۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون از ابزار مناسب جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی محسوب می شود. این نوع کاغذ دیواری پوستری دارای تنوع طرح و نقش بوده که آن را به یکی از مناسب ترین ابزارها جهت زیباسازی پشت تلویزیون تبدیل کرده است. کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون طرح های مختلفی دارد که این طرح ها بسته به سلایق مختلف می تواند انتخاب شوند. از لحاظ قیمتی این نوع کاغذ دیواری و پوستر دیواری همانند سایر کاغذ دیواری ها بوده و بسته به کیفیت و ابعاد انتخابی دارای قیمت متنوعی هستند.

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

تلویزیون کانون توجه افراد در خانه و محیط مختلف محسوب می شود. زیبایی داشتن در این مکان می تواند در ایجاد زیبایی فراوان برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب باشد. با کاغذ دیواری های پشت تلویزیون بخصوص از نوع پوستری می توان زیبایی فراوانی را در این مکان مهم که مورد توجه بسیاری از افراد می باشد، ایجاد می کند. با کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون می توان طرح های مختلفی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد. در واقع در نوع پوستر دیواری با استفاده از چیدمان تصاویر به صورت پازل در کنار یکدیگر تصویر و نمای کلی فراهم می شود. طرح های مختلفی بنا به سلایق مختلف برای کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون فراهم شده است. این طرح ها می تواند از مناظر گرفته تا طرح های مختلف لاکچری، سنتی، مدرن و ... انتخاب شوند. تنوع طرح ها برای کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون به حدی است که انتخاب را برای گروه سنی مختلف و با علایق مختلف فراهم آورده است.

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

برای تخمین قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون بایستی گفت، این نوع کاغذ دیواری همانند سایر طرح ها بسته به ابعاد چاپی و متریال و نوع چاپ مورد استفاده می تواند متنوع باشد. برای طرح های مختلف، ابعاد گوناگونی وجود دارد که این ابعاد در قیمت نهایی تاثیرگذار است. امکانات ویژه چاپی امکان ایجاد طرح ها با ابعاد مختلف و متناسب با نیاز و سلایق مختلف را فراهم کرده است. متریال مورد مصرف برای چاپ کاغذ دیواری نیز بر قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون تاثیر دارد. متریال های مورد استفاده می تواند متنوع باشد که البته دارای کیفیت متفاوتی نیز هستند. شما برای تهیه کاغذ دیواری پوستری در اولین گام بهتر است از واحد چاپی مناسب بخواهید طرح شما را تهیه نماید. تنها واحدهای معتبر چاپی قادر به تهیه طرح های مناسب برای شما با قیمت و کیفیت مناسب هستند. دکور آذین نیز انواع طرح های کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون را برای شما فراهم آورده است.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲