قیمت کاغذ دیواری و عوامل موثر بر آن
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری و عوامل موثر بر آن

در تعیین قیمت کاغذ دیواری علل مختلفی تاثیرگذار است. یکی از عوامل موثر برای تعیین قیمت کاغذ دیواری جنس متریال مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری عرضه شده در بازار در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند. نوع جنس کاغذ دیواری در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار موثر است. نوع چاپ و دقت چاپی مورد نظر برای مشتریان هم در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر است. بطوریکه کاغذ دیواری های سه بعدی نوع چاپ خاص مخصوص به خود را دارند.

قیمت کاغذ دیواری

برخی از کاغذ دیواری ها صرفا کاغذی بوده و پوشش محافظ خاصی ندارند. این گونه کاغذ دیواری ها از مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی نظیر رطوبت برخوردار نیستند. این در حالی است که کاغذ دیواری های مدرن امروزی قابلیت شست و شو دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در دسته ی دیگری از کاغذ دیواری ها از روکش های محافظ نظیر وینیل استفاده می شود. این پوشش ها هم از زیبایی بالایی برخوردار بوده و هم طول عمر کاغذ دیواری را افزایش می دهند. این نوع کاغذ دیواری قابلیت شست و شو دارد و از دسته کاغذ دیواری های مناسب برای دیزاین و دکوراسیون محیطی محسوب می شوند.

قیمت کاغذ دیواری

نوع دیگری از کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری ها ساخته شده از الیاف بافته نشده می باشند که این نوع کاغذ دیواری قابیلت شست و شو ندارد و تناسب مناسبی را طبیعت دارد. کاغذ دیواری های چرمی نوع دیگری هستند که دارای کیفیت منحصر به فردی هستند. تعدد کاغذ دیواری ها انتخاب کاغذ دیواری مناسب را برای خریداران کاغذ دیواری آسان ساخته است.

مقالات مرتبط
قیمت کاغذ دیواری سه بعدی
7 بهمن 1397

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بسته به متریال مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و طرح انتخابی برای آن می تواند متنوع باشد. تنها مراکز معتبر چاپ کاغذ دیواری است که کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی را با قیمت کاغذ دیواری مناسب تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما با انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی برای محیط زندگی خود فضای طبیعی و دلنشینی را برای محیط زندگی خود فراهم می کنید که بسیار ممتاز و بی همتا است.


قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی
9 بهمن 1397

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی را می توانید از مرکز فروش و چاپ کاغذ دیواری دکور آذین بخواهید. در دکور آذین انواع طرح ها برای استفاده های مختلف، من جمله کاغذ دیواری پشت تلویزیون با قیمت مناسب عرضه می نماید. در تعیین قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون ، ابعاد چاپی، طرح و متریال مصرفی تعیین کننده است. دقت کنید با استفاده از برند مناسب با قیمت مناسب می توانید بخوبی اقدام به سفارش کاغذ دیواری دلخواه خود نمایید.


انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب
24 دی 1397

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب

برای انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب بایستی به نکاتی توجه نمود. اتاق خواب محلی استراحت و آرامش است و بایستی انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب با توجه به این نکته انتخاب شود. کاغذ دیواری اتاق خواب متناسب با گروه های سنی مختلف، متفاوت است و انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب با توجه به سلایق مختلف انجام می شود.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰