۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی خرید پوستر دیواری بزرگ قیمت

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی ، خرید پوستر دیواری بزرگ ، پوستر دیواری بزرگ قیمت ، پوستر دیواری بزرگ منظره ، پوسترهای دیواری بزرگ ، فروش پوستر دیواری بزرگ ، چاپ پوستر بزرگ دیواری ، پوسترهای دیواری بزرگ برای پوشش دیوار . دکور آذین پوستر دیواری و کاغذ دیواری را با تنوع در طرح های مختلف و در ابعاد مختلف، بخصوص در ابعاد بزرگ با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت مناسب ارائه می دهد. ابعاد پوسترهای دیواری متنوع بوده و می توان برای محیط ها با ابعاد مختلف از آن ها استفاده کرد.

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی

پوستر دیواری بزرگ سه بعدی

با استفاده از پوستر دیواری بزرگ سه بعدی می توان فضای طبیعی را برای مخاطبان فراهم کرد که در آن احساس آرامش را خواهند داشت. در دستگاه چاپ پوستر دیواری سه بعدی با ایجاد حاشیه های دقیق حالت سه بعدی و برجسته ایجاد می شود که برای مخاطب بسیار چشم نواز است. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی از چیدن قطعات تصویر به صورت پازل در کنار هم ایجاد می شود که بسیار ممتاز و زیبا است. ایجاد طرح های مختلف در پوستر دیواری بزرگ سه بعدی با تنوع بالا فراهم شده است.

پوستر دیواری بزرگ منظره

یکی از طرح های محبوب ، پوستر دیواری بزرگ با طرح منظره و طبیعت است. با استفاده از طرح های مناظری همچون کوه، جنگل، رودخانه و... تصویری آرامش بخش و لذت بخش را برای محیط زندگی خود فراهم نمایید. اگر پوستر دیواری بزرگ منظره به صورت سه بعدی باشد، طبیعی بودن را بیشتر ایجاد کرده و افراد با آن لذت خواهید برد.

چاپ پوستر بزرگ دیواری

برای چاپ پوستر دیواری نیاز به تجهزات خاص چاپی است که هم زیبایی را فراهم نماید و هم کیفیت بالای چاپی را ایجاد نماید. پوستر دیواری برای اینکه چاپ و کیفیت مناسب داشته باشد باید از متریال مناسب انتخاب شده و عملیات چاپ انجام شود. چاپ پوستر بزرگ دیواری را در واحدهای معتبر چاپی داشته باشید.

پوسترهای دیواری بزرگ برای پوشش دیوار

با استفاده از پوستر دیواری و ایجاد پوشش برای دیوار زیبایی محیط زندگی خود را افزایش دهید. پوستر دیواری و طرح آن بایستی با دکوراسیون داخلی تناسب داشته باشد تا هارمونی و هماهنگی ایجاد شده و محیطی جذاب و دلنشین برای مخاطبان فراهم شود. دکور آذین خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت بالا و با قیمت مناسب را در سریعترین زمان ممکن عرضه می دارد. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲