کاغذ دیواری را چگونه بکنیم
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم؟ این سوالی است که برخی دارند. با رعایت اصول کندن کاغذ دیواری می توانید بدون آسیب زدن به دیوار ها کاغذ دیواری را تعویض کنید. اگر کاغذ دیواری های مورد استفاده در منزل و یا هر مکان دیگر به مرور زمان دچار تخریب، رنگ پریدگی و .. باشد و یا اگر بخواهید طرح کاغذ دیواری را تغییر دهید. نیازمند کندن کاغذ دیواری از روی دیوار هستید. ایجاد دکوراسیون های نو و زیبا با وجود طرح های جدید امکان پذیر است که محیطی زیبا را برای شما فراهم می کند.

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

کندن کاغذ دیواری از دیوار چگونه انجام شود؟

کندن کاغذ دیواری بایستی به نحوی باشد که آسیبی به دیوارها وارد نشود. برای کندن کاغذ دیواری بایستی ابتدا همه چیزها را از دیوارها برداشت. وسایل تزیینی نباید در کندن کاغذ دیواری دچار شکستگی شوند. بایستی کناره های دیوارها را با چیزی پوشاند که کندن کاغذ دیواری باعث کثیف شدن وسایل اطراف نشود. در کندن کاغذ دیواری بایستی توجه نمایید که به صورت یکنواخت با استفاده از کارتک می توانید عمل جدا کردن کاغذ دیواری را از دیوار انجام دهید. برای کندن راحت تر گاهی می توانید از آب و پاشش آن نیز بهره برید. در هنگام کندن کاغذ دیواری بلند کردن آن از سطح دیوار از دو طرف سودمند است. گاهی نیاز به استفاده از تیغ های تیز برای جدا کردن کاغذ دیواری به روش ایجاد خش و کشیدن است.

کاغذ دیواری را چگونه بکنیم

با این وجود برای قرار دادن کاغذ دیواری با طرح جدید می توانید در برخی از موارد از چسباندن یک لایه بر روی لایه دیگر استفاده کنید. در این مورد نیز بایستی سطح زیر کاغذ دیواری با طرح جدید صاف و یکنواخت باشد.

جدا کردن کاغذ دیواری با استفاده از آب

گاهی برخی از نقاط به شدت به دیوار چسبیده و جدا کردن آن میسر نیست. در این موارد می توانید از پاشش آب و کنسانتره مایع طبق دستورالعملی که کارخانه سازنده کنسانتره ارایه کرده است استفاده کنید. در واقع با پاشش مخلوط مایع، کاغذ دیواری آن را جذب می کند. بهتر است دقایقی برای جذب بهتر مایع به کاغذ دیواری را صرف نمایید. و سپس با استفاده از لیسک عمل جداسازی کاغذ دیواری از دیوار را انجام دهید. اگر کاغذ دیواری آب را جذب نمی کرد، بخصوص در نوع های قابل شست و شو بایستی با استفاده از سنباده قابلیت جذب را در کاغذ دیواری فراهم کرد.

دکور آذین طرح های نوین کاغذ دیواری را ارایه می دهد که می تواند جایگزین مناسبی برای طرح های قدیمی باشد. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب
26 مهر 1398

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو