۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

تابلو بوم چند تکه

تابلو بوم چند تکه تصویر را در چند قسمت جدا از هم در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابلو بوم چند تکه دارای زیبایی خاص بوده و تصویری لاکچری را در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابو بوم به سبب نداشتن اتصال فلزی برای اتصال به دیوار بسیار مناسب است و تخریبی را بر روی دیوار ایجاد نمی کند.

البته بایستی توجه کرد تابلو بوم چند تکه نیاز به ظرافت بیشتر دارند، این در حالی است که تابلو شاسی چاپی ساده و آسان را دارد و زمان کمتری برای چاپ شاسی نیاز است. سایز و ابعاد تابلو بوم دارای ابعاد خاصی است و امکان ساخت در ابعاد خیلی کوچک جالب نیست. از لحاظ تابلو بوم می توان گفت تابلو بوم زیباتر و هنری تر است و زیبایی و جلب توجه بیشتری را در مخاطبان ایجاد می کند. سبکی تابلو بوم جابجایی آن را آسان ساخته است. تابلو بوم مقاومت بالا داشته و زیبایی فراوانی دارد. تهیه و چاپ تابلو بوم با تصاویر زیبا و انحصاری امتیاز منحصر به فردی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست.

تابلو بوم چند تکه
تابلو بوم چند تکه
فیلم تابلو بوم چند تکه

فرایند آماده سازی سفارش تابلو بوم چند تکه

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲