۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

با وجود این که قیمت کاغذ دیواری ضد آب نسبت به کاغذ دیواری های معمولی کمی بیشتر است، ولی این نوع کاغذ دیواری ها امکان استفاده از کاغذ دیواری را در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه و حمام میسر ساخته است. امکان ایجاد تصاویر سه بعدی با کاغذ دیواری ضد آب در این مکان ها میتواند باعث ایجاد دکوراسیون منحصر به فردی شود که افراد از بودن در آن لذت می برند. کاغذ دیواری های ضد آب در محیط های معمولی نیز مناسب تر هستند، زیرا به مرور زمان اگر روی کاغذ دیواری آلودگی ایجاد شود، براحتی می توان با تمیز کردن آن با هر شوینده ای، شرایط طبیعی و نو را برای استفاده کنندگان فراهم نمود.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

تفاوت قیمت کاغذ دیواری ضد آب ناشی از چیست؟

کاغذ دیواری های ضد آب یا همان قابل شست و شو به خاطر داشتن شرایط جنس پی وی سی و استفاده از روکش وینیل بر روی آن، قابیلت ضد آب بودن را فراهم کرده است. تفاوت قیمت این نوع کاغذ دیواری ها به خاطر تفاوت خصوصیات و شرایطی است که برای استفاده کنندگان فراهم کرده است. در هنگام خرید کاغذ دیواری شما بایستی به این خصوصیت توجه نمایید که آیا کاغذ دیواری قابل شست و شو می باشد و یا اینکه کاغذ دیواری معمولی بوده و غیر قابل شست و شو است. ما به شما استفاده از کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شسات و شو را پیشنهاد می دهیم، زیرا تازگی و نو بودن را می توانید در کل زمان استفاده از آن ها داشته باشید. همچنین به خاطر جنس بهتر و ویژه تر کاغذ دیواری شما می توانید از کاغذ دیواری در مدت زمان بیشتری استفاده نماید. همچنین طرح های مختلف اجرا شده بر روی این نوع کاغذ دیواری زیباتر جلوه می نماید. بنابراین درست است که قیمت کاغذ دیواری ضد آب کمی بیشتر از نوع معمولی است، ولی مزایا و زیبایی بیشتری نوع ضد آب دارد.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

کدام نوع کاغذ دیواری ضد آب می باشند؟

در برندها و متریال های کاغذ دیواری موجود در بازار تفاوت های زیادی وجود دارد. به عنوان یکی از بارزترین این تفاوت ها می توان به قابلیت شست و شو اشاره کرد. معمولا اکثر متریال های ایرانی این قابیلت را ندارند. ولی متریال کاغذ دیواری خارجی این قابیلت ویژه را دارد. از این رو اگر به دنبال استفاده از کاغذ دیواری هستید، حتما از واحد چاپی آن بخواهید که از متریال قابل شست و شو استفاده کند. استفاده از کاغذ دیواری ضد آب در محیط های مختلف قابل اجرا است. اتاق های مختلف و استفاده در محیط مختلف از این نوع کاغذ دیواری امکان پذیر است. تنها به قیمت کاغذ دیواری ضد آب توجه نکنید، زیرا درست است که اختلاف کمی از لحاظ قیمت با نوع معمولی کاغذ دیواری دارد ولی کیفیت و ماندگاری بسیاری خواهد داشت.

شما تصور نمایید در اتاق کودک می خواهید از کاغذ دیواری های معمولی استفاده کنید. معمولا در اتاق کودکان ایجاد آلودگی و کثیف کردن اتاق امری طبیعی می باشد که با استفاده از متریال قابل شست و شو و ضد آب براحتی می تواند کاغذ دیواری را تمیز نمایید. استفاده از کاغذ دیواری های معمولی در دراز مدت هزینه بیشتری را نیز متوجه شما می کند.

دکور آذین انواع کاغذ دیواری بخصوص کاغذ دیواری های ضد آب را عرضه می کند. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲