۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

دکور آذین قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه و دخترانه را بصورت مناسب عرضه می نماید. کیفیت بالا در کنار قیمت کاغذ دیواری مناسب از مزایا و نتایج تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری از طریق دکور آذین می باشد. از مکان های مرسوم که نیاز به کاغذ دیواری و پوستر دیواری می باشد می توان به اتاق خواب اشاره کرد. بخصوص در مورد دختران و پسران با توجه به تاثیر دکوراسیون داخلی بر روحیات آن ها استفاده از کاغذ دیواری و پوستر دیواری شیک بخصوص در اتاق خواب بسیار مهم و ضروری است.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

در اتاق خواب برای پسران طرح ها و مدل های مختلفی قابل استفاده می باشد. این طرح ها با توجه به روحیات پسران انتخاب می شوند. طرح و مدل ها با قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه مناسب بایستی عرضه شود تا هم طرح مناسب را مشتری انتخاب کند و هم زیبایی دکوراسیون داخلی را برای اتاق خواب فراهم آورد. رنگ ها و طرح های مورد استفاده برای اتاق خواب پسرانه وابسته به روحیات این قشر می باشد. استفاده از طرح های اسپرت گزینه مناسبی برای پسران می باشد. برای انتخاب طرح دلخواه کاغذ دیواری برای پسران توصیه می شود که والدین با توجه به سلایق و علایق پسران اقدام به انتخاب طرح دلخواه آن ها نمایند. به عنوان مثال طرح های شخصیت های وزرشی و هنری گزینه مناسبی برای پسران می باشد که با توجه به علایق آن ها میتوانند برای کاغذ دیواری اتاق خواب انتخاب شوند. بایستی اتاق خواب در کنار فراهم آوردن محیطی آرامش بخش جهت استراحت افراد، محیطی مهیج و سرشار از شور و نشاط را برای مخاطبان فراهم آورد.

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه

قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه مختلف

در تعیین قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه علل مختلفی می تواند تاثیرگذار باشد، یکی از این علل ابعاد چاپی است. طرح ها و مدل های مختلف بخصوص در مورد پوستر دیواری دارای ابعاد مختلف است که این ابعاد در قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه می توان به متریال و کیفیت آن برای چاپ اشاره کرد. هم می توان از متریال ایرانی و هم از متریال خارجی جهت این امر استفاده کرد که البته قیمت و کیفیت متفاوتی نیز دارند. نوع خاصی از کاغذ دیواری ها دارای درجه کیفیت بالاتر و زیبایی بالاتری هستند. از این دسته کاغذ دیواری ها می توان به کاغذ دیواری های سه بعدی اشاره نمود. کاغذ دیواری سه بعدی دارای حاشیه ها و قسمت های تاریک و روشن بوده که حالت سه بعدی و طبیعی را برای دید مخاطبان فراهم می آورد.

شما با استفاده از خدمات دکور آذین می توانید با قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه و دخترانه مناسب کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در تنوع طرح و کیفیت بالا تهیه نمایید. انواع طرح های مورد علاقه برای پسران در این مرکز چاپی قابل دسترسی می باشد. توصیه ما به والدین در نظر گرفتن علاوه خود پسران و دختران در انتخاب مدل و طرح مناسب برای آن ها می باشد.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲