قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی قابل شستشو . یکی از کاغذ دیواری پرطرفدار که خواهان فراوان دارد نوع کاغذ دیواری سه بعدی منظره و طبیعت است که از مناسب ترین کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بخصوص برای کسانی که علاقه مند به طبیعت و منظره هستند محسوب می شود. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره برحسب متریال مصرفی و نوع و ابعاد چاپی محاسبه می شود.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره

ابعاد منظره چاپی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاغذ دیواری سه بعدی منظره است. طرح های ارائه شده برای پوستر دیواری منظره متنوع بوده و بسته به طرح مختلف می توان قیمت متفاتی را برای کاغذ دیواری سه بعدی در نظر گرفت. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی منظره صحنه ای طبیعی برای مخاطبان فراهم می کند و باعث ایجاد حس آرامش در افراد می شود. طرح هایی از کوه ها، رودخانه، دریا و جنگل ها و ... می تواند برای کاغذ دیواری سه بهدی منظره مناسب باشد.

اگر از محیط شهری و شلوغ آن خسته شده اید و می خواهید طبیعت و طرح های منظره را در خانه خود داشته باشید، بهتر است از کاغذ دیواری سه بعدی منظره استفاده کنید. با رجوع به مرکزی مناسب اقدام به خریداری پوستر دیواری با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مناسب نمایید و دکوراسیون داخلی خود را به بهترین نحو ممکن زیبا سازید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار نوع متریال مورد استفاده است. متریال با کیفیت تر دارای قیمت بالاتری است که هم طول عمر بالاتری دارد و هم قابلیت های ویژه بیشتری دارد، به عنوان مثال برندهای مطرح کاغذ دیواری دارای قابیلت شستشو هستند. نوع سه بعدی کاغذ دیواری در ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار تاثیرگذار است.

دکور آذین انواع طرح های منظره و طبیعت را با بالاترین کیفیت ممکن و با قیمت کاغذ دیواری مناسب عرضه می دارد.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط
چاپ کاغذ دیواری سفارشی
1 بهمن 1397

چاپ کاغذ دیواری سفارشی

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در دکور آذین انجام می شود. برای چاپ کاغذ دیواری می توانید با استفاده از آلبوم کاغذ دیواری اقدام به انتخاب طرح مناسب خود نمایید و یا با ارائه طرح دلخواه خود به مرکز چاپی چاپ کاغذ دیواری سفارشی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داشته باشید.


چاپ کاغذ دیواری اختصاصی
4 بهمن 1397

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی و پوستر دیواری را در دکور آذین داشته باشید. با پیدایش پوستر های دیواری در صنعت کاغذ دیواری امکان چاپ کاغذ دیواری اختصاصی با تنوع طرح را خواهید داشت. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی از چیدن قطعات تصویر به صورت پازل فراهم می شود که تصاویر بدیع و ممتازی بدست می آید که بسیار زیبا بوده و با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی امکان ایجاد چنین تصاویر زیبایی وجود ندارد.


چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری
3 تیر 1398

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری

چاپ عکس بصورت کاغذ دیواری از طرح های محبوب خریداران کاغذ دیواری شده است. با چاپ عکس روی کاغذ دیواری تصاویری زیبا و دلنشین برای مخاطبان فراهم می شود. در واقع به این نوع خاص از کاغذ دیواری ها، پوستر دیواری گفته می شود که می تواند حاوی طرح ها و تصاویر ممتاز و بی بدیلی باشد. تصویر و نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن اجزاء پوستر دیواری در کنار هم فراهم می شود.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰