۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

چاپ روی تابلو بوم

چاپ روی تابلو بوم و قرار دادن اثر در معرض دید مخاطبان می تواند در جلب توجه و اثر بخشی در مخاطبان بسیار تاثیر داشته باشد. چاپ روی تابلو بوم یا همان کنواس با پاشش جوهر به طور مستقیم با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. چاپ تابلو بوم یکی از مهم ترین خدمات گروه دکور آذین می باشد که با کیفیت بالا عرضه می شود. دکور آذین انواع تابلو بوم با ابعاد مختلف و به صورت های تک تکه و یا چند تکه را انجام داده و اثر زیبا را برای مخاطبان شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

چاپ تابلو بوم چگونه است؟

همانطور که گفته شد چاپ توسط دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. فرایند خشک شدن تابلو بوم با استفاده از تابش نور یووی انجام می شود. این امر باعث خشک شدن سریع تابلو بوم شده و جوهر را بدون حرکت بر روی تابلو قرار می دهد. فرایند چاپ تابلو های بوم در اولین گام با طراحی طرح مناسب شروع می شود. سپس این طرح ها با سیستم چاپی بر روی کنواس قرار می گیرند. طرح ها می تواند حاوی تصاویر دلخواه و زیبا مورد نظر شما باشد. طرح های چند تکه یا تک تکه را دکور آذین برای شما فراهم می آورد.

چاپ روی تابلو بوم

ویژگی های چاپ روی تابلو بوم

دستگاه چاپ روی کنوانس یا تابلو بوم دارای 8 رنگ بوده که امکان ایجاد طرح ها و نقش ها با رنگ بندی مختلف را ایجاد می کند. رزولیشن چاپی مناسب برای طرح فراهم شده و مقاومت چاپ بدست آمده در برابر عوامل محیطی نظیر آب و نور بسیار بالا است. علاوه بر موارد فوق سبکی تابلو بوم را می توان یکی از مزیت های ویژه آن نام برد. با سبکی به خاطر وزن پایین می توان جابجایی و نصب ساده تابلو بوم را انجام داد.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و چاپی بخصوص در زمینه تابلو بوم و خدمات کاغذ دیواری و پوستر دیواری آماده ارایه خدمات چاپی برای تابلو بوم بوده و امکانات خرید اینترنتی تابلو بوم با طرح های زیبا را برای شما فراهم آورده است. هزینه و قیمت صرف شده برای شما جهت تهیه و چاپ تابلو بوم در دکور آذین بسیار مناسب تر از سایر واحدهای چاپی و تبلیغاتی بوده که کیفیت بالا نیز برای اثر چاپی فراهم می شود.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲