۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟ کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چیست؟ و انواع آن

کاغذ دیواری کاربرد زیادی بخصوص در زیباسازی دکوراسیون دارد. کاغذ دیواری در همه جا قابل استفاده بوده و بخوبی می توان در محیط با کاربری مختلف از آن استفاده کرد. کاغذ دیواری های پوستری و تصویری حاوی تصویر و طرح های زیبا بوده که از دسته کاغذ دیواری پر کاربرد برای محیط با سبک زیبا و دلنشین است. نوع خاصی از کاغذ دیواری ها که امروزه رواج پیدا کرده اند، کاغذ دیواری سه بعدی است که شرایط چاپ مخصوص به خود را دارد. دستگاه ها و تجهیزات خاص چاپ کاغذ دیواری سه بعدی با دقت بالا برای ایجاد فضای سه بعدی و طبیعی مورد استفاده می شود. کاغذ دیواری ها در دو نوع خارجی و ایرانی نیز تقسیم می شوند که بایستی متذکر شد کاغذ دیواری خارجی دارای قیمت بالاتر و البته کیفیت بالاتر است. ویژگی منحصر به فرد کاغذ دیواری خارجی قابلیت شست و شو کاغذ دیواری است که امکان تمیز کردن آن را فراهم آورده است.

Image Description

کاغذ دیواری ها کاربرد فراوان پیدا کرده اند و در ایجاد پوشش بر روی دیوارها بسیار عالی عمل می کنند. نوع های خاص کاغذ دیواری منحصر به فرد هستند. کاغذ دیواری های سه بعدی می تواند حاوی ایده های منحصر به فردی باشند و فضای شیک را برای بازدید کننده فراهم نماید. با کاغذ دیواری سه بعدی می توان در طراحی دکوراسیون به طور مناسب عمل کرد و فضای منحصر به فردی را فراهم آورد.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲