۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

پیشرفت تکنولوژی های چاپی امکان چاپ پوستر دیواری سه بعدی را فراهم کرده است. در پوستر دیواری سه بعدی امکان درج تصاویر سه بعدی فراهم شده است که تصاویری همانند تصاویر واقعی را برای مخاطب فراهم می نماید. در چاپ پوستر دیواری سه بعدی با فراهم آمدن حاشیه ها و قسمت های سیاه و سفید حالت سه بعدی و طبیعی برای پوستر دیواری فراهم شده است.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی مناظر

با قابیلت استفاده از پوستر دیواری به جای کاغذ دیواری امکان ایجاد هر گونه تصویر متناسب با سلایق مختلف وجود دارد. تصاویر مناظر و طبیعت یکی از تصاویر دلخواه مورد علایق بسیاری از افراد است که باعث ایجاد حس آرامش و دلنشینی در مخاطبان می شود. با چاپ پوستر دیواری سه بعدی مناظر می توانید شرایط طبیعی و واقعی را در محیط زندگی خود داشته باشید.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی مدرن

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

امکان ایجاد طرح های مدرن و مختلف بر روی پوستر دیواری و استفاده از فناوری چاپ پوستر دیواری سه بعدی فراهم شده است. در چاپ پوستر سه بعدی محدودیت های ابعاد تصویر برداشته شده است و امروزه می توانید تصاویر با ابعاد مختلف و زیبا را داشته باشید. همه ی اقشار و همه ی محیط های می توانند از پوستر دیواری در مکان های مختلف استفاده کنند. برای هر محیط و مکانی طرح ویژه و دلخواه همان مکان وجود دارد که انتخاب را آسان کرده و گروه های مختلف را در انتخاب طرح کمک می کند.

دکور آذین با پرسنل مجرب و داشتن تجهیزات روز چاپی توانایی چاپ پوستر دیواری سه بعدی با تنوع طرح و کیفیت بالا را فراهم کرده است.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲