۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید در دکور آذین تهیه نمایید. تابلو بوم از آنجایی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است، روشی مناسب برای چاپ عکس و تصاویر زیبا و دلخواه شما است. تابلو بوم نوعی پارچه مخصوص را شامل می شود که تصویر بر روی آن درج می شود. این تابلو ها دارای ابعاد مختلف بوده و از این روی می توان تصاویر با ابعاد مختلف را بر روی تابلو بوم درج نمود.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

چاپ عکس روی تابلو بوم

برای چاپ عکس روی تابلو بوم از دستگاه فلت بد یووی استفاده می شود. تصاویر زیبا را می توان روی بوم درج نمود. حال آن که می توان از انواع چند تکه تابلو بوم استفاده کرد و تصویر و نمای کلی را در چند قسمت در کنار هم فراهم نمود. امکان درج تصاویر رنگی بر روی بوم به واسطه وجود 8 رنگ قابل دستیابی است. با بکار بردن دستگاه چاپی مناسب امکان دستیابی به رزولیشن چاپی بالا وجود دارد.

چاپ عکس روی بوم نقاشی

توجه داشته باشید تصاویر بکار برده شده در تابلو بوم می تواند تصاویری مختلف متناسب با دکوراسیون داخلی شما باشد. تصاویر منظره ها و یا تصویر های اسپرت و ورزشی گرفته تا تصاویر فرهنگی و هنری در تابلو بوم قابل استفاده است. نکته جالب توجه در آن این است می توانید تصاویر عزیزانتان را در تابلو بوم استفاده کرده و با نصب در مکان های مختلف از آن لذت ببرید.

مزایای چاپ عکس روی تابلو بوم چیست؟

  • ارزان بودن چاپ روی تابلو بوم
  • امکان چاپ در ابعاد مختلف و بزرگ
  • قابلیت جابجایی و نصب آسان چاپ
  • زیبایی و زرولیشن چاپی بالا برای دید از نزدیک
  • ...

همه ی مزایای فوق شما را به استفاده از تابلو بوم و استفاده از چاپ عکس روی تابلو بوم ترغیب می نماید. دکور آذین با تجربه بیش از یک دهه در زمینه دکوراسیون داخلی اقدام به چاپ عکس روی تابلو بوم در تهران و سایر نقاط ایران کرده و از امکانات آنلاین برای این امر استفاده می نماید. از این رو شما می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به سفارش چاپ سفارشی تابلو بوم را بدهید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲