۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید در دکور آذین تهیه نمایید. تابلو بوم از آنجایی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است، روشی مناسب برای چاپ عکس و تصاویر زیبا و دلخواه شما است. تابلو بوم نوعی پارچه مخصوص را شامل می شود که تصویر بر روی آن درج می شود. این تابلو ها دارای ابعاد مختلف بوده و از این روی می توان تصاویر با ابعاد مختلف را بر روی تابلو بوم درج نمود.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

چاپ عکس روی تابلو بوم

برای چاپ عکس روی تابلو بوم از دستگاه فلت بد یووی استفاده می شود. تصاویر زیبا را می توان روی بوم درج نمود. حال آن که می توان از انواع چند تکه تابلو بوم استفاده کرد و تصویر و نمای کلی را در چند قسمت در کنار هم فراهم نمود. امکان درج تصاویر رنگی بر روی بوم به واسطه وجود 8 رنگ قابل دستیابی است. با بکار بردن دستگاه چاپی مناسب امکان دستیابی به رزولیشن چاپی بالا وجود دارد.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

توجه داشته باشید تصاویر بکار برده شده در تابلو بوم می تواند تصاویری مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی شما باشد. تصاویر منظره ها و یا تصویر های اسپرت و ورزشی گرفته تا تصاویر فرهنگی و هنری در تابلو بوم قابل استفاده است. نکته جالب توجه در آن این است می توانید تصاویر عزیزانتان را در تابلو بوم استفاده کرده و با نصب در مکان های مختلف از آن لذت ببرید.

مزایای چاپ عکس روی تابلو بوم چیست؟

  • ارزان بودن چاپ روی تابلو بوم
  • امکان چاپ در ابعاد مختلف و بزرگ
  • قابلیت جابجایی و نصب آسان چاپ
  • زیبایی و زرولیشن چاپی بالا برای دید از نزدیک
  • ...

همه ی مزایای فوق شما را به استفاده از تابلو بوم و استفاده از چاپ عکس روی تابلو بوم ترغیب می نماید. دکور آذین با تجربه بیش از یک دهه در زمینه دکوراسیون داخلی اقدام به چاپ عکس روی تابلو بوم در تهران و سایر نقاط ایران کرده و از امکانات آنلاین برای این امر استفاده می نماید. از این رو شما می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به سفارش چاپ سفارشی تابلو بوم را بدهید.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲