۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

پیشرفت تکنولوژی های چاپی امکان چاپ پوستر دیواری سه بعدی را فراهم کرده است. در پوستر دیواری سه بعدی امکان درج تصاویر سه بعدی فراهم شده است که تصاویری همانند تصاویر واقعی را برای مخاطب فراهم می نماید. در چاپ پوستر دیواری سه بعدی با فراهم آمدن حاشیه ها و قسمت های سیاه و سفید حالت سه بعدی و طبیعی برای پوستر دیواری فراهم شده است.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

چاپ پوستر دیواری سه بعدی مناظر

با قابیلت استفاده از پوستر دیواری به جای کاغذ دیواری امکان ایجاد هر گونه تصویر متناسب با سلایق مختلف وجود دارد. تصاویر مناظر و طبیعت یکی از تصاویر دلخواه مورد علایق بسیاری از افراد است که باعث ایجاد حس آرامش و دلنشینی در مخاطبان می شود. با چاپ پوستر دیواری سه بعدی مناظر می توانید شرایط طبیعی و واقعی را در محیط زندگی خود داشته باشید.

چاپ پوستر دیواری سه بعدی مدرن

چاپ پوستر دیواری سه بعدی

امکان ایجاد طرح های مدرن و مختلف بر روی پوستر دیواری و استفاده از فناوری چاپ پوستر دیواری سه بعدی فراهم شده است. در چاپ پوستر سه بعدی محدودیت های ابعاد تصویر برداشته شده است و امروزه می توانید تصاویر با ابعاد مختلف و زیبا را داشته باشید. همه ی اقشار و همه ی محیط های می توانند از پوستر دیواری در مکان های مختلف استفاده کنند. برای هر محیط و مکانی طرح ویژه و دلخواه همان مکان وجود دارد که انتخاب را آسان کرده و گروه های مختلف را در انتخاب طرح کمک می کند.

دکور آذین با پرسنل مجرب و داشتن تجهیزات روز چاپی توانایی چاپ پوستر دیواری سه بعدی با تنوع طرح و کیفیت بالا را فراهم کرده است.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲