تابلو بوم چند تکه تصویر را در چند قسمت جدا از هم در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابلو بوم چند تکه دارای زیبایی خاص بوده و تصویری لاکچری را در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابو بوم به سبب نداشتن اتصال فلزی برای اتصال به دیوار بسیار مناسب است و تخریبی را بر روی دیوار ایجاد نمی کند.

البته بایستی توجه کرد تابلو بوم چند تکه نیاز به ظرافت بیشتر دارند، این در حالی است که تابلو شاسی چاپی ساده و آسان را دارد و زمان کمتری برای چاپ شاسی نیاز است. سایز و ابعاد تابلو بوم دارای ابعاد خاصی است و امکان ساخت در ابعاد خیلی کوچک جالب نیست. از لحاظ تابلو بوم می توان گفت تابلو بوم زیباتر و هنری تر است و زیبایی و جلب توجه بیشتری را در مخاطبان ایجاد می کند. سبکی تابلو بوم جابجایی آن را آسان ساخته است. تابلو بوم مقاومت بالا داشته و زیبایی فراوانی دارد. تهیه و چاپ تابلو بوم با تصاویر زیبا و انحصاری امتیاز منحصر به فردی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست.

تابلو بوم چند تکه
تابلو بوم چند تکه
مقالات مرتبط
چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران
6 آذر 1398

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید در دکور آذین تهیه نمایید. تابلو بوم از آنجایی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است، روشی مناسب برای چاپ عکس و تصاویر زیبا و دلخواه شما است. تابلو بوم نوعی پارچه مخصوص را شامل می شود که تصویر بر روی آن درج می شود. این تابلو ها دارای ابعاد مختلف بوده و از این روی می توان تصاویر با ابعاد مختلف را بر روی تابلو بوم درج نمود.


چاپ روی تابلو بوم
24 مرداد 1398

چاپ روی تابلو بوم

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.


خرید تابلو بوم نقاشی
2 مرداد 1398

خرید تابلو بوم نقاشی

برای خرید تابلو بوم نقاشی می توانید از خدمات دکور آذین بهره برید. دکور آذین طرح های مختلف تابلو بوم را برای سلایق و علایق مختلف فراهم کرده است. با رجوع به بخش خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید خرید مناسب از لحاظ طرح و قیمت داشته باشید. تابلو بوم نقاشی کاربرد فراوانی در زیباسازی محیط و اماکن مختلف اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... دارد.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰