کاغذ دیواری چیست؟
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟ کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست؟ و انواع آن

کاغذ دیواری کاربرد زیادی بخصوص در زیباسازی دکوراسیون دارد. کاغذ دیواری در همه جا قابل استفاده بوده و بخوبی می توان در محیط با کاربری مختلف از آن استفاده کرد. کاغذ دیواری های پوستری و تصویری حاوی تصویر و طرح های زیبا بوده که از دسته کاغذ دیواری پر کاربرد برای محیط با سبک زیبا و دلنشین است. نوع خاصی از کاغذ دیواری ها که امروزه رواج پیدا کرده اند، کاغذ دیواری سه بعدی است که شرایط چاپ مخصوص به خود را دارد. دستگاه ها و تجهیزات خاص چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با دقت بالا برای ایجاد فضای سه بعدی و طبیعی مورد استفاده می شود. کاغذ دیواری ها در دو نوع خارجی و ایرانی نیز تقسیم می شوند که بایستی متذکر شد کاغذ دیواری خارجی دارای قیمت بالاتر و البته کیفیت بالاتر است. ویژگی منحصر به فرد کاغذ دیواری خارجی قابلیت شست و شو کاغذ دیواری است که امکان تمیز کردن آن را فراهم آورده است.

Image Description

کاغذ دیواری ها کاربرد فراوان پیدا کرده اند و در ایجاد پوشش بر روی دیوارها بسیار عالی عمل می کنند. نوع های خاص کاغذ دیواری منحصر به فرد هستند. کاغذ دیواری های سه بعدی می تواند حاوی ایده های منحصر به فردی باشند و فضای شیک را برای بازدید کننده فراهم نماید. با کاغذ دیواری سه بعدی می توان در طراحی دکوراسیون به طور مناسب عمل کرد و فضای منحصر به فردی را فراهم آورد.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو