۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره بسته به ابعاد چاپی و متریال چاپی تعیین می شود. کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره تصاویر بدیع برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. محیطی آرامش بخش با زیبایی خاص که هزینه بالایی نداشته و از سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. برای خرید کاغذ دیواری با طرح منظره و با قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب

تصاویر مناظر بر روی کاغذ دیواری زیبایی خاص را فراهم می نماید، حال آنکه سه بعدی بودن باعث طبیعی تر نشان داده شدن و لذت و آرامش بیشتر می شود. قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره همانند سایر پوسترهای دیواری سه بعدی بسته به ابعاد طرحی بوده و کیفیت و جنس متریال مورد استفاده نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. تفاوت جنس بر قیمت نهایی تاثیرگذار است ولی کیفیت متفاوتی دارند. جنس های ایرانی و خارجی در جه کیفیت متفاوتی دارند، کاغذ دیواری خارجی دارای قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو هستند و رزولیشن چاپی بالاتر را فراهم می نمایند.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری حالت خاصی را فراهم می آورد. در این نوع کاغذ دیواری ها طرح های مختلفی از مناظر و طبیعت نظیر تصاویر کوه ها، دریا، جنگل ها و گل ها و ... را می توان استفاده کرد. برای انتخاب طرح های مختلف می توانید از گالری کاغذ دیواری و تصاویر طرح های موجود در وب سایت استفاده نمایید. در کاغذ دیواری های سه بعدی با تجهیزات خاص و ایجاد حواشی و قسمت های روشن و تاریک حالت سه بعدی برای مخاطبان فراهم می شوذ. قیمت کاغذ دیواری پستری سه بعدی منظره بسیار مناسب بوده و دکوراسیون منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

در دکور آذین طرح های مختلف طبیعت قابل انتخاب بوده و این مرکز چاپی طرح های طبیعی منظره را برای شما فراهم می آورد. استفاده از تصاویر و طرح های مناسب و بهره بردن از تجهیزات به روز و متریال مناسب چاپی از نقاط قوت این مرکز چاپی است. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲