۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم؟ این سوالی است که برخی دارند. با رعایت اصول کندن کاغذ دیواری می توانید بدون آسیب زدن به دیوار ها کاغذ دیواری را تعویض کنید. اگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در منزل و یا هر مکان دیگر به مرور زمان دچار تخریب، رنگ پریدگی و .. باشد و یا اگر بخواهید طرح کاغذ دیواری را تغییر دهید. نیازمند کندن کاغذ دیواری از روی دیوار هستید. ایجاد دکوراسیون های نو و زیبا با وجود طرح های جدید امکان پذیر است که محیطی زیبا را برای شما فراهم می کند.

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

کندن کاغذ دیواری از دیوار چگونه انجام شود؟

کندن کاغذ دیواری بایستی به نحوی باشد که آسیبی به دیوارها وارد نشود. برای کندن کاغذ دیواری بایستی ابتدا همه چیزها را از دیوارها برداشت. وسایل تزیینی نباید در کندن کاغذ دیواری دچار شکستگی شوند. بایستی کناره های دیوارها را با چیزی پوشاند که کندن کاغذ دیواری باعث کثیف شدن وسایل اطراف نشود. در کندن کاغذ دیواری بایستی توجه نمایید که به صورت یکنواخت با استفاده از کارتک می توانید عمل جدا کردن کاغذ دیواری را از دیوار انجام دهید. برای کندن راحت تر گاهی می توانید از آب و پاشش آن نیز بهره برید. در هنگام کندن کاغذ دیواری بلند کردن آن از سطح دیوار از دو طرف سودمند است. گاهی نیاز به استفاده از تیغ های تیز برای جدا کردن کاغذ دیواری به روش ایجاد خش و کشیدن است.

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

با این وجود برای قرار دادن کاغذ دیواری با طرح جدید می توانید در برخی از موارد از چسباندن یک لایه بر روی لایه دیگر استفاده کنید. در این مورد نیز بایستی سطح زیر کاغذ دیواری با طرح جدید صاف و یکنواخت باشد.

جدا کردن کاغذ دیواری با استفاده از آب

گاهی برخی از نقاط به شدت به دیوار چسبیده و جدا کردن آن میسر نیست. در این موارد می توانید از پاشش آب و کنسانتره مایع طبق دستورالعملی که کارخانه سازنده کنسانتره ارایه کرده است استفاده کنید. در واقع با پاشش مخلوط مایع، کاغذ دیواری آن را جذب می کند. بهتر است دقایقی برای جذب بهتر مایع به کاغذ دیواری را صرف نمایید. و سپس با استفاده از لیسک عمل جداسازی کاغذ دیواری از دیوار را انجام دهید. اگر کاغذ دیواری آب را جذب نمی کرد، بخصوص در نوع های قابل شست و شو بایستی با استفاده از سنباده قابلیت جذب را در کاغذ دیواری فراهم کرد.

دکور آذین طرح های نوین کاغذ دیواری را ارایه می دهد که می تواند جایگزین مناسبی برای طرح های قدیمی باشد. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲