۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در دکور آذین انجام می شود. برای چاپ کاغذ دیواری می توانید با استفاده از آلبوم کاغذ دیواری اقدام به انتخاب طرح مناسب خود نمایید و یا با ارائه طرح دلخواه خود به مرکز چاپی چاپ کاغذ دیواری سفارشی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داشته باشید. طرح های انتخابی برای کاغذ دیواری متنوع بوده و شما می توانید برجسته ترین و مناسب ترین کاغذ دیواری را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سفارشی با طرح دلخواه

اگر به دنبال زیبایی برای دکوراسیون داخلی خود هستید و اگر کیفیت کاغذ دیواری برای شما بسیار مهم است بهتر است از کاغذ دیواری سفارشی برای این امر استفاده کنید. کاغذ دیواری ها از نظر کیفیت در درجه های مختلفی هستند که بسته به برند انتخابی است. به عنوان مثال برندهای چینی از درجه کیفیت پایینی برخوردار هستند و برند های معتبر دیگر خارجی دارای کیفیت بالاتری هستند. کیفیت بالای کاغذ دیواری امروزی باعث شده است که بتوان قابلیت هایی نظیر شستشو برای کاغذ دیواری فراهم شود.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

برای انتخاب طرح های مختلف برای کاغذ دیواری می توان از بهترین طرح های چاپی استفاده کنید. برای سنین مختلف می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد، به عنوان مثال می توان از طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک برای این امر استفاده کنید و یا طرح های مخصوص جوانان و نوجوانان که دربردارنده ی تصاویر پر شور و نشاطی هستند.

برخی به دنبال طرح هایی حاوی مناظر و طبیعت هستن که این تصاویر باعث حس آرامش در مخاطبان می شود. برای این دسته از افراد نیز طرح های ویژه در آلبوم کاغذ دیواری وجود دارد که می توانند از تعداد زیاد طرح ها، طرح دلخواه خود را انتخاب کنند.

برای انتخاب طرح خود می توانید با رجوع به قسمت محصولات سایت طرح دلخواه خود را مشاهده و اقدام به سفارش آن نمایید. دکور آذین چاپ کاغذ دیواری سفارشی و پوستر دیواری را با کیفیت بالا و با مناسب ترین قیمت عرضه می دارد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲