۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی و پوستر دیواری را در دکور آذین داشته باشید. با پیدایش پوستر های دیواری در صنعت کاغذ دیواری امکان چاپ کاغذ دیواری اختصاصی با تنوع طرح را خواهید داشت. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی از چیدن قطعات تصویر به صورت پازل فراهم می شود که تصاویر بدیع و ممتازی بدست می آید که بسیار زیبا بوده و با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی امکان ایجاد چنین تصاویر زیبایی وجود ندارد.

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

برای انتخاب طرح های مختلف کاغذ دیواری افراد می توانند با رجوع به یک مرکز معتبر چاپ کاغذ دیواری و مشاهده آلبوم کاغذ دیواری اقدام به انتخاب کاغذ دیواری نمایند و یا به صورت سفارشی چاپ کاغذ دیواری اختصاصی را با طرح خود نمایند. در پوستر دیواری طرح گرافیکی به صورت جذاب و چشم نواز در معرض دید مخاطب قرار می گیرد.

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی و سفارشی

برای انتخاب طرح کاغذ دیواری اختصاصی تنوع طرحی که وجود دارد، انتخاب را برای مشتریان بسیار آسان ساخته است. شما براحتی می توانید از بین طرح های مختلف، طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. برای محیط های مختلف طرح های مختلف وجود دارد. طرح های انتخابی برای اتاق خواب با اتاق پذیرایی متفاوت است که مشتریان بایستی به آن توجه نمایند. یا طرح انتخابی برای اتاق کودک یا طرح انتخابی برای اتاق بزرگسالان متفاوت است که بایستی مشتریان در هنگام سفارش چاپ کاغذ دیواری اختصاصی به آن توجه نمایند.

تنوع طرحی امکان بکار بردن سلایق مختلف را در چاپ کاغذ دیواری اختصاصی فراهم کرده است. طرح های مناظر و طبیعت و یا طرح هی شهری و یا طرح های اتاق کودک و یا پوستر دیواری گل و ... همگی از طرح های مختلفی هستند که مشتریان می توانند اقدام به انتخاب آنها نمایند.

دکور آذین چاپ کاغذ دیواری اختصاصی و سفارشی را با بالاترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت عرضه می دارد.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲