۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

پوستر دیواری منظره و طبیعت

پوستر دیواری منظره و طبیعت را بایستی متناسب با سلیقه خود و با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب تهیه کنید. در این امر واحد چاپ و تبلیغات کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین شما را یاری می دهد. تهیه پوستر دیواری طبیعت و منظره و استفاده از آن برای محیط داخلی و فضای زندگی شما می تواند محیطی آرامش بخش و طبیعی را فراهم کرده که در آن احساس لذت خواهید برد. پوستر دیواری منظره می تواند حاوی طرح های مختلفی باشد که متناسب با دکوراسیون داخلی انتخاب شود. دکور آذین انواع پوستر دیواری بخصوص پوستر دیواری طبیعت و منظره را در اختیار متقاضیان می گذارد.

پوستر دیواری منظره و طبیعت

قیمت پوستر دیواری منظره و طبیعت

انتخاب پوستر دیواری منظره و طبیعت همانند سایر پوسترهای دیواری برای هزینه یکسان است. ولی کیفیت چاپی و انتخاب نوع های جدید پوستر دیواری بخصوص پوستر دیواری سه بعدی با کیفیت می تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. با این وجود انتخاب متریال با کیفیت برای چاپ پوستر دیواری منظره و طبیعت می تواند کیفیت بالا و قابلیت های ویژه را فراهم نماید. به عنوان مثال متریال های با کیفیت پوستر دیواری قابیلت شست و شو را دارند که این امر از مزیت ها در انتخاب متریال برای پوستر دیواری منظره و طبیعت محسوب می شود. متراژ چاپی نیز متناسب با طرح انتخابی می تواند متنوع باشد. در واقع در پوستر دیواری طبیعت نما و طرح کلی با قرار گرفتن اجزاء تصویر بصورت پازل در کنار هم فراهم می شود.

پوستر دیواری منظره و طبیعت

پوستر دیواری منظره و طبیعت

برای پوستر دیواری منظره طرح های مختلف چاپی وجود دارد. طرح های دریا، کوه ها، جنگل ها، گل ها و کلیه تصاویر طبیعی را می توان در پوستر دیواری منظره به کار برد. قابلیت های چاپی مناسب یک واحد تهیه پوستر دیواری امکان درج تصاویر با ابعاد مختلف را برای پوستر دیواری و کاغذ دیواری فراهم کرده است. پوستر دیواری منظره و طبیعت را می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. اتاق پذیرایی می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب این نوع پوسترهای دیواری باشد. انتخاب طرح دلنشین در کنار متناسب بودن با دکوراسیون داخلی می تواند محیطی دلچسب و دلنشین را برای مخاطبان شما فراهم آورد. در اتاق خواب و پذیرایی و یا در پشت تلویزیون طرح های مختلف پوستر دیواری منظره و طبیعت را می توان به کار برد.

برای خرید پوستر دیواری منظره و طبیعت می توانید به واحد دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز چاپی کاغذ دیواری امکان خرید آنلاین انواع پوسترهای دیواری را با کیفیت بالا و با قیمت مناسب فراهم آورده است. استفاده از متریال با کیفیت و ایجاد رزولیشن چاپی بالا در پوستر دیواری و کاغذ دیواری حالت منحصر به فردی را برای دکوراسیون داخلی شما به وسیله دکور آذین فراهم می آورد. این مرکز تهیه و تولید انواع پوستر دیواری با انواع طرح های چاپی بخصوص در زمینه طبیعت و مناظر زیبا محسوب می شود. قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا از امتیازات این واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری است.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲