۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

چاپ تابلو بوم چگونه است؟

همانطور که گفته شد چاپ توسط دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. فرایند خشک شدن تابلو بوم با استفاده از تابش نور یووی انجام می شود. این امر باعث خشک شدن سریع تابلو بوم شده و جوهر را بدون حرکت بر روی تابلو قرار می دهد. فرایند چاپ تابلو های بوم در اولین گام با طراحی طرح مناسب شروع می شود. سپس این طرح ها با سیستم چاپی بر روی کنواس قرار می گیرند. طرح ها می تواند حاوی تصاویر دلخواه و زیبا مورد نظر شما باشد. طرح های چند تکه یا تک تکه را دکور آذین برای شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

ویژگی های چاپ روی تابلو بوم

دستگاه چاپ روی کنوانس یا تابلو بوم دارای 8 رنگ بوده که امکان ایجاد طرح ها و نقش ها با رنگ بندی مختلف را ایجاد می کند. رزولیشن چاپی مناسب برای طرح فراهم شده و مقاومت چاپ بدست آمده در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور بسیار بالا است. علاوه بر موارد فوق سبکی تابلو بوم را می توان یکی از مزیت های ویژه آن نام برد. با سبکی به خاطر وزن پایین می توان جابجایی و نصب ساده تابلو بوم را انجام داد.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و چاپی بخصوص در زمینه تابلو بوم و خدمات کاغذ دیواری و پوستر دیواری آماده ارایه خدمات چاپی برای تابلو بوم بوده و امکانات خرید اینترنتی تابلو بوم با طرح های زیبا را برای شما فراهم آورده است. هزینه و قیمت صرف شده برای شما جهت تهیه و چاپ تابلو بوم در دکور آذین بسیار مناسب تر از سایر واحدهای چاپی و تبلیغاتی بوده که کیفیت بالا نیز برای اثر چاپی فراهم می شود.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲