۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری از طرح های محبوب خریداران کاغذ دیواری شده است. با چاپ عکس روی کاغذ دیواری تصاویری زیبا و دلنشین برای مخاطبان فراهم می شود. در واقع به این نوع خاص از کاغذ دیواری ها، پوستر دیواری گفته می شود که می تواند حاوی طرح ها و تصاویر ممتاز و بی بدیلی باشد. تصویر و نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن اجزاء پوستر دیواری در کنار هم فراهم می شود.

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری

چاپ عکس روی کاغذ دیواری

پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری باعث شده است بتوان تصاویر دلخواه مخاطبان را روی کاغذ دیواری درج نمود. این تصاویر می تواند طرح های خود مخاطبان باشد و یا از طرح ها و الگوهای ارائه شده توسط واحد چاپ کاغذ دیواری انتخاب شود. تصاویر محبوب را می توان با چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری در محیط مختلف بکار برد و محیطی جذاب و دلنشین را برای مخاطبان فراهم نمود. این تصاویر می تواند از طرح های مناظر و شخصیت های سلیبرتی گرفته تا عکس خود مخاطبان را شامل شود.

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری سه بعدی

نوع کاغذ دیواری سه بعدی در مقایسه با سایر کاغذ دیواری ها دارای جلوه و نمای طبیعی تر می باشد. در واقع در نوع کاغذ دیواری سه بعدی با تجهیزات خاص چاپی حاشیه ها و نقاط تاریک و روشن بخوبی کار شده، بطوریکه حالت سه بعدی و طبیعی در چشم مخاطبان ایجاد می شود. با چاپ عکس روی کاغذ دیواری بصورت سه بعدی تصویر به صورت طبیعی تر و جذاب تر در چشم مخاطب جلوه گری می کند. کاغذ دیواری های سه بعدی نوع مدرن و امروزی کاغذ دیواری ها هستند که زیبایی خیره کننده ای داشته و نیازمند تجهیزات خاص چاپی است. واحدهای چاپی که دارای تجهیزات مدرن در این حوزه هستند تنها قادر به چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری با طرح دلخواه و بصورت سه بعدی می باشند.

چاپ عکس روی کاغذ دیواری با طرح دلخواه

طرح انتخابی برای کاغذ دیواری ها می تواند متنوع و دلخواه انتخاب شود. این طرح ها می تواند بسته به سن، سلایق و مخاطبان مختلف انتخاب شوند. برخی به دنبال چاپ عکس خود بصورت کاغذ دیواری هستند و برخی از طرح های خاص استفاده می کنند. به عنوان مثال تصاویر طبیعت و مناظر یکی از طرح های دلخواه مخاطبان و دوستداران فضای طبیعی می باشد. ایجاد محیطی آرامش بخش برای مخاطبان از امتیازات این طرح محسوب می شود. طرح طبیعت به حالت سه بعدی یکی از زیباترین طرح ها بوده که محیطی آرامش بخش را فراهم می کند. در مورد کودکان و نوجوانان نیزتصاویر شخصیت های محبوب کارتونی می تواند الگو و طرح مناسبی باشد. این تصاویر و درج چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری برای کودکان و نوجوانان می تواند در رشد و نمو و بروز استعدادهای این قشر بسیار موثر باشد. حالت سه بعدی برای طرح های کودکان و نوجوانان باعث شده کودکان در محیط هماهنگ شده و با تصاویر زندگی کنند. برخی نیاز به طرح های اسپرت و جوان پسند دارند، عموما جوانان علاقه مند به این طرح ها هستند. طرح های اسپرت برای کاغذ دیواری در ایجاد حس شور و نشاط در جوانان بسیار موثر می باشد. شما بارها در آرایشگاه ها طرح های اسپرت را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری مشاهده نموده اید. تنوع طرح ها برای کاغذ دیواری بسیار بالا است که افراد برای چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری می توانند از طرح های مختلف بهره برند و یا اینکه طرح و عکس دلخواه خود را به واحد چاپی ارایه دهند.

برای چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری در اولین قدم بایستی یک واحد چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری معتبر را انتخاب کنید. واحد چاپی بایستی علاوه بر توانایی چاپ عکس روی کاغذ دیواری با طرح مخاطبان، طرح ها و الگوهای مختلف را در اختیار مخاطبان داده تا بتوانند از بین طرح ها، الگو مناسب خود را انتخاب نمایند. از این رو بایستی واحد چاپ کاغذ دیواری از آلبوم کاغذ دیواری بهره برده و آن را در اختیار مخاطبان قرار دهد تا انتخابی مناسب انجام شود. وجود امکانات آنلاین و وب سایت ها در ارایه طرح ها برای انتخاب آسان تر بسیار موثر می باشد. واحد چاپی بایستی هم کیفیت مناسب با طرح زیبا را فراهم نماید و هم با قیمت مناسب اقدام به چاپ کاغذ دیواری نماید. توانایی چاپ کاغذ دیواری با طرح های مختلف و به حالت سه بعدی امتیاز یک واحد چاپ کاغذ دیواری معتبر محسوب می شود.

دکور آذین توانایی چاپ عکس روی کاغذ دیواری با طرح های مختلف را دارد. این مرکز چاپی از قابلیت چاپ سه بعدی بهره برده و با قیمت مناسب اقدام به چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری می نماید. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲