۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

انواع پرده

انواع پرده را می توان در تزیین دکوراسیون و زیباسازی محیط استفاده کرد. پرده قادر است به بخش های مختلف دکوراسیون زیبایی بخشد. با بهره گیری از ایده ها و مدل های مختلف پرده می توان دکوراسیون متفاوتی را برای مخاطبان ایجاد کرد. انواع پرده وجود دارد که بنا به سلایق و خلاقیت می توان از انواع پرده برای زیباسازی دکوراسیون محیط بهره برد.

انواع پرده در تنظیم نور محیط داخل و همچنین کنترل سرما و گرما محیط داخل موثر باشد. نوعی از پرده ها با هدف ایجاد فضای کلاسیک استفاده می شوند . این پرده ها علاوه بر کارایی متعارف پرده کاربرد تزیینی دارد. از متریال زیبا برای این نوع پرده ها استفاده می شود . مدل پرده طوری طراحی می شود که طرحی کلاسیک و زیبا را برای مخاطب فراهم نماید. در برخی از موارد از پرده های حریر استفاده می شود که نور را بیشتر وارد محیط می کند و البته در این نوع نیز می توان از تنوع رنگی متناسب با نظر و سلیقه مخاطب استفاده کرد. رنگ مورد استفاده پرده حریر متناسب با دکوراسیون می تواند متنوع باشد. پرده هایی به مدل رومی هم موجود هستند که پرده توسط دو نوار پارچه جمع می شوند. در طراحی و انتخاب پرده ضخامت پرده هم مهم است. ضخامت پرده در تعیین سردی یا گرمی محیط می تواند موثر باشد. انتخاب نوع پرده بسیار مهم بخصوص برای کسانی می باشد که بر روی دکوراسیون محیط حساس هستند می باشد. با پرده های زیبا می توان محیطی لوکس و زیبا را برای مخاطبان فراهم نمود. گروه دکور آذین انواع پرده را با کیفیت بالا و با زیباترین طرح ها و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز عرضه می دارد.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲