چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید در دکور آذین تهیه نمایید. تابلو بوم از آنجایی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است، روشی مناسب برای چاپ عکس و تصاویر زیبا و دلخواه شما است. تابلو بوم نوعی پارچه مخصوص را شامل می شود که تصویر بر روی آن درج می شود. این تابلو ها دارای ابعاد مختلف بوده و از این روی می توان تصاویر با ابعاد مختلف را بر روی تابلو بوم درج نمود.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

چاپ عکس روی تابلو بوم

برای چاپ عکس روی تابلو بوم از دستگاه فلت بد یووی استفاده می شود. تصاویر زیبا را می توان روی بوم درج نمود. حال آن که می توان از انواع چند تکه تابلو بوم استفاده کرد و تصویر و نمای کلی را در چند قسمت در کنار هم فراهم نمود. امکان درج تصاویر رنگی بر روی بوم به واسطه وجود 8 رنگ قابل دستیابی است. با بکار بردن دستگاه چاپی مناسب امکان دستیابی به رزولیشن چاپی بالا وجود دارد.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

توجه داشته باشید تصاویر بکار برده شده در تابلو بوم می تواند تصاویری مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی شما باشد. تصاویر منظره ها و یا تصویر های اسپرت و ورزشی گرفته تا تصاویر فرهنگی و هنری در تابلو بوم قابل استفاده است. نکته جالب توجه در آن این است می توانید تصاویر عزیزانتان را در تابلو بوم استفاده کرده و با نصب در مکان های مختلف از آن لذت ببرید.

مزایای چاپ عکس روی تابلو بوم چیست؟

  • ارزان بودن چاپ روی تابلو بوم
  • امکان چاپ در ابعاد مختلف و بزرگ
  • قابلیت جابجایی و نصب آسان چاپ
  • زیبایی و زرولیشن چاپی بالا برای دید از نزدیک
  • ...

همه ی مزایای فوق شما را به استفاده از تابلو بوم و استفاده از چاپ عکس روی تابلو بوم ترغیب می نماید. دکور آذین با تجربه بیش از یک دهه در زمینه دکوراسیون داخلی اقدام به چاپ عکس روی تابلو بوم در تهران و سایر نقاط ایران کرده و از امکانات آنلاین برای این امر استفاده می نماید. از این رو شما می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به سفارش چاپ سفارشی تابلو بوم را بدهید.

مقالات مرتبط
چاپ روی تابلو بوم
24 مرداد 1398

چاپ روی تابلو بوم

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.


خرید تابلو بوم نقاشی
2 مرداد 1398

خرید تابلو بوم نقاشی

برای خرید تابلو بوم نقاشی می توانید از خدمات دکور آذین بهره برید. دکور آذین طرح های مختلف تابلو بوم را برای سلایق و علایق مختلف فراهم کرده است. با رجوع به بخش خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید خرید مناسب از لحاظ طرح و قیمت داشته باشید. تابلو بوم نقاشی کاربرد فراوانی در زیباسازی محیط و اماکن مختلف اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... دارد.


خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران
9 خرداد 1398

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران . برای خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید مرکز دکور آذین را انتخاب کنید. دکور آذین خرید اینترنتی تابلو بوم یک تکه و چند تکه را برای خریداران فراهم کرده است. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها و دادن فرصت کافی برای خریداران جهت انتخاب تابلو بوم مناسب خود می شود.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰