انواع پرده را می توان در تزیین دکوراسیون و زیباسازی محیط استفاده کرد. پرده قادر است به بخش های مختلف دکوراسیون زیبایی بخشد. با بهره گیری از ایده ها و مدل های مختلف پرده می توان دکوراسیون متفاوتی را برای مخاطبان ایجاد کرد. انواع پرده وجود دارد که بنا به سلایق و خلاقیت می توان از انواع پرده برای زیباسازی دکوراسیون محیط بهره برد.

انواع پرده در تنظیم نور محیط داخل و همچنین کنترل سرما و گرما محیط داخل موثر باشد. نوعی از پرده ها با هدف ایجاد فضای کلاسیک استفاده می شوند . این پرده ها علاوه بر کارایی متعارف پرده کاربرد تزیینی دارد. از متریال زیبا برای این نوع پرده ها استفاده می شود . مدل پرده طوری طراحی می شود که طرحی کلاسیک و زیبا را برای مخاطب فراهم نماید. در برخی از موارد از پرده های حریر استفاده می شود که نور را بیشتر وارد محیط می کند و البته در این نوع نیز می توان از تنوع رنگی متناسب با نظر و سلیقه مخاطب استفاده کرد. رنگ مورد استفاده پرده حریر متناسب با دکوراسیون می تواند متنوع باشد. پرده هایی به مدل رومی هم موجود هستند که پرده توسط دو نوار پارچه جمع می شوند. در طراحی و انتخاب پرده ضخامت پرده هم مهم است. ضخامت پرده در تعیین سردی یا گرمی محیط می تواند موثر باشد. انتخاب نوع پرده بسیار مهم بخصوص برای کسانی می باشد که بر روی دکوراسیون محیط حساس هستند می باشد. با پرده های زیبا می توان محیطی لوکس و زیبا را برای مخاطبان فراهم نمود. گروه دکور آذین انواع پرده را با کیفیت بالا و با زیباترین طرح ها و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز عرضه می دارد.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو

تماس با ما