۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چگونه کاغذ دیواری انتخاب کنیم

براستی چگونه کاغذ دیواری انتخاب کنیم که هم زیبایی دکوراسیون داخلی را فراهم نماید و هم با اصول طراحی تناسب داشته باشد. انتخاب کاغذ دیواری بایستی را براساس کیفیت بالاتر و زیبایی طرح و نقش انجام داد. برای چگونگی انتخاب کاغذ دیواری می توان از مشاوران و .متخصصین این امر بهره برد.

چگونه کاغذ دیواری انتخاب کنیم

انتخاب کاغذ دیواری ها از بین هزاران طرح و مدل مختلف، کار را کمی برای خریداران کاغذ دیواری مشکل ساخته است. با این وجود ارائه طرح و مدل های جدید امکان ایجاد دکوراسیون دلخواه را فراهم کرده است. امروزه گروهای سنی مختلف طرح های مختلفی را نیاز دارند. کودکان و یا نوجوانان طرح های مختص خود را نیاز دارند و یا مکان های مختلف نیاز به کاغذ دیواری مختص خود هستند، به عنوان مثال کاغذ دیواری در اتاق خواب یا اتاق پذیرایی دارای طرح های مختلفی هستند و یا کاغذ دیواری محیط رسمی و اداری می تواند با محیط لاکچری و یا خانه می تواند طرح متفاوتی داشته باشد.

چگونه کاغذ دیواری انتخاب کنیم

چگونه کاغذ دیواری را صحیح انتخاب کنیم

برای انتخاب صحیح کاغذ دیواری بایستی بدانید هر گروه سنی و یا هر مکانی نیازمند انتخاب طرح مناسب خود است. در مورد کیفیت کاغذ دیواری بایستی بدانید در بازار متریال مصرفی دارای کیفیت متفاوتی هستند. به عنوان مثال در بازار متریال ایرانی و خارجی وجود دارند که دارای کیفیت متفاوتی هستند. کاغذ دیواری های خارجی قابلیت شست و شو را دارند که تمیز کردن آنها را با سهولت همراه ساخته است. این در حالی است که قیمت دو نوع کاغذ دیواری متفاوت است.

انتخاب صحیح کاغذ دیواری

یکی از مواردی که بایستی به آن توجه نمایید تناسب کاغذ دیواری و طرح های آن ها با دکوراسیون داخلی است. رنگ ها و طرح های انتخابی به نحوی باشد که با دکوراسیون داخلی هماهنگ باشد. تنوع طرح امکان انتخاب ساده را فراهم کرده است. طرح ها را باید متناسب با گروهای مختلف انتخاب کنید. طرح های کودکانه و یا طرح های فشن و یا سنتی و ... را باید متناسب با گروه سنی و علایق آنها انتخاب کنید. به عنوان مثال رنگ های شاد را برای کودکان انتخاب کنید. رنگ های صورتی و آبی را برای کودکان و نوجوانان پیشنهاد می کنند.

برخی دوستدار طبیعت و فضاهای طبیعی هستند، برای این دسته از افراد می توان از کاغذ دیواری با طرح های طبیعت استفاده کرد. ایجاد فضای طبیعی برای این دسته افراد می تواند محیطی مهیج و طبیعی را برای آنها فراهم نماید. نوع مدرن کاغذ دیواری را می توان کاغذ دیواری سه بعدی در نظر گرفت. در این نوع کاغذ دیواری ها با استفاده از تکنیک های خاص چاپی فضای سه بعدی برای بازدید کننده فراهم می شود. در این کاغذ دیواری تصاویر سه بعدی را می توان ایجاد نمود و منظره ای بدیع را برای مخاطبان فراهم نمود. پوستر دیواری که با طرح های زیبا برای محیط های مختلف قابل استفاده است.

دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲