۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی بسته به متریال مورد استفاده برای چاپ کاغذ دیواری سه بعدی و طرح انتخابی برای آن می تواند متنوع باشد. تنها مراکز معتبر چاپ کاغذ دیواری است که کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی را با قیمت کاغذ دیواری مناسب تهیه و در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما با انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی برای محیط زندگی خود فضای طبیعی و دلنشینی را برای محیط زندگی خود فراهم می کنید که بسیار ممتاز و بی همتا است.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی هم تحت تاثیر کیفیت چاپی است و در این نوع کاغذ دیواری ها به وسیله دستگاه های پیشرفته چاپی با ایجاد حواشی روشن و تاریک اثر چاپی زیبا برای مخاطبان فراهم شده که از آن لذت می برند.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی سفارشی

کاغذ دیواری های سه بعدی دارای تنوع طرح بوده که امکان انتخاب را برای افراد مختلف با سلایق مختلف را امکانپذیر کرده است. کاغذ دیواری سه بعدی را می توانید به صورت دلخواه سفارش دهید و با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مناسب اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

تنوع طرح های موجود در آلبوم کاغذ دیواری امکان انتخاب را برای هر نوع سلیقه ای امکان پذیر می نماید. حتی می توانید به وسیله ارائه طرح های خود اقدام به سفارش کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دلخواه خود نمایید.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی ارزان

بسته به برند انتخابی و طرح و ابعاد چاپی مورد انتخاب قیمت کاغذ دیواری سه بعدی متنوع است. برای اینکه هم کاغذ دیواری سه بعدی با کیفیت و هم کاغذ دیواری سه بعدی ارزان را داشته باشید بایستی به مراکز معتبر چاپ کاغذ دیواری سه بعدی مراجعه نمایید. دکور آذین یکی از معتبرترین مراکز چاپ کاغذ دیواری سه بعدی در تهران محسوب می شود که هم کیفیت بالای چاپی را فراهم می کند و هم با قیمت کاغذ دیواری سه بعدی مناسب اقدام به تهیه و فروش کاغذ دیواری می نماید.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲