۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه و پوستر دیواری مخصوص این گروه سنی را می توانید از دکور آذین تهیه کنید. پسران در سنین کودکی و نوجوانی سرشار از شور و نشاط بوده که بایستی در جهت بهبود این امر این قشر را یاری رساند. برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسرانه بایستی دقت کنید هر طرحی می تواند در شکل گیری روحیات و اخلاقیات این گروه بسیار تاثیر دارد. انتخاب طرح مناسب را می توان با در نظر گرفتن سلایق خود آن ها والدین انجام دهند.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

بایستی توجه نمود که سه بعدی بودن کاغذ دیواری باعث طبیعی تر نشان داده شدن طرح می شود. هر چه طرح برای محیط زندگی طبیعی تر باشد، افراد با آن بیشتر همراه شده و لذت می برند. در حالت سه بعدی کاغذ دیواری با تجهیزات مدرن چاپی به خوبی حاشیه ها و ایجاد نقاط تاریک و روشن ایجاد شده و تصویری سه بعدی و طبیعی فراهم می شود. برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه طرح های مختلف سه بعدی وجود دارد که مخاطبان می توانند براساس سلایق مختلف اقدام به انتخاب طرح مناسب خود نمایند.

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

برای انتخاب طرح مناسب برای پسران بایستی توجه نمود که از رنگ های متناسب با روحیات این گروه استفاده کنید. استفاده از رنگ هایی نظیر آبی می تواند برای این قشر مناسب تر باشد، این در حالی است که دختران از رنگ هایی نظیر صورتی لذت بیشتری می برند. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری اتاق نوجوان می توان از تصاویر شخصیت های محبوب این قشر به صورت پوستر دیواری نیز استفاده کرد. پوستر دیواری با قرار گرفتن قسمت های مختلف تصویر به صورت پازل در کنار هم شرایط و نمای کلی رابرای بازدید کننده فراهم می آورد. استفاده از تصویر سلیبریتی های محبوب می تواند گزینه مناسبی برای طرح پوستر دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه باشد. تصاویر اسپرت برای پوستر دیواری اتاق کودک نیز از دیگر طرح های دلخواه این گروه سنی است. تصاویر ورزشی متناسب با روحیات این قشر بوده و می تواند گزینه مناسبی برای طرح کاغذ دیواری باشد.

در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه والدین در کنار فرزندان خود می توانند با در نظر گرفتن روحیات و سلایق فرزند خود اقدام به انتخاب طرح مناسب نمایند. علاوه بر طرح مناسب بایستی کیفیت بالای چاپی برای طرح فراهم گردد تا مخاطب از آن لذت ببرد. شما با انتخاب یک واحد چاپی مناسب در زمینه کاغذ دیواری و پوستر دیواری به راحتی می توانید طرح با کیفیت را برای محیط عزیزانتان فراهم آوردید. دکور آذین نیز انواع طرح کودک و نوجوان را در کیفیت بالا و متناسب با روحیات این قشر عرضه کرده است.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲