۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری و عوامل موثر بر آن

در تعیین قیمت کاغذ دیواری علل مختلفی تاثیرگذار است. یکی از عوامل موثر برای تعیین قیمت کاغذ دیواری جنس متریال مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری عرضه شده در بازار در دسته های مختلف طبقه بندی می شوند. نوع جنس کاغذ دیواری در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار موثر است. نوع چاپ و دقت چاپی مورد نظر برای مشتریان هم در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر است. بطوریکه کاغذ دیواری های سه بعدی نوع چاپ خاص مخصوص به خود را دارند.

قیمت کاغذ دیواری

برخی از کاغذ دیواری ها صرفا کاغذی بوده و پوشش محافظ خاصی ندارند. این گونه کاغذ دیواری ها از مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی نظیر رطوبت برخوردار نیستند. این در حالی است که کاغذ دیواری های مدرن امروزی قابلیت شست و شو دارند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در دسته ی دیگری از کاغذ دیواری ها از روکش های محافظ نظیر وینیل استفاده می شود. این پوشش ها هم از زیبایی بالایی برخوردار بوده و هم طول عمر کاغذ دیواری را افزایش می دهند. این نوع کاغذ دیواری قابلیت شست و شو دارد و از دسته کاغذ دیواری های مناسب برای دیزاین و دکوراسیون محیطی محسوب می شوند.

قیمت کاغذ دیواری

نوع دیگری از کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری ها ساخته شده از الیاف بافته نشده می باشند که این نوع کاغذ دیواری قابیلت شست و شو ندارد و تناسب مناسبی را طبیعت دارد. کاغذ دیواری های چرمی نوع دیگری هستند که دارای کیفیت منحصر به فردی هستند. تعدد کاغذ دیواری ها انتخاب کاغذ دیواری مناسب را برای خریداران کاغذ دیواری آسان ساخته است.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲