۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

زیبایی طرح های گل در کنار قیمت کاغذ دیواری سه یعدی طرح گل مناسب می تواند گزینه مناسبی برای آذین بندی مکان های مختلف باشد. دکور آذین انواع کاغذ دیواری های سه بعدی با طرح های مختلف را ارایه می دهد که در این بین طرح گل از زیبایی فراوانی برخوردار است. طرح گل بر روی کاغذ دیواری و پوستر دیواری می تواند در ایجاد محیطی شاد و آرامش بخش بسیار تاثیر گذار باشد. انواع طرح های گل برای پوستر دیواری در وب سایت دکور آذین فراهم آمده است. طرح های گل با رنگ بندی متفاوت و متناسب با دکوراسیون داخلی مختلف گرد هم آمده است.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

طرح های گل از زیبایی مناسبی برخوردار هستند. حال آن که سه بعدی بودن طرح کاغذ دیواری می تواند در طبیعی تر نشان داده شدن طرح به مخاطبان بسیار مناسب باشد. در نوع چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری به حالت سه بعدی با تجهیزات مناسب چاپی به خوبی حاشیه ها کار شده و قسمت های سیاه و روشن در تصویر به خوبی نمایان می شود. از لحاظ قیمت بایستی گفت با پوستر دیواری و کاغذ دیواری می توان زیباسازی دکوراسیون را بخوبی انجام داد و با روش های مشابه این چنین زیبایی فراهم نمی شود. از لحاظ قیمت مقایسه کاغذ دیواری با روش های مشابه نشان می دهد که کاغذ دیواری بسیار به صرفه تر است. مراکز معتبر تولید و چاپ کاغذ دیواری اقدام به ارایه طرح های مختلف چاپی با کیفیت بالا و سه بعدی می کنند. دکور آذین نیز طرح های مختلف بخصوص گل و حالت سه بعدی را در اختیار مخاطبان قرار داده است.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل

کاغذ دیواری و پوستر دیواری طرح گل

طرح های طبیعت برای بسیاری از افراد گزینه مناسبی هستند. این طرح ها بر روی پوستر دیواری می تواند در ایجاد محیطی آرامش بخش بسیار مناسب باشند. طرح های کوه، دریا و جنگل ها در طرح طبیعت قابل استفاده می باشند. در این بین طرح گل، طرح ویژه ای محسوب می شود. این طرح در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد. پذیرایی یا اتاق خواب و قسمت های مختلف خانه را می شود با طرح گل آذین بندی نمود. در مراکز اداری و تجاری و یا مسکونی می توان از طرح های گل بهره برد. در پوستر دیواری طرح و نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن اجزاء تصویر به صورت پازل در کنار هم بدست می آید. از لحاظ قیمت پارامترهای مختلفی در این امر دخیل هستند. از جمله متریال مورد استفاده برای چاپ، متریال های با کیفیت تر دارای قیمت بالا و امتیازات بهتری هستند. به عنوان مثال متریال با کیفیت دارای قابلیت شست و شو است.

پوستر دیواری سه بعدی طرح گل در دکور آذین

از طرح های عرضه شده در دکور آذین برای پوستر دیواری، طرح گل است. طرح گل با تنوع بسیار متناسب با سلایق مختلف در دکور آذین فراهم گردیده است. قیمت عرضه طرح های مختلف در این مرکز چاپی مناسب است. با رجوع به وب سایت دکور آذین می توانید از بین طرح های مختلف، آن چه می خواهید را انتخاب کنید.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲