۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

تابلو بوم چند تکه

تابلو بوم چند تکه تصویر را در چند قسمت جدا از هم در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابلو بوم چند تکه دارای زیبایی خاص بوده و تصویری لاکچری را در معرض دید مخاطب قرار می دهد. تابو بوم به سبب نداشتن اتصال فلزی برای اتصال به دیوار بسیار مناسب است و تخریبی را بر روی دیوار ایجاد نمی کند.

البته بایستی توجه کرد تابلو بوم چند تکه نیاز به ظرافت بیشتر دارند، این در حالی است که تابلو شاسی چاپی ساده و آسان را دارد و زمان کمتری برای چاپ شاسی نیاز است. سایز و ابعاد تابلو بوم دارای ابعاد خاصی است و امکان ساخت در ابعاد خیلی کوچک جالب نیست. از لحاظ تابلو بوم می توان گفت تابلو بوم زیباتر و هنری تر است و زیبایی و جلب توجه بیشتری را در مخاطبان ایجاد می کند. سبکی تابلو بوم جابجایی آن را آسان ساخته است. تابلو بوم مقاومت بالا داشته و زیبایی فراوانی دارد. تهیه و چاپ تابلو بوم با تصاویر زیبا و انحصاری امتیاز منحصر به فردی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست.

تابلو بوم چند تکه
تابلو بوم چند تکه

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲