اجرای طرح های مختلف بر روی لوردراپه وجود دارد . می توان با وسایل محیط تناسب را برقرار کرد . اقدام به دیزاین محیط نمود. کیفیت لوردراپه بالا است و تصاویر به مرور زمان دچار افت و رنگ پریدگی نمی شوند. داشتن مقاومت در برابر نور و رطوبت خصوصیت بارز لوردراپه تصویری است. عملیات نصب لوردراپه در زمان کوتاه انجام شده و قابیلت نصب آسان از خصوصیات بارز آن است. دکور آذین قابلیت درج طرح های مختلف بر روی لوردراپه را دارد و با کیفیت ترین روند چاپی در این زمینه را ارائه می دهد. لوردراپه ارائه شده در دکور آذین هم کیفیت بالا را داشته و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲