۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری اتاق کودک دختر پوستر های دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک دختر ، پوستر های دیواری اتاق کودک ، پوستر دیواری اتاق کودک پسر ، برچسب دیواری اتاق کودک ، پوستر دیواری اتاق نوزاد ، قیمت پوستر دیواری اتاق کودک ، برچسب دیواری اتاق نوزاد ، پوستر دیواری سه بعدی اتاق نوزاد .یکی از کاربردهای مناسب استفاده از پوستر دیواری و کاغذ دیواری برای اتاق کودک و نوزاد است. طرح های ارائه شده برای اتاق کودک بی همتا است و می تواند محیطی دلچسب برای کودکان و نوجوانان فراهم آورد که در رشد خلاقیت ها و استعداد های آن ها بسیار تاثیرگذار است.

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک دختر

استفاده از پوستر دیواری اتاق کودک دخترانه یکی از انواع طرح کودکانه است که بایستی متناسب با روحیات و سلایق دختران صورت گیرد. استفاده از رنگ ها و طرح های دخترانه بایستی اصولی و بسیار مناسب صورت گیرد. رنگ های صورتی و نارنجی می تواند در طرح برای این گروه سنی بسیار مناسب باشد. از طرح های مناسب و پر طرفدار برای پوستر دیواری اتاق کودک دختر می توان به طرح فرشتگان اشاره کرد.

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری اتاق کودک پسر

طرح های مورد استفاده برای پوستر دیواری اتاق پسر بایستی پر شور و نشاط بوده و حس شور و نشاط را در آن ها القا نماید. طرح های زیبایی برای اتاق کودک پسرانه وجود دارد. استفاده از تصاویر شخصیت های محبوب کارتونی می تواند الگو و طرح مناسبی برای پوستر دیواری اتاق کودک پسر باشد. بایستی انتخاب طرح با در نظر گرفتن سلایق خود کودکان انجام شود تا از استفاده از پوستر دیواری و کاغذ دیواری در محیط زندگی کودک، خود کودک لذت ببرد.

پوستر دیواری بزرگ منظره

یکی از طرح های محبوب ، پوستر دیواری بزرگ با طرح منظره و طبیعت است. با استفاده از طرح های مناظری همچون کوه، جنگل، رودخانه و... تصویری آرامش بخش و لذت بخش را برای محیط زندگی خود فراهم نمایید. اگر پوستر دیواری بزرگ منظره به صورت سه بعدی باشد، طبیعی بودن را بیشتر ایجاد کرده و افراد با آن لذت خواهید برد.

پوسترهای دیواری اتاق کودک

استفاده از پوسترهای دیواری اتاق کودک می تواند باعث ایجاد محیطی پر شور و نشاط برای کودکان می شود، خصوصا اینکه قدرت تخیل در کودکان بسیار بالا بوده و این امر بر انتخاب طرح مناسب برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری تاکید می کند. کودکان با تصاویر موجود در پوسترهای دیواری زندگی می کنند، لذا انتخاب طرح مناسب برای اتاق کودک بسیار مهم و اساسی بوده و در رشد تخلیات و استعداد های کودکان بسیار مهم می تواند باشد.

دکور آذین با بهره گیری از تجهیزات روز چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری، امکان تهیه انواع طرح های زیبا متناسب با روحیات و استعدادهای کودک دلبندتان را دارد. دکور آذین خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت بالا و با قیمت مناسب را در سریعترین زمان ممکن عرضه می دارد. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲