قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف متناسب با ابعاد و جنس متریال چاپی تعیین می شود. در دکور آذین کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف با قیمت مناسب و درجه کیفیت بالا عرضه می شود. جهت گرفتن قیمت می توانید از لینک تلگرام دکور آذین بهره برید. قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف در مقایسه با سایر روش های زیباسازی سقف بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه می باشد.

پوستر سقفی

کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف و عوامل تاثیرگذار بر قیمت آن

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف ابعاد چاپی اهمیت دارد. قیمت نهایی متناسب با ابعاد بوده و هرچه ابعاد بیشتری برای سقف مورد استفاده قرار گیرد، قیمت بیشتری بایستی برای کاغذ دیواری بپردازید. جنس مورد استفاده نیز از عوامل دیگر محسوب می شود و متریال مرغوب تر قیمت بیشتر دارد. جنس های مختلفی در بازار وجود دارند که دارای درجه کیفیت و قیمت متفاوتی هستند. به عنوان مثال متریال های ایرانی و خارجی درجه کیفیت متفاوتی دارند که بر قیمت نهایی تاثیرگذار است. کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف با متریال خارجی قابلیت شست و شو و تمیز کردن بدون کاهش کیفیت را دارد.

قیمت طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف کیفیت چاپی بسیار مهم می باشد. هر چه کیفیت بیشتر باشد در چشم مخاطب کاغذ دیواری مناسب تر به نظر می رسد. طرح های مختلفی را بسته به سقف در مکان های مختلف می توان برای کاغذ دیواری سه بعدی به کار برد. به عنوان مثال برخی علاقه به مناظر طبیعت و زیبایی های آن دارند که می توانند از کاغذ دیواری ها با طرح طبیعت استفاده کنند. حاال آنکه حالت سه بعدی کاغذ دیواری به طبیعی بودن کمک بیشتر کرده و زیبایی طرح را بیشتر نمایان می کند. در حالت سه بعدی با تجهیزات خاص چاپی و ایجاد حاشیه های مناسب و قسمت های تاریک و روشن حالت سه بعدی کاغذ دیواری فراهم شده و مخاطب از آن لذت می برد. برای محیط ها مختلف می توان از طرح های خاص آن استفاده کرد. مثلا پوستر سقفی به کار رفته برای اتاق کودک می تواند حاوی طرح های جذاب مخصوص این قشر باشد. طرح های رنگی و متناسب با روحیات کودکان و نوجوانان در ایجاد محیطی سرشار از نشاط بسیار تاثیرگذار است.

برای خرید پوستر سقفی با قیمت مناسب بایستی مرکزی را انتخاب کنید که هم کاغذ دیواری سه بعدی با کیفیت بالا را فراهم نماید و هم قیمت کاغذ دیواری سه بعدی برای سقف مناسب باشد. توجه رزومه و معتبر بودن واحد چاپ کاغذ دیواری می تواند بسیار به شما کمک نماید. دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰