۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری سه بعدی ارزان در دکور آذین

اگر به دنبال خرید پوستر دیواری سه بعدی ارزان هستید، ما به شما استفاده از خدمات پوستر دیواری دکور آذین را توصیه می کنیم. برای بدست آوردن قیمت ارزان و مقرون به صرفه بایستی به نکاتی توجه نمود، دکور آذین برای هزینه های پرسنل و خدمات چاپی کمترین میزان را در نظر گرفته و یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مراکز برای تهیه پوستر دیواری سه بعدی محسوب می شود. اما برخی از عوامل در قیمت نهایی تاثیرگذار بوده که سعی بر آن داریم در این نوشتار به بیان آن ها کنیم تا خریداران پوستر دیواری با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند.

پوستر دیواری سه بعدی ارزان

پوستر دیواری سه بعدی ارزان قیمت را چگونه انتخاب کنیم؟

نوع سه بعدی پوستر های دیواری از دسته های نوین کاغذ دیواری محسوب می شوند که با لحاظ شدن شرایطی تصویر و نمای کلی بصورت سه بعدی در چشم مخاطبان القا می شود. نوع چاپ پیشرفته به کار رفته باعث شده که قسمت های سیاه و روشن به خوبی در تصویر کار شده و تصویری ویژه را ایجاد می کند. طرح های چاپی بسیار گسترده بوده و افراد با سلایق مختلف می توانند انواع طرح را براساس سلایق متفاوت انتخاب کنند. بایستی توجه داشته باشید که تفاوت طرح تفاوت قیمت را در پی ندارد، در واقع طرح و تاثیر آن بر روی متراژ چاپی تنها فاکتور تاثیرگذار بر قیمت نهایی است. پس با خیال راحت طرح دلخواه خود را انتخاب کنید.

پوستر دیواری سه بعدی ارزان

از فاکتورهای مهم در قیمت نهایی، نوع جنس و متریال مصرفی برای چاپ است. برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که دارای درجه کیفیت مختلفی هستند. برند های کاغذ دیواری خارجی معمولا دارای کیفیت بالاتری نسبت به کاغذ دیواری های ایرانی هستند، البته کیفیت نیز در نوع خارجی به مراتب بالاتر است. استفاده از جنس های خاص نظیر چرم و ... میتواند قیمت متفاوتی را برای پوستر دیواری فراهم آورد. البته بدست آمدن ویژگی های خاص نظیر قابلیت شست و شو برای کاغذ دیواری در متریال خاص را نیز در نظر بگیرید. از این رو انتخاب نوع متریال برای چاپ در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد. از دیگر موارد مهم در قیمت نهایی کاغذ دیواری ها، نوع و نحوه چاپ است. استفاده از فناوری های نوین چاپی میتواند کیفیت بالاتری را برای اثر فراهم آورد.

دکور آذین یکی از معتبر ترین مراکز چاپ کاغذ دیواری، بویژه پوستر دیواری سه بعدی در تهران محسوب می شود که در تعیین قیمت برای خریداران همواره جانب انصاف را در نظر گرفته و با قیمت ارزان اقدام به چاپ پوستر دیواری با کیفیت برای مشتریان می نماید. فراهم کردن امکانات آنلاین برای مخاطبان باعث شده است که بتوانید با صرفه جویی در زمان و هزینه های خود اقدام به انتخاب طرح دلخواه خود از بین هزاران طرح بنمایید. برای ارزان تمام شدن سفارش خود ما به شما استفاده از سفارش آنلاین از طریق وب سایت دکور آذین را پیشنهاد می دهیم.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲