۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری و عوامل موثر بر آن

در تعیین قیمت کاغذ دیواری علل مختلفی تاثیرگذار است. یکی از عوامل موثر برای تعیین قیمت کاغذ دیواری جنس متریال مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری عرضه شده در بازار در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند. نوع جنس کاغذ دیواری در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار موثر است. نوع چاپ و دقت چاپی مورد نظر برای مشتریان هم در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر است. بطوریکه کاغذ دیواری های سه بعدی نوع چاپ خاص مخصوص به خود را دارند.

قیمت کاغذ دیواری

برخی از کاغذ دیواری ها صرفا کاغذی بوده و پوشش محافظ خاصی ندارند. این گونه کاغذ دیواری ها از مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی نظیر رطوبت برخوردار نیستند. این در حالی است که کاغذ دیواری های مدرن امروزی قابلیت شست و شو دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در دسته ی دیگری از کاغذ دیواری ها از روکش های محافظ نظیر وینیل استفاده می شود. این پوشش ها هم از زیبایی بالایی برخوردار بوده و هم طول عمر کاغذ دیواری را افزایش می دهند. این نوع کاغذ دیواری قابلیت شست و شو دارد و از دسته کاغذ دیواری های مناسب برای دیزاین و دکوراسیون محیطی محسوب می شوند.

قیمت کاغذ دیواری

نوع دیگری از کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری ها ساخته شده از الیاف بافته نشده می باشند که این نوع کاغذ دیواری قابیلت شست و شو ندارد و تناسب مناسبی را طبیعت دارد. کاغذ دیواری های چرمی نوع دیگری هستند که دارای کیفیت منحصر به فردی هستند. تعدد کاغذ دیواری ها انتخاب کاغذ دیواری مناسب را برای خریداران کاغذ دیواری آسان ساخته است.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲