چاپ روی تابلو بوم
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

چاپ روی تابلو بوم

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

چاپ تابلو بوم چگونه است؟

همانطور که گفته شد چاپ توسط دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. فرایند خشک شدن تابلو بوم با استفاده از تابش نور یووی انجام می شود. این امر باعث خشک شدن سریع تابلو بوم شده و جوهر را بدون حرکت بر روی تابلو قرار می دهد. فرایند چاپ تابلو های بوم در اولین گام با طراحی طرح مناسب شروع می شود. سپس این طرح ها با سیستم چاپی بر روی کنواس قرار می گیرند. طرح ها می تواند حاوی تصاویر دلخواه و زیبا مورد نظر شما باشد. طرح های چند تکه یا تک تکه را دکور آذین برای شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

ویژگی های چاپ روی تابلو بوم

دستگاه چاپ روی کنوانس یا تابلو بوم دارای 8 رنگ بوده که امکان ایجاد طرح ها و نقش ها با رنگ بندی مختلف را ایجاد می کند. رزولیشن چاپی مناسب برای طرح فراهم شده و مقاومت چاپ بدست آمده در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور بسیار بالا است. علاوه بر موارد فوق سبکی تابلو بوم را می توان یکی از مزیت های ویژه آن نام برد. با سبکی به خاطر وزن پایین می توان جابجایی و نصب ساده تابلو بوم را انجام داد.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و چاپی بخصوص در زمینه تابلو بوم و خدمات کاغذ دیواری و پوستر دیواری آماده ارایه خدمات چاپی برای تابلو بوم بوده و امکانات خرید اینترنتی تابلو بوم با طرح های زیبا را برای شما فراهم آورده است. هزینه و قیمت صرف شده برای شما جهت تهیه و چاپ تابلو بوم در دکور آذین بسیار مناسب تر از سایر واحدهای چاپی و تبلیغاتی بوده که کیفیت بالا نیز برای اثر چاپی فراهم می شود.

مقالات مرتبط
خرید تابلو بوم نقاشی
2 مرداد 1398

خرید تابلو بوم نقاشی

برای خرید تابلو بوم نقاشی می توانید از خدمات دکور آذین بهره برید. دکور آذین طرح های مختلف تابلو بوم را برای سلایق و علایق مختلف فراهم کرده است. با رجوع به بخش خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید خرید مناسب از لحاظ طرح و قیمت داشته باشید. تابلو بوم نقاشی کاربرد فراوانی در زیباسازی محیط و اماکن مختلف اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... دارد.


خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران
9 خرداد 1398

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران . برای خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید مرکز دکور آذین را انتخاب کنید. دکور آذین خرید اینترنتی تابلو بوم یک تکه و چند تکه را برای خریداران فراهم کرده است. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها و دادن فرصت کافی برای خریداران جهت انتخاب تابلو بوم مناسب خود می شود.


چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی
4 دی 1398

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی را در دکور آذین تجربه نمایید. با چاپ تابلو بوم می توانید در زیباسازی دکوراسیون داخلی خود به بهترین نحو ممکن طرح های مختلف را اعمال کرده و خود و اطرافیان را از دیدن تابلو بوم با طرح های زیبا شگفت زده نمایید. تابلو بوم برای فضای داخلی استفاده شده، بنابراین بایستی رزولیشن چاپی مناسب برای تابلو فراهم شود تا افراد از دیدن آن ها لذت برند


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو

تماس با ما