۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره بسته به ابعاد چاپی و متریال چاپی تعیین می شود. کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره تصاویر بدیع برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. محیطی آرامش بخش با زیبایی خاص که هزینه بالایی نداشته و از سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. برای خرید کاغذ دیواری با طرح منظره و با قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب

تصاویر مناظر بر روی کاغذ دیواری زیبایی خاص را فراهم می نماید، حال آنکه سه بعدی بودن باعث طبیعی تر نشان داده شدن و لذت و آرامش بیشتر می شود. قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره همانند سایر پوسترهای دیواری سه بعدی بسته به ابعاد طرحی بوده و کیفیت و جنس متریال مورد استفاده نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. تفاوت جنس بر قیمت نهایی تاثیرگذار است ولی کیفیت متفاوتی دارند. جنس های ایرانی و خارجی در جه کیفیت متفاوتی دارند، کاغذ دیواری خارجی دارای قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو هستند و رزولیشن چاپی بالاتر را فراهم می نمایند.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری حالت خاصی را فراهم می آورد. در این نوع کاغذ دیواری ها طرح های مختلفی از مناظر و طبیعت نظیر تصاویر کوه ها، دریا، جنگل ها و گل ها و ... را می توان استفاده کرد. برای انتخاب طرح های مختلف می توانید از گالری کاغذ دیواری و تصاویر طرح های موجود در وب سایت استفاده نمایید. در کاغذ دیواری های سه بعدی با تجهیزات خاص و ایجاد حواشی و قسمت های روشن و تاریک حالت سه بعدی برای مخاطبان فراهم می شوذ. قیمت کاغذ دیواری پستری سه بعدی منظره بسیار مناسب بوده و دکوراسیون منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

در دکور آذین طرح های مختلف طبیعت قابل انتخاب بوده و این مرکز چاپی طرح های طبیعی منظره را برای شما فراهم می آورد. استفاده از تصاویر و طرح های مناسب و بهره بردن از تجهیزات به روز و متریال مناسب چاپی از نقاط قوت این مرکز چاپی است. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲