۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه ؟

کاغذ دیواری مناسب برای دیوار پشت تلویزیون برای داشتن دکوراسیون داخلی زیبا بسیار مهم بوده و اینکه کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه می تواند در داشتن دکوراسیون زیباتر بسیار مهم باشد. انتخاب طرح ها و رنگ ها برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون بسته به سلایق مختلف و بسته به هماهنگی با دکوراسیون متنوع و کاربردی است.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

معمولا تلویزیون در اتاق پذیرایی کانون توجه بازدید کنندگان بوده و داشتن محیطی دیزاین و دلچسب می تواند در ایجاد محیطی دلنشین بسیار تاثیرگذار باشد. رنگ ها و طرح های برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون متنوع است که به معرفی آن ها می پردازیم. انتخاب طرح ها و رنگ بسته به سلایق مختلف است. به عنوان مثال در گروه سنی کودکان و نوجوانان رنگ های صورتی و آبی بسیار طرفدار دارد. رنگ های صورتی برای دختران و آبی برای پسران مورد توجه است.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری مناسب برای دیوار پشت تلویزیون

دقت کنید انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار پشت تلویزیون بسته به سلیقه و متناسب با دکوراسیون داخلی است. برخی از مناسب ترین کاغذ دیواری ها برای پشت تلویزیون را می توان طرح های داماس، طرح سنگ، طرح های هندسی، طرح ها راه راه، طرح های گل و ... را نام برد. در کنار طرح های قبلی نوع پوستری کاغذ دیواری نوع مناسب برای پشت تلویزیون است که دارای طرح های پوستری و زیبا است و محیطی زیبا و طبیعی را برای مخاطبان فراهم می نماید. طرح ها و مدل های پوستری متنوع بوده و از دسته جدید کاغذ دیواری محسوب می شوند. به عنوان مثال طرح طبیعت گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون می باشد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

یکی از بهترین کاغذ دیواری ها برای پشت تلویزیون، کاغذ دیواری سه بعدی است. کاغذ دیواری سه بعدی با تجهیزات چاپی مناسب و با ایجاد مناسب حاشیه ها به حالت طبیعی و سه بعدی در چشم مخاطب جلوه گری می کند. طرح های طبیعت می تواند در این نوع کاغذ دیواری بسیار دلنشین برای پشت تلویزیون انتخاب شود.

دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲