۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری سقف

قیمت کاغذ دیواری سقف همانند کاغذ دیواری مورد استفاده برای سایر موضع ها محسوب می شود و بسته به عوامل متعددی است. برای اینکه قیمت کاغذ دیواری سقف را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید شما بایستی علل و عوامل تاثیرگذار بر قیمت نهایی آن آشنایی داشته باشد. همواره با انتخاب کاغذ دیواری های با کیفیت تر هم زیبایی بیشتر را برای محیط خود فراهم نمایید و هم طول عمر استفاده از کاغذ دیواری را افزایش دهید.

قیمت کاغذ دیواری سقف

با انتخاب کاغذ دیواری سقف با قیمت کاغذ دیواری سقف مناسب می توانید طرح و تصویر دلخواه را در سقف محیط داشته باشید و زیبایی دکوراسیون داخلی را افزایش دهید. نصب آسان کاغذ دیواری در سقف باعث شده است که به عنوان یکی از مناسب ترین روش ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سقف محسوب شود.

قیمت کاغذ دیواری سقف ارزان

قیمت کاغذ دیواری بسته به علل و عوامل مختلف تعیین می شود. یکی از این عوامل نوع متریال مصرفی است. در بازار متریال مختلف برای چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری وجود دارد که دارای درجه کیفیت متفاوتی هستند. برندهای مختلف چینی، ایرانی، آلمانی و ... همه از برندهایی هستند که برای انتخاب کاغذ دیواری انتخاب می شود که درجه کیفیت متفاوتی دارند. بایستی گفت برندهای چینی دارای درجه کیفیت پایین است ولی دارای قیمت کاغذ دیواری ارزان تری هستند ولی برندهای مطرح خارجی کیفیت بالاتر و قیمت کاغذ دیواری سقف بالاتری هستند.

برندهای مطرح کاغذ دیواری درست است که قیمت کاغذ دیواری بیشتری دارند ولی دارای شرایطی خاصی هستند، به عنوان مثال قابلیت شستشو کاغذ دیواری در برندهای مطرح کاغذ دیواری فراهم شده است که این امر باعث تازگی طرح بوده و زیبایی محیط همواره حفظ می شود.

قیمت کاغذ دیواری سقف برای طرح های مختلف

طرح های مختلف کاغذ دیواری را می توان در کاغذ دیواری سقفی پیاده سازی کرد و تفاوت قیمتی از لحاظ طرح های مختلف نیست و تنها برند و کیفیت چاپی کاغذ دیواری است که تعیین کننده است.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲