۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوردراپه تصویری

لوردراپه تصویری هم کابرد پرده را فراهم کرده و هم با زیبایی می تواند در زیباسازی دکوراسیون داخلی شما تاثیر فراوان داشته باشد. لوردراپه تصویری یا فتودراپه تصویری از نوارهای مختلف تشکیل شده و به وسیله ریل آلومینیومی نگه داشته شده اند. در لوردراپه تصویری از کنار هم قرار گرفتن نوارها تصویر و نمای کلی فراهم می شود. نوارهای محکم پارچه ای قابلیت نصب آسان را داشته و کاربرد فراوانی در مراکز مسکونی و اداری و تجاری را دارند. قابلیت اجرای طرح های مختلف بر روی لوردراپه وجود دارد . می توان با وسایل محیط تناسب را برقرار کرد . اقدام به دیزاین محیط نمود. کیفیت لوردراپه بالا است و تصاویر به مرور زمان دچار افت و رنگ پریدگی نمی شوند. داشتن مقاومت در برابر نور و رطوبت خصوصیت بارز لوردراپه تصویری است. عملیات نصب لوردراپه در زمان کوتاه انجام شده و قابیلت نصب آسان از خصوصیات بارز آن است. دکور آذین قابلیت درج طرح های مختلف بر روی لوردراپه را دارد و با کیفیت ترین روند چاپی در این زمینه را ارائه می دهد. لوردراپه ارائه شده در دکور آذین هم کیفیت بالا را داشته و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲