۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی قابل شستشو . یکی از کاغذ دیواری پرطرفدار که خواهان فراوان دارد نوع کاغذ دیواری سه بعدی منظره و طبیعت است که از مناسب ترین کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بخصوص برای کسانی که علاقه مند به طبیعت و منظره هستند محسوب می شود. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره برحسب متریال مصرفی و نوع و ابعاد چاپی محاسبه می شود.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره

ابعاد منظره چاپی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره است. طرح های ارائه شده برای پوستر دیواری منظره متنوع بوده و بسته به طرح مختلف می توان قیمت متفاتی را برای کاغذ دیواری سه بعدی در نظر گرفت. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی منظره صحنه ای طبیعی برای مخاطبان فراهم می کند و باعث ایجاد حس آرامش در افراد می شود. طرح هایی از کوه ها، رودخانه، دریا و جنگل ها و ... می تواند برای کاغذ دیواری سه بهدی منظره مناسب باشد.

اگر از محیط شهری و شلوغ آن خسته شده اید و می خواهید طبیعت و طرح های منظره را در خانه خود داشته باشید، بهتر است از کاغذ دیواری سه بعدی منظره استفاده کنید. با رجوع به مرکزی مناسب اقدام به خریداری پوستر دیواری با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مناسب نمایید و دکوراسیون داخلی خود را به بهترین نحو ممکن زیبا سازید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار نوع متریال مورد استفاده است. متریال با کیفیت تر دارای قیمت بالاتری است که هم طول عمر بالاتری دارد و هم قابلیت های ویژه بیشتری دارد، به عنوان مثال برندهای مطرح کاغذ دیواری دارای قابیلت شستشو هستند. نوع سه بعدی کاغذ دیواری در ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار تاثیرگذار است.

دکور آذین انواع طرح های منظره و طبیعت را با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت کاغذ دیواری مناسب عرضه می دارد.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲