قیمت کاغذ دیواری ضد آب
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

با وجود این که قیمت کاغذ دیواری ضد آب نسبت به کاغذ دیواری های معمولی کمی بیشتر است، ولی این نوع کاغذ دیواری ها امکان استفاده از کاغذ دیواری را در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه و حمام میسر ساخته است. امکان ایجاد تصاویر سه بعدی با کاغذ دیواری ضد آب در این مکان ها میتواند باعث ایجاد دکوراسیون منحصر به فردی شود که افراد از بودن در آن لذت می برند. کاغذ دیواری های ضد آب در محیط های معمولی نیز مناسب تر هستند، زیرا به مرور زمان اگر روی کاغذ دیواری آلودگی ایجاد شود، براحتی می توان با تمیز کردن آن با هر شوینده ای، شرایط طبیعی و نو را برای استفاده کنندگان فراهم نمود.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

تفاوت قیمت کاغذ دیواری ضد آب ناشی از چیست؟

قیمت کاغذ دیواری ضد آب و قابل شست و شو در دکور آذین بسیار مناسب است. کاغذ دیواری های ضد آب یا همان قابل شست و شو به خاطر داشتن شرایط جنس پی وی سی و استفاده از روکش وینیل بر روی آن، قابیلت ضد آب بودن را فراهم کرده است. تفاوت قیمت این نوع کاغذ دیواری ها به خاطر تفاوت خصوصیات و شرایطی است که برای استفاده کنندگان فراهم کرده است. در هنگام خرید کاغذ دیواری شما بایستی به این خصوصیت توجه نمایید که آیا کاغذ دیواری قابل شست و شو می باشد و یا اینکه کاغذ دیواری معمولی بوده و غیر قابل شست و شو است. ما به شما استفاده از کاغذ دیواری های ضد آب و قابل شسات و شو را پیشنهاد می دهیم، زیرا تازگی و نو بودن را می توانید در کل زمان استفاده از آن ها داشته باشید. همچنین به خاطر جنس بهتر و ویژه تر کاغذ دیواری شما می توانید از کاغذ دیواری در مدت زمان بیشتری استفاده نماید. همچنین طرح های مختلف اجرا شده بر روی این نوع کاغذ دیواری زیباتر جلوه می نماید. بنابراین درست است که قیمت کاغذ دیواری ضد آب کمی بیشتر از نوع معمولی است، ولی مزایا و زیبایی بیشتری نوع ضد آب دارد.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

کدام نوع کاغذ دیواری ضد آب می باشند؟

در برندها و متریال های کاغذ دیواری موجود در بازار تفاوت های زیادی وجود دارد. به عنوان یکی از بارزترین این تفاوت ها می توان به قابلیت شست و شو اشاره کرد. معمولا اکثر متریال های ایرانی این قابیلت را ندارند. ولی متریال کاغذ دیواری خارجی این قابیلت ویژه را دارد. از این رو اگر به دنبال استفاده از کاغذ دیواری هستید، حتما از واحد چاپی آن بخواهید که از متریال قابل شست و شو استفاده کند. استفاده از کاغذ دیواری ضد آب در محیط های مختلف قابل اجرا است. اتاق های مختلف و استفاده در محیط مختلف از این نوع کاغذ دیواری امکان پذیر است. تنها به قیمت کاغذ دیواری ضد آب توجه نکنید، زیرا درست است که اختلاف کمی از لحاظ قیمت با نوع معمولی کاغذ دیواری دارد ولی کیفیت و ماندگاری بسیاری خواهد داشت.

شما تصور نمایید در اتاق کودک می خواهید از کاغذ دیواری های معمولی استفاده کنید. معمولا در اتاق کودکان ایجاد آلودگی و کثیف کردن اتاق امری طبیعی می باشد که با استفاده از متریال قابل شست و شو و ضد آب براحتی می تواند کاغذ دیواری را تمیز نمایید. استفاده از کاغذ دیواری های معمولی در دراز مدت هزینه بیشتری را نیز متوجه شما می کند.

دکور آذین انواع کاغذ دیواری بخصوص کاغذ دیواری های ضد آب را عرضه می کند. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب قیمت کاغذ دیواری ضد آب مخصوص آشپزخانه قیمت کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب کاغذ دیواری ضد آب قیمت کاغذ دیواری ضد آب قیمت کاغذ دیواری ضد رطوبت قیمت کاغذ دیواری ضد آب سرویس بهداشتی قیمت کاغذ دیواری ضد اب خرید اینترنتی کاغذ دیواری ضد آب کاغذ دیواری ضد رطوبت کاغذ دیواری ضد اب کاغذ دیواری طرح کاشی ضد آب قیمت کاغذ دیواری ضد آب ساده کاغذ دیواری ضد آب مخصوص آشپزخانه کاغذ دیواری سه بعدی ضد آب کاغذ دیواری ضد اب برای اشپزخانه کاغذ دیواری جدید لیست قیمت کاغذ دیواری ضد آب پذیرایی قیمت کاغذ دیواری ضد آب کاغذ دیواری معمولی کاغذ دیواری ضد آب برای پذیرایی قیمت کاغذ دیواری آشپزخانه کاغذ دیواری پرنسس ها کاغذ دیواری متری چند کاغذ دیواری حمام کاغذ دیواری شیک کاغذ ضد آب قیمت کاغذ دیواری روی کاشی آشپزخانه کاغذ دیواری دستشویی رنگ آمیزی ساختمان طرح کاغذ دیواری کاغذ دیواری ضد آب سرویس بهداشتی کاغذ دیواری سه بعدی آشپزخانه قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو
مقالات مرتبط
مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار
12 مرداد 1398

مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار

دکور آذین انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار را عرضه نموده و مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار با کیفیت بالا و قیمت مناسب محسوب می شود. این نوع کاغذ دیواری ها نیازمند چسب نبوده و با داشتن چسب در پشت آن ها قابلیت نصب آسان دارند. عرضه طرح های مختلف بر روی کاغذ دیواری پشت چسب دار از مزیت های خرید آن از واحد دکور آذین محسوب می شود. شما با رجوع به واحد چاپی این مرکز می توانید کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری دلخواه خود را سفارش دهید. از طریق وب سایت دکور آذین نیز می توانید به سهولت انواع کاغذ دیواری را برای خود سفارش دهید.


دیزاین دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری
7 شهریور 1398

دیزاین دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری

یکی از بهترین روش ها زیباسازی دکوراسیون داخلی، دیزاین دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری است. با این وجود پیدایش پوسترهای دیواری و کمک به ایجاد تصاویر سه بعدی در این امر کمک شایانی کرده است. پشت تلویزیون از آن جایی که کانون توجه افراد در محیط محسوب می شود، دارای اهمیت فراوان از لحاظ دکوراسیون داخلی است. تنها با دیزاین مناسب دیوار در پشت تلویزیون می توان در ایجاد محیطی لذت بخش برای مخاطبان تاثیر فراوان گذاشت.


انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک
18 مرداد 1398

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک

انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق کودک بسیار حساس و کلیدی است، زیرا کودکان دارای روحیات لطیف بوده و طرح های کاغذ دیواری می تواند در شکل گیری خصوصیات آن ها تاثیر فراوان داشته باشد. با انتخاب کاغذ دیواری با طرح های مناسب برای کودکان می توانید در رشد و شکوفایی کودکان تاثیر فراوانی داشته باشید.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰