۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک . کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح بوده که این امر باعث شده برای تمامی قشرها بخصوص کودکان کاغذ دیواری را استفاده کرد. در بین اقشاری که کاغذ دیواری برای آنها بسیار مناسب است، کودکان می باشند. کودکان دارای روحیات لطیف بوده که به کمک کاغذ دیواری و استفاده از پوستر دیواری می توان محیطی خیال انگیز را برای آنها ایجاد نمود. والدین با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک مناسب می توانند اقدام به زیباسازی اتاق کودک خود نمایند و محیطی دلنشین را برای کودکان فراهم کرده که در رشد و نمو آنها بسیار موثر است.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک

از کاغذ دیواری های بسیار مناسب برای اتاق کودک نوع سه بعدی است که محیطی دل انگیز و خیال انگیز را برای کودکان فراهم می نماید. در این نوع کاغذ دیواری ها بخوبی با طراحی سه بعدی فضای طبیعی برای کودکان فراهم شده که در رشد استعدادهای کودکان بسیار موثر است. از لحاظ قیمت این نوع کاغذ دیواری ها بسیار مناسب است و توصیه ما استفاده از جنس و برندهای مطرح است که هم زیبایی بالاتری دارند و هم درجه کیفیت بالاتری دارند. نوع لمینت ضد خش گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری اتاق کودک است. البته از لحاظ قیمتی بالاتر می باشند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک و تنوع طرح ها

طرح های مورد استفاده برای اتاق کودک بسیار متنوع است. طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک متناسب با دختر یا پسر بودن متفاوت بوده و والدین می توانند بهترین نوع را متناسب با سلایق خود و کودکان انتخاب کنند. استفاده از طرح هایی نظیر طرح های کودکان می توانند گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری اتاق کودک باشد.

برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب خود بهتر است با رجوع به یک مرکز معتبر تهیه و فروش کاغذ دیواری که توانایی انواع طرح ها را داشته باشد و مشاوره را در اختیار مشتریان قرار می دهد استفاده کنید. دکور آذین از معتبرترین مراکز چاپ و تهیه کاغذ دیواری در تهران بوده که با کیفیت ترین و به صرفه ترین کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

برای استعلام قیمت می توانید از طریق لینک تلگرام و یا تماس با ما اقدام نمایید

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲