۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

تابلو بوم چند تکه

تابلو بوم چند تکه تصویر را در چند قسمت جدا از هم در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابلو بوم چند تکه دارای زیبایی خاص بوده و تصویری لاکچری را در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابو بوم به سبب نداشتن اتصال فلزی برای اتصال به دیوار بسیار مناسب است و تخریبی را بر روی دیوار ایجاد نمی کند.

البته بایستی توجه کرد تابلو بوم چند تکه نیاز به ظرافت بیشتر دارند، این در حالی است که تابلو شاسی چاپی ساده و آسان را دارد و زمان کمتری برای چاپ شاسی نیاز است. سایز و ابعاد تابلو بوم دارای ابعاد خاصی است و امکان ساخت در ابعاد خیلی کوچک جالب نیست. از لحاظ تابلو بوم می توان گفت تابلو بوم زیباتر و هنری تر است و زیبایی و جلب توجه بیشتری را در مخاطبان ایجاد می کند. سبکی تابلو بوم جابجایی آن را آسان ساخته است. تابلو بوم مقاومت بالا داشته و زیبایی فراوانی دارد. تهیه و چاپ تابلو بوم با تصاویر زیبا و انحصاری امتیاز منحصر به فردی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست.

تابلو بوم چند تکه
تابلو بوم چند تکه

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲