کاغذ دیواری کدام کشور بهتر است؟
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

کاغذ دیواری کدام کشور بهتر است؟

کاغذ دیواری کدام کشور بهتر است؟ این سوالی است که بسیاری از خریداران کاغذ دیواری دارند. اگر کاغذ دیواری ها را به دو نوع ایرانی و خارجی دسته بندی کنیم. بایستی گفت کاغذ دیواری خارجی قابلیت شست و شو دارد که این ویژگی منحصر به فرد باعث بالاتر رفتن ارزش این نوع کاغذ دیواری شده است. قابلیت شست و شو کاغذ دیواری باعث می شود همواره بتوان نو بودن و تازگی طرح بکار برده در محل را حفظ نمود.

کاغذ دیواری برند

کشورهای مطرح برای کاغذ دیواری

طرح ها و برندهای مطرح خارجی برای کاغذ دیواری وجود دارد. از برندهای مطرح می توان به برندهای کره ای، ایتالیایی، آلمانی، تایلندی و چینی اشاره نمود. این برندها عمدتا دارای قابلیت شست و شو هستند که بر ارزش این برندها افزوده شده است. برند دکوراتیو نیز برند ایرانی است که از درجه کیفیت مناسبی برخوردار است. توجه داشته باشید که کیفیت بالاتر کاغذ دیواری باعث طول عمر بیشتر استفاده از کاغذ دیواری می شود. البته زیبایی طرح چاپ شده روی برند مطرح تر به مراتب بالاتر بوده و این امر بر زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی شما می افزاید.

کاغذ دیواری برند

قابلیت شست و شو کاغذ دیواری چگونه است؟

در کاغذ دیواری های قابل شست و شو با کشیدن یک لایه محافظ که وینیل است، خاصیت ضد رطوبت بودن را به کاغذ دیواری می دهند. از این رو به راحتی می توانید این نوع کاغذ دیواری را مورد شست و شو قرار دهید و یا در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه و حمام که در تماس با آب و رطوبت است از این نوع کاغذ دیواری استفاده نمایید.این درحالی است که برندهای قدیمی کاغذ دیواری این قابلیت را نداشتند.

چاپ طرح های زیبا بر برندهای مناسب

در اثر گسترش و پیشرفت صنعت چاپ و امکان درج تصویرهای مختلف، پوسترهای دیواری به وجود آمدند. در این نوع چاپ با قرار گرفتن اجزاء تصویر همانند پازل در کنار هم، تصویر و نمای کلی بدست می آید که تصویری بدیع و دلپذیر را برای مخاطبان فراهم می نماید. استفاده از برندهای مطرع و ایجاد رزولیشن چاپی مناسب بر روی کاغذ دیواری، بر زیبایی اثر چاپی می افزاید و لذت بیشتر مخاطب را در پی دارد. طرح های بکار برده بر روی کاغذ دیواری برند متنوع بوده و طیف وسیعی از طرح ها را شامل می شود.

دکور آذین نیز از برندهای مطرح کاغذ دیواری برای چاپ کاغذ دیواری استفاده کرده و بدین ترتیب طرح های خاص و مناسب را برای مخاطبان فراهم می نماید. کاغذ دیواری قابل شست و شو را به شما برای درج و چاپ طرح های دلخواه شما پیشنهاد می دهیم.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰