۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون از ابزار مناسب جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی محسوب می شود. این نوع کاغذ دیواری پوستری دارای تنوع طرح و نقش بوده که آن را به یکی از مناسب ترین ابزارها جهت زیباسازی پشت تلویزیون تبدیل کرده است. کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون طرح های مختلفی دارد که این طرح ها بسته به سلایق مختلف می تواند انتخاب شوند. از لحاظ قیمتی این نوع کاغذ دیواری و پوستر دیواری همانند سایر کاغذ دیواری ها بوده و بسته به کیفیت و ابعاد انتخابی دارای قیمت متنوعی هستند.

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

تلویزیون کانون توجه افراد در خانه و محیط مختلف محسوب می شود. زیبایی داشتن در این مکان می تواند در ایجاد زیبایی فراوان برای دکوراسیون داخلی بسیار مناسب باشد. با کاغذ دیواری های پشت تلویزیون بخصوص از نوع پوستری می توان زیبایی فراوانی را در این مکان مهم که مورد توجه بسیاری از افراد می باشد، ایجاد می کند. با کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون می توان طرح های مختلفی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد. در واقع در نوع پوستر دیواری با استفاده از چیدمان تصاویر به صورت پازل در کنار یکدیگر تصویر و نمای کلی فراهم می شود. طرح های مختلفی بنا به سلایق مختلف برای کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون فراهم شده است. این طرح ها می تواند از مناظر گرفته تا طرح های مختلف لاکچری، سنتی، مدرن و ... انتخاب شوند. تنوع طرح ها برای کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون به حدی است که انتخاب را برای گروه سنی مختلف و با علایق مختلف فراهم آورده است.

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

برای تخمین قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون بایستی گفت، این نوع کاغذ دیواری همانند سایر طرح ها بسته به ابعاد چاپی و متریال و نوع چاپ مورد استفاده می تواند متنوع باشد. برای طرح های مختلف، ابعاد گوناگونی وجود دارد که این ابعاد در قیمت نهایی تاثیرگذار است. امکانات ویژه چاپی امکان ایجاد طرح ها با ابعاد مختلف و متناسب با نیاز و سلایق مختلف را فراهم کرده است. متریال مورد مصرف برای چاپ کاغذ دیواری نیز بر قیمت کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون تاثیر دارد. متریال های مورد استفاده می تواند متنوع باشد که البته دارای کیفیت متفاوتی نیز هستند. شما برای تهیه کاغذ دیواری پوستری در اولین گام بهتر است از واحد چاپی مناسب بخواهید طرح شما را تهیه نماید. تنها واحدهای معتبر چاپی قادر به تهیه طرح های مناسب برای شما با قیمت و کیفیت مناسب هستند. دکور آذین نیز انواع طرح های کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون را برای شما فراهم آورده است.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲