۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی در تهران

دکور آذین مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی در تهران به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که پوستر دیواری را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا برای شما فراهم می نماید. سرعت عمل تهیه پوستر دیواری برای مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی از مزیت ها و قابلیت هایی است که یک مرکز فروش معتبر باید داشته باشد. دکور آذین انواع طرح های چاپی و با کیفیت بالا را برای شما فراهم می آورد.

مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی

مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی

با پیدایش پوستر های دیواری سه بعدی ایجاد فضای دلنشین و طبیعی برای محیط های مختلف فراهم شده است. در پوستر دیواری سه بعدی با ایجاد حاشیه ها و قسمت های تاریک و روشن فضای سه بعدی فراهم شده است که مخاطبان در چنین فضایی حالت طبیعی بودن را حس می کنند. مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی طرح دلخواه مشتریان را دریافت کرده و اقدام به چاپ پوستر دیواری با کیفیت بالا می نماید. لازمه این امر داشتن تجهیزات مناسب چاپی است که بتواند حالت سه بعدی را برای پوستر دیواری فراهم نماید. دکور آذین از آخرین و به روز ترین تجهیزات چاپی در این امر بهره می برد.

مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی

مرکز فروش پوسترهای دیواری سه بعدی

در مرکز فروش پوستر دیواری سه بعدی دکور آذین انواع طرح ها برای مخاطبان با سلایق مختلف فراهم شده است. سنین مختلف نیاز به پوستر های دیواری متناسب با خود هستند. به عنوان مثال کودکان و نوجوانان طرح های مخصوص خود با رنگ بندی خاص را نیاز دارند. طرح ها با تصاویر شخصیت ههای محبوب این قشر اگر به صورت سه بعدی باشد اثربخشی فراوانی در این قشر گذاشته و باعث ایجاد محیطی جذاب و سرشار از شور و اشتیاق برای این قشر خاص می شود. از دیگر طرح هایی که حالت سه بعدی در آن بسیار ممتاز است، می توان به طرح ها با تصاویر مناظر اشاره کرد. سه بعدی بودن این طرح ها باعث طبیعی تر نشان داده شدن طرح می شود و زیبایی طرح بیشتر می شود. طرح هایی همچون طرح گل ها، درختان، دریا و ... در این مورد خاص بسیار مناسب است.

دکور آذین یکی از معتبرترین مراکز فروش پوستر دیواری سه بعدی در تهران می باشد که با تجهیزات روز و مدرن و داشتن پرسنل مجرب اقدام به تهیه و فروش انواع پوستر دیواری می نماید. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲