۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری های پی وی سی pvc دارای کیفیت ممتازی هستند که از نظر قیمت مناسب بوده و بسیار برای آذین بندی مکان های مختلف مناسب است. قیمت کاغذ دیواری پی وی سی عرضه شده در مرکز دکور آذین مناسب بوده و در کنار قیمت مناسب کیفیت بالا نیز دارد. بر روی این نوع کاغذ دیواری می توان انواع طرح های مختلف را پیاده کرد و بسته به سلایق برای مکان های مختلف از ان استفاده کرد. چاپ کاغذ دیواری پی وی سی در مرکز کاغذ دیواری دکور آذین انجام می شود.

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری پی وی سی چیست؟

این نوع کاغذ دیواری ها دارای یک لایه وینیل بوده که کاغذ دیواری را قابل شست و شو می نماید. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها می توان زیبایی بیشتر را نیز بدست آورد، زیرا وینیل باعث براقیت و زیبایی بیشتر اثر و طرح کاغذ دیواری می شود. علاوه بر این موارد این نوع کاغذ دیواری ها دارای عمر و ماندگاری بالاتری نیز هستند، زیرا نسبت به رطوبت و چربی ها دارای مقاومت بوده که این امر به خاطر وینیل پوشانیده شده بر روی کاغذ دیواری است. این نوع کاغذ دیواری ها بخصوص در مکان هایی که تحت شرایط آلودگی قرار می گیرند بسیار مناسب هستند. به عنوان مثال بکار گیری آن در آشپزخانه و یا اتاق کودک می تواند در تمیز کردن و همیشه نو نگه داشتن کاغذ دیواری شما را یاری دهد.

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی پی وی سی

داشتن جنس مناسب برای کاغذ دیواری یکی از مولفه هایی است که شما بایستی در انتخاب کاغذ دیواری به ان توجه نمایید. ولی با این وجودانتخاب طرح و مدل کاغذ دیواری نیز از اهمیت بالایی برای مخاطبان و برای استفاده در مکان های مختلف برخوردار است. نوع سه بعدی کاغذ دیواری ها از بهترین مدل ها محسوب می شوند. زیرا به حالت طبیعی نزدیک تر بوده و افراد با استفاده از ان آرامش و نشاط بیشتری را بدست می آورند. در نوع سه بعدی کاغذ دیواری با تجهیزات خاص چاپی با ایجاد حاشیه ها و قسمت های تاریک و روشن حالت سه بعدی در تصویر نمایان می شود.

برای خرید کاغذ دیواری پی وی سی با قیمت مناسب ابتدا بایستی یک مرکز معتبر را انتخاب کنید. مرکز کاغذ دیواری بایستی توانایی ارایه انواع طرح ها و جنس های مناسب از جمله پی وی سی را داشته باشد. دکور آذین در این مورد خاص بی همتا بوده و یکی از معتبرترین مراکز تولید و چاپ کاغذ دیواری در تهران محسوب می شود.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲