قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره بسته به ابعاد چاپی و متریال چاپی تعیین می شود. کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره تصاویر بدیع برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. محیطی آرامش بخش با زیبایی خاص که هزینه بالایی نداشته و از سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. برای خرید کاغذ دیواری با طرح منظره و با قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب

تصاویر مناظر بر روی کاغذ دیواری زیبایی خاص را فراهم می نماید، حال آنکه سه بعدی بودن باعث طبیعی تر نشان داده شدن و لذت و آرامش بیشتر می شود. قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره همانند سایر پوسترهای دیواری سه بعدی بسته به ابعاد طرحی بوده و کیفیت و جنس متریال مورد استفاده نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. تفاوت جنس بر قیمت نهایی تاثیرگذار است ولی کیفیت متفاوتی دارند. جنس های ایرانی و خارجی در جه کیفیت متفاوتی دارند، کاغذ دیواری خارجی دارای قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو هستند و رزولیشن چاپی بالاتر را فراهم می نمایند.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری حالت خاصی را فراهم می آورد. در این نوع کاغذ دیواری ها طرح های مختلفی از مناظر و طبیعت نظیر تصاویر کوه ها، دریا، جنگل ها و گل ها و ... را می توان استفاده کرد. برای انتخاب طرح های مختلف می توانید از گالری کاغذ دیواری و تصاویر طرح های موجود در وب سایت استفاده نمایید. در کاغذ دیواری های سه بعدی با تجهیزات خاص و ایجاد حواشی و قسمت های روشن و تاریک حالت سه بعدی برای مخاطبان فراهم می شوذ. قیمت کاغذ دیواری پستری سه بعدی منظره بسیار مناسب بوده و دکوراسیون منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

در دکور آذین طرح های مختلف طبیعت قابل انتخاب بوده و این مرکز چاپی طرح های طبیعی منظره را برای شما فراهم می آورد. استفاده از تصاویر و طرح های مناسب و بهره بردن از تجهیزات به روز و متریال مناسب چاپی از نقاط قوت این مرکز چاپی است. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
خرید اینترنتی کاغذ دیواری اتاق کودک خرید اینترنتی کاغذ دیواری ارزان
5 خرداد 1398

خرید اینترنتی کاغذ دیواری اتاق کودک خرید اینترنتی کاغذ دیواری ارزان

خرید اینترنتی کاغذ دیواری اتاق کودک و خرید اینترنتی کاغذ دیواری ارزان و با کیفیت در دکور آذین فراهم شده است. با خرید اینترنتی هم در زمان خود صرفه جویی کنید و هم با دقت انتخاب طرح و برند مناسب خود را انتخاب کنید. تنوع طرح ها و برند ها راه را برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب شما فراهم ساخته است. با دکور آذین به آن چه دوست دارید دست خواهید یافت.


خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ
7 خرداد 1398

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ در دکور آذین مهیا شده است. برخی علاقه مند به طرح های سنگ بوده که ما به آنها طرح سنگ کاغذ دیواری را پیشنهاد می دهیم. خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی هم باعث صرفه جویی در زمان شده و هم به سبب وقت و زمان کافی خریداران برای انتخاب طرح دلخواه خودشان باعث انتخاب صحیح می شود.


کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه
9 تیر 1398

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نوجوان پسرانه و پوستر دیواری مخصوص این گروه سنی را می توانید از دکور آذین تهیه کنید. پسران در سنین کودکی و نوجوانی سرشار از شور و نشاط بوده که بایستی در جهت بهبود این امر این قشر را یاری رساند. برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوجوان پسرانه بایستی دقت کنید هر طرحی می تواند در شکل گیری روحیات و اخلاقیات این گروه بسیار تاثیر دارد. انتخاب طرح مناسب را می توان با در نظر گرفتن سلایق خود آن ها والدین انجام دهند.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰