پوستر دیواری سفارشی
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

پوستر دیواری سفارشی

پوستر دیواری سفارشی در دکور آذین عرضه می شود. پوسترهای دیواری دارای طرح های مختلفی بوده که امکان انتخاب را برای افراد با سلایق مختلف آسان ساخته است. با این حال امکان چاپ پوستر دیواری سفارشی و با طرح دلخواه خود مشتریان در دکور آذین فراهم شده است.

پوستر دیواری سفارشی در دکور آذین چگونه تهیه کنیم؟

شما برای خرید پوستر دیواری سفارشی می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به انتخاب طرح های دلخواه نمایید، یا آن که طرح و تصویر با کیفیت خود را در اختیار دکور آذین قرار داده و پوستر سفارشی خود را در سریعترین زمان ممکن تهیه نمایید. بایستی ابعاد را با دقت متناسب با ابعاد مورد نظر برای دیوار سفارش داده و با اطمینان خاطر اقدام به سفارش پوستر نمایید.

پوستر دیواری سه بعدی سفارشی

نوعی خاص از پوسترهای دیواری، طرح سه بعدی است. در طرح های سه بعدی پوستر با استفاده از امکانات چاپی مناسب و کار بر روی قسمت های روشن و تاریک طرح، پوستر به صورت سه بعدی در چشم مخاطبان القا می شود. طرح های سه بعدی پوستر دیواری حالت طبیعی تری داشته و افراد از دیدن تصاویر سه بعدی آن لذت بیشتری می برند. اما بایستی واحد چاپی تجهیزات مناسب برای چاپ سه بعدی را داشته باشد تا پوستر دیواری سه بعدی را بتوان از آن سفارش گرفت.

قیمت پوستر دیواری سفارشی با طرح دلخواه

در فروشگاه های اینترنتی پوستر های دیواری مختلف بسته به شرایطی که دارند، ممکن است برای طرح های سفارشی هزینه متفاوتی را دریافت کنند. اما در فروشگاه اینترنتی دکور آذین برای طرح های سفارشی و عادی قیمت و هزینه یکسانی دریافت می شود. این امر از مزایای تهیه پوستر دیواری سفارشی در فروشگاه اینترنتی دکور آذین محسوب می شود. علاوه بر این قیمت پوسترهای دیواری در دکور آذین مناسب تر بوده، با این که کیفیت پوستر در وب سایت دکور آذین به مراتب بسیار بالا می باشد.

طرح های پوستر های دیواری سفارشی چگونه است؟

تنوع طرح ها در پوسترهای دیواری امکان انتخاب را برای افراد با سلایق مختلف فراهم کرده است. طرح های کودکان یا نوجوانان و یا طرح های کلاسیک و سنتی و طرح های طبیعت و ... از جمله طرح هایی هستند که می توان در ممحیط های مسکونی یا اداری و تجاری از آن ها بهره برد. توجه داشته باشید استفاده از طرح های زیبایی نظیر طرح های طبیعت چه حس آرامش و لذتی را در مخاطبان القا می نماید. استفاده از طرح های مناظر و تصاویر کوه، دریا و ... بسیار لذت بخش است. اتاق کودکان با تصاویر شخصیت های محبوب کارتونی برای این قشر بسیار مطلوب بوده و این امر می تواند در رشد و شکوفایی آن ها بسیار تاثیرگذار باشد. تنوع طرح های پوسترهای دیواری امکان انتخاب را برای شما آسان ساخته است. در وب سایت دکور آذین هزاران طرح در دسته بندی های مختلف برای انتخاب آسانتر برای شما فراهم گردیده است.

نحوه سفارش پوستر دیواری در دکور آذین چگونه است؟

سفارش پوسترهای دیواری در دکور آذین بسیار ساده بوده و کاربران پس از انتخاب طرح دلخواه و یا تحویل طرح سفارشی به واحد دکور آذین، بایستی ابعاد دیوار برای چاپ پوستر را تعیین نمایند. پس از ثبت اطلاعات و ثبت نام در وب سایت، درخواست کاربران در سریعترین زمان ممکن بررسی و عملیات چاپ و ارسال انجام می شود.

مقالات مرتبط
پوستر دیواری سه بعدی ارزان در دکور آذین
4 آذر 1398

پوستر دیواری سه بعدی ارزان در دکور آذین

اگر به دنبال خرید پوستر دیواری سه بعدی ارزان هستید، ما به شما استفاده از خدمات پوستر دیواری دکور آذین را توصیه می کنیم. برای بدست آوردن قیمت ارزان و مقرون به صرفه بایستی به نکاتی توجه نمود، دکور آذین برای هزینه های پرسنل و خدمات چاپی کمترین میزان را در نظر گرفته و یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مراکز برای تهیه پوستر دیواری سه بعدی محسوب می شود.


خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه
10 شهریور 1398

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.


سفارش چاپ پوستر دیواری
5 شهریور 1398

سفارش چاپ پوستر دیواری

سفارش چاپ پوستر دیواری به صورت آنلاین و اینترنتی در دکور آذین فراهم شده است. شما تنها با مراجعه به وب سایت دکور آذین می توانید از بین هزاران طرح پوستر دیواری، طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و اقدام به سفارش چاپ پوستر دیواری نمایید. به این ترتیب به راحتی می توانید در فرصت کافی اقدام به انتخاب طرح دلخواه برای خود نمایید و در زمان و هزینه خود به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی نمایید. مزیت های سفارش اینترنتی به حدی است که ما شما را به سفارش به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می دهیم.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو