۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

انواع پرده

انواع پرده را می توان در تزیین دکوراسیون و زیباسازی محیط استفاده کرد. پرده قادر است به بخش های مختلف دکوراسیون زیبایی بخشد. با بهره گیری از ایده ها و مدل های مختلف پرده می توان دکوراسیون متفاوتی را برای مخاطبان ایجاد کرد. انواع پرده وجود دارد که بنا به سلایق و خلاقیت می توان از انواع پرده برای زیباسازی دکوراسیون محیط بهره برد.

انواع پرده در تنظیم نور محیط داخل و همچنین کنترل سرما و گرما محیط داخل موثر باشد. نوعی از پرده ها با هدف ایجاد فضای کلاسیک استفاده می شوند . این پرده ها علاوه بر کارایی متعارف پرده کاربرد تزیینی دارد. از متریال زیبا برای این نوع پرده ها استفاده می شود . مدل پرده طوری طراحی می شود که طرحی کلاسیک و زیبا را برای مخاطب فراهم نماید. در برخی از موارد از پرده های حریر استفاده می شود که نور را بیشتر وارد محیط می کند و البته در این نوع نیز می توان از تنوع رنگی متناسب با نظر و سلیقه مخاطب استفاده کرد. رنگ مورد استفاده پرده حریر متناسب با دکوراسیون می تواند متنوع باشد. پرده هایی به مدل رومی هم موجود هستند که پرده توسط دو نوار پارچه جمع می شوند. در طراحی و انتخاب پرده ضخامت پرده هم مهم است. ضخامت پرده در تعیین سردی یا گرمی محیط می تواند موثر باشد. انتخاب نوع پرده بسیار مهم بخصوص برای کسانی می باشد که بر روی دکوراسیون محیط حساس هستند می باشد. با پرده های زیبا می توان محیطی لوکس و زیبا را برای مخاطبان فراهم نمود. گروه دکور آذین انواع پرده را با کیفیت بالا و با زیباترین طرح ها و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز عرضه می دارد.

فیلم انواع پرده

فرایند آماده سازی سفارش انواع پرده

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲