۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

ادامه نمونه کارها

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره بسته به ابعاد چاپی و متریال چاپی تعیین می شود. کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره تصاویر بدیع برای محیط زندگی شما فراهم می آورد. محیطی آرامش بخش با زیبایی خاص که هزینه بالایی نداشته و از سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مقرون به صرفه تر است. برای خرید کاغذ دیواری با طرح منظره و با قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره مناسب

تصاویر مناظر بر روی کاغذ دیواری زیبایی خاص را فراهم می نماید، حال آنکه سه بعدی بودن باعث طبیعی تر نشان داده شدن و لذت و آرامش بیشتر می شود. قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره همانند سایر پوسترهای دیواری سه بعدی بسته به ابعاد طرحی بوده و کیفیت و جنس متریال مورد استفاده نیز در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. تفاوت جنس بر قیمت نهایی تاثیرگذار است ولی کیفیت متفاوتی دارند. جنس های ایرانی و خارجی در جه کیفیت متفاوتی دارند، کاغذ دیواری خارجی دارای قابلیت های ویژه نظیر قابلیت شست و شو هستند و رزولیشن چاپی بالاتر را فراهم می نمایند.

قیمت کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی منظره

تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری حالت خاصی را فراهم می آورد. در این نوع کاغذ دیواری ها طرح های مختلفی از مناظر و طبیعت نظیر تصاویر کوه ها، دریا، جنگل ها و گل ها و ... را می توان استفاده کرد. برای انتخاب طرح های مختلف می توانید از گالری کاغذ دیواری و تصاویر طرح های موجود در وب سایت استفاده نمایید. در کاغذ دیواری های سه بعدی با تجهیزات خاص و ایجاد حواشی و قسمت های روشن و تاریک حالت سه بعدی برای مخاطبان فراهم می شوذ. قیمت کاغذ دیواری پستری سه بعدی منظره بسیار مناسب بوده و دکوراسیون منحصر به فردی را برای شما فراهم می کند.

در دکور آذین طرح های مختلف طبیعت قابل انتخاب بوده و این مرکز چاپی طرح های طبیعی منظره را برای شما فراهم می آورد. استفاده از تصاویر و طرح های مناسب و بهره بردن از تجهیزات به روز و متریال مناسب چاپی از نقاط قوت این مرکز چاپی است. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲