قیمت کاغذ دیواری پی وی سی
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری های پی وی سی pvc دارای کیفیت ممتازی هستند که از نظر قیمت مناسب بوده و بسیار برای آذین بندی مکان های مختلف مناسب است. قیمت کاغذ دیواری پی وی سی عرضه شده در مرکز دکور آذین مناسب بوده و در کنار قیمت مناسب کیفیت بالا نیز دارد. بر روی این نوع کاغذ دیواری می توان انواع طرح های مختلف را پیاده کرد و بسته به سلایق برای مکان های مختلف از ان استفاده کرد. چاپ کاغذ دیواری پی وی سی در مرکز کاغذ دیواری دکور آذین انجام می شود.

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری پی وی سی چیست؟

این نوع کاغذ دیواری ها دارای یک لایه وینیل بوده که کاغذ دیواری را قابل شست و شو می نماید. با استفاده از این نوع کاغذ دیواری ها می توان زیبایی بیشتر را نیز بدست آورد، زیرا وینیل باعث براقیت و زیبایی بیشتر اثر و طرح کاغذ دیواری می شود. علاوه بر این موارد این نوع کاغذ دیواری ها دارای عمر و ماندگاری بالاتری نیز هستند، زیرا نسبت به رطوبت و چربی ها دارای مقاومت بوده که این امر به خاطر وینیل پوشانیده شده بر روی کاغذ دیواری است. این نوع کاغذ دیواری ها بخصوص در مکان هایی که تحت شرایط آلودگی قرار می گیرند بسیار مناسب هستند. به عنوان مثال بکار گیری آن در آشپزخانه و یا اتاق کودک می تواند در تمیز کردن و همیشه نو نگه داشتن کاغذ دیواری شما را یاری دهد.

قیمت کاغذ دیواری پی وی سی

کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی پی وی سی

داشتن جنس مناسب برای کاغذ دیواری یکی از مولفه هایی است که شما بایستی در انتخاب کاغذ دیواری به ان توجه نمایید. ولی با این وجودانتخاب طرح و مدل کاغذ دیواری نیز از اهمیت بالایی برای مخاطبان و برای استفاده در مکان های مختلف برخوردار است. نوع سه بعدی کاغذ دیواری ها از بهترین مدل ها محسوب می شوند. زیرا به حالت طبیعی نزدیک تر بوده و افراد با استفاده از ان آرامش و نشاط بیشتری را بدست می آورند. در نوع سه بعدی کاغذ دیواری با تجهیزات خاص چاپی با ایجاد حاشیه ها و قسمت های تاریک و روشن حالت سه بعدی در تصویر نمایان می شود.

برای خرید کاغذ دیواری پی وی سی با قیمت مناسب ابتدا بایستی یک مرکز معتبر را انتخاب کنید. مرکز کاغذ دیواری بایستی توانایی ارایه انواع طرح ها و جنس های مناسب از جمله پی وی سی را داشته باشد. دکور آذین در این مورد خاص بی همتا بوده و یکی از معتبرترین مراکز تولید و چاپ کاغذ دیواری در تهران محسوب می شود.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل
7 مرداد 1398

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

زیبایی طرح های گل در کنار قیمت کاغذ دیواری سه یعدی طرح گل مناسب می تواندگزینه مناسبی برای آذین بندی مکان های مختلف باشد. دکور آذین انواع کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های مختلف را ارایه می دهد که در این بین طرح گل از زیبایی فراوانی برخوردار است. طرح گل بر روی کاغذ دیواری و پوستر دیواری می تواند در ایجاد محیطی شاد و آرامش بخش بسیار تاثیر گذار باشد.


مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه
11 تیر 1398

مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه

برای انتخاب مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انواع مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان را در زیباترین طرح های ممکن و قیمت مناسب بخصوص برای دختران فراهم آورده است. دختران دارای روحیات خاص خود بخصوص در سنین نوجوانی و جوانی هستند که نیازمند طرح ها و مدل های خاص این سنین برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری هستند.


طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
27 تیر 1398

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون بسیار متنوع بوده که انتخاب را برای استفاده کنندگان آسان ساخته است. با طرح های پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون می توان دکوراسیون داخلی را به بهترین شکل ممکن آذین بندی کرد. تلویزیون و فضای پشت آن کانون توجه بسیاری از افراد داخل خانه است.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو

تماس با ما