۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی را در دکور آذین تجربه نمایید. با چاپ تابلو بوم می توانید در زیباسازی دکوراسیون داخلی خود به بهترین نحو ممکن طرح های مختلف را اعمال کرده و خود و اطرافیان را از دیدن تابلو بوم با طرح های زیبا شگفت زده نمایید. تابلو بوم برای فضای داخلی استفاده شده، بنابراین بایستی رزولیشن چاپی مناسب برای تابلو فراهم شود تا افراد از دیدن آن ها لذت برند. بکارگیری تجهیزات چاپی دیجیتال مدرن در این امر کمک شایانی در بدست آوردن تابلو با زیبایی بالاتر می کند.

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی چگونه است؟

چاپ تابلو بوم از دسته چاپ های دیجیتال محسوب می شود. چاپ تابلو بوم بر روی متریالی به نام کنواس یا بوم انجام می شود. این متریال دارای تار و پود درشت بوده که یک لایه پوشش سفید رنگ روی آن قرار دارد. متریال مناسب تابلو بوم به خوبی رنگ را جذب کرده و رزولیشن چاپی مناسب را برای مخاطبان فراهم می آورد. چاپ روی فریم انجام شده که روی فریم، کنواس کشیده می شود. پس از آماده سازی یک کلاف چوبی برای بوم استفاده شده و از منگنه استفاده می شود. البته در چاپ تابلو بوم می توان تابلو را به صورت لبه سفید و یا لبه رنگی انجام داد.

چاپ تابلو بوم نقاشی

چاپ تابلو بوم نقاشی با چه طرح هایی انجام می شود؟

طرح های مورد علاقه خود را می توانید روی تابلو بوم چاپ کنید. جهت این امر می توانید از طیف وسیعی از طرح ها که داخل وب سایت گردآوری شده است استفاده کنید و یا به صورت سفارشی اقدام به سفارش درج طرح دلخواه خود روی تابلو بوم کنید. از این رو می توانید تصاویر شخصی خود را و یا عزیزانتان را روی تابلو بوم درج نموده و از نصب آن در محیط زندگی خود لذت برید. طرح های مختلفی اعم از طرح های گل و طبیعت، طرح های فشن و اسپرت و مجموعه ای از طرح های زیبا در گالری تصاویر تابلو بوم دکور آذین گرد آوری شده است

تابلو بوم را می توانید تک تکه و یا چند تکه چاپ نمایید!

بله تابلو بوم تک تکه و تابلو بوم چند تکه از انواع تابلو بوم ها است. اگر بخواهید محیطی لاکچری و شیک را داشته باشید، می توانید از چاپ تابلو بوم چند تکه بهره برید. در این تابلو بوم ها تصویر و نمای اصلی در چند تکه در کنار هم بدست می آید. در وب سایت دکور آذین امکان سفارش آنلاین تابلو بوم های چند تکه فراهم شده است، حتی شما می توانید نحوه درج و نمایش تکه ها در کنار هم را نیز تعیین نمایید!

مزایای چاپ تابلو بوم چیست؟

  • تابلو بوم یکی از زیباترین روش ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی است.
  • چاپ تابلو بوم ارزان است.
  • سبکی و قابلیت نصب آسان
  • امکان چاپ تصاویر در ابعاد مختلف
  • قابلیت شست و شو دارد.
  • ماندگاری اثر چاپی و مقاومت نسبت به شرایط محیطی
  • ...

قیمت چاپ تابلو بوم چگونه است؟

ابعاد چاپی، نوع متریال، کلاف دار بودن و چند تکه بودن و ... از عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی تابلو بوم است. شما بصورت آنلاین می توانید در وب سایت دکور آذین اقدام بدست آوردن قیمت تابلو بوم دلخواه خود نمایید.

چگونه اقدام به سفارش چاپ تابلو بوم در وب سایت دکور آذین نماییم؟

در وب سایت دکور آذین می توانید به صورت آنلاین طرح را انتخاب کرده و سفارش را انجام دهید. ولی اگر طرح دیگری نظیر عکس های شخصی و دلخواه را دارید بایستی از طریق تماس با ما و یا تلگرام تصاویر را برای ما ارسال کرده تا در سریعترین زمان ممکن چاپ تابلو بوم انجام شده تحویل شما شود.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲