۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ روی تابلو بوم

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

چاپ تابلو بوم چگونه است؟

همانطور که گفته شد چاپ توسط دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. فرایند خشک شدن تابلو بوم با استفاده از تابش نور یووی انجام می شود. این امر باعث خشک شدن سریع تابلو بوم شده و جوهر را بدون حرکت بر روی تابلو قرار می دهد. فرایند چاپ تابلو های بوم در اولین گام با طراحی طرح مناسب شروع می شود. سپس این طرح ها با سیستم چاپی بر روی کنواس قرار می گیرند. طرح ها می تواند حاوی تصاویر دلخواه و زیبا مورد نظر شما باشد. طرح های چند تکه یا تک تکه را دکور آذین برای شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

ویژگی های چاپ روی تابلو بوم

دستگاه چاپ روی کنوانس یا تابلو بوم دارای 8 رنگ بوده که امکان ایجاد طرح ها و نقش ها با رنگ بندی مختلف را ایجاد می کند. رزولیشن چاپی مناسب برای طرح فراهم شده و مقاومت چاپ بدست آمده در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور بسیار بالا است. علاوه بر موارد فوق سبکی تابلو بوم را می توان یکی از مزیت های ویژه آن نام برد. با سبکی به خاطر وزن پایین می توان جابجایی و نصب ساده تابلو بوم را انجام داد.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و چاپی بخصوص در زمینه تابلو بوم و خدمات کاغذ دیواری و پوستر دیواری آماده ارایه خدمات چاپی برای تابلو بوم بوده و امکانات خرید اینترنتی تابلو بوم با طرح های زیبا را برای شما فراهم آورده است. هزینه و قیمت صرف شده برای شما جهت تهیه و چاپ تابلو بوم در دکور آذین بسیار مناسب تر از سایر واحدهای چاپی و تبلیغاتی بوده که کیفیت بالا نیز برای اثر چاپی فراهم می شود.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲