۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه و متناسب با سلایق مختلف در دکور آذین انجام می شود. تنوع طرح های چاپی امکان استفاده از کاغذ دیواری را در مکان های مختلف فراهم کرده است. جهت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه می توان از طرح هی از پیش تهیه شده در آلبوم کاغذ دیواری استفاده کنید و یا اقدام به سفارش کاغذ دیواری سفارشی با طرح دلخواه نمایید. نقطه قوت یک واحد معتبر چاپ کاغذ دیواری توانایی چاپ با تنوع طرح ها و با کیفیت بالا است.

چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

تنوع طرح های مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری بسیار بالا است و می توان بسته به سلایق مختلف اقدام به چاپ کاغذ دیواری نمود. بسته به سنین مختلف و طیف های مختلف افراد می توان طرح های مختلف چاپی را برای کاغذ دیواری به کار برد. در بین کاغذ دیواری های نسل نوین می توان به پوستر دیواری اشاره کرد. در پوسترهای دیواری نمای و تصویر کلی همانند پوستر از چیدمان قسمت های مختلف تصویر به صورت پازل فراهم می شود. با بکار گیری پوسترهای دیواری تنوع طرح های مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری نیز افزایش یافته است.

انواع طرح ها برای چاپ کاغذ دیواری

برای کاغذ دیواری می توان از انواع طرح هی چاپی استفاده کرد. به عنوان مثال برای کاغذ دیواری اتاق کودک طرح های مختلف وجود دارد که بسته به سلایق کودکان و متناسب با روحیات آن ها می توان اقدام به چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه نمود. استفاده از کاغذ دیواری در اتاق کودک می توان در رشد خلاقیت های کودکان بسیار موثر و کاربردی باشد.

برخی علاقه مند به تصاویر مناظر و طبیعت هستند، برای این افراد توصیه می شود از چاپ کاغذ دیواری با طرح طبیعت و مناظر استفاده کنند. در این پوستر دیواری ها با الهام از طبیعت فضای یونسک و طبیعی برای افراد فراهم می شود که باعث حس آرامش در مخاطبان می شود.

از طرح های متداول برای چاپ کاغذ دیواری می توان پوستر دیواری طرح گل، پوستر دیواری اسپرت، فشن، چهره و ... اشاره کرد که بسته علایق و سلایق مختلف انتخاب می شود. علاوه بر انتخاب طرح مناسب برای دکوراسیون داخلی بایستی عملیات چاپ کاغذ دیواری هم به خوبی انجام شود تا زیبایی و کیفیت بالا فراهم شود. انتخاب جنس مناسب برای متریال مصرفی هم می تواند باعث کیفیت و زیبایی چاپ کاغذ دیواری شود.

مرکز چاپ کاغذ دیواری دکور آذین عملیات چاپی با کیفیت و با قیمت مناسب و چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲