۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران

دکور آذین مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران با برترین برند مطرح و بالاترین کیفیت ممکن است. در دکور آذین می توانید انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با نیاز مختلف و کاربری های محیط های گوناگون تهیه کنید. با انتخاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری مناسب دکوراسیون محیطی خود را به بهترین نحو ممکن زیبا نمایید.

مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران

مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران

دکور آذین مرکز مدرن چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری است که دارای سابقه ده ساله در امور چاپ و تبلیغات است. کاغذ دیواری ها عرضه شده در این مرکز دارای تنوع طرح و مدل بوده که انتخاب را برای هر کس راحت می سازد. برای هر محیطی نیاز به استفاده از کاغذ دیواری متناسب با همان محیط است. کودکان و یا نوجوانان نیازمند کاغذ دیواری های متناسب با همان سن و سال هستند که برای انتخاب بایستی به نکاتی برای این قشر توجه نمود. شما با انتخاب طرح های جذاب برای کودکان می توانید باعث نشاط و ایجاد حس آرامش در کودکان شوید. استفاده از طرح های محبوب برای این قشر نظیر شخصیت های کارتونی می تواند بسیار مناسب باشد. مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران دکور آذین انواع طرح های متناسب با این قشر را عرضه می دارد.

مرکز فروش کاغذ دیواری سه بعدی

مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران

دکور آذین یکی از معتبرترین مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران است که با عرضه انواع کاغذ دیواری یکی از پیشگامان عرصه چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری محسوب می شوند. با پیدایش کاغذ دیواری های سه بعدی و فراهم شدن صنعت چاپ کاغذ دیواری سه بعدی دکور آذین نیز از پشگامان این عرصه شده و مرکز فروش کاغذ دیواری سه بعدی در تهران شده است.

دکور آذین مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران بوده که انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری مدرن و امروزی را عرضه می دارد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲