قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

قیمت چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری را می توانید با تماس با ما (۸۸۵۲۴۳۶۸-۰۲۱) و یا از طریق فروشگاه آنلاین دکور آذین به صورت کاملا اتوماتیک بدست آورید.

قیمت چاپ کاغذ دیواری بر اساس چه عواملی است؟

اگر بخواهیم مجموعه عوامل را در تعیین قیمت چاپ تعیین کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • نوع مواد و متریال مورد استفاده برای چاپ، برای کاغذ دیواری می توان از جنس های مختلف ایرانی یا خارجی استفاده کرد که قیمت کاملا متفاوتی دارند. حتی در بین کاغذ دیواری های خارجی نیز تفاوت قیمت وجود دارد. به عنوان مثال قیمت چاپ روی کاغذ دیواری چینی، ایرانی، ترک یا آلمانی کاملا متفاوت است.
  • زمان تحویل کار، فوری بودن چاپ نیز می تواند بر قیمت نهایی چاپ کاغذ دیواری تاثیر داشته باشد. این مورد بسته به خود واحد چاپی و خدمات مرکز چاپی دارد.
  • قابلیت شست و شو، یکی از مواردی که از ویژگی های بارز کاغذ دیواری مناسب و با کیفیت محسوب می شود، قابلیت شست و شو کاغذ دیواری است. این ویژگی بارز در همه جنس های کاغذ دیواری وجود نداشته و تنها کاغذ دیواری با کیفیت مناسب این ویژگی مهم را دارد که به وسیله یک روکش وینیل بر روی متریال به دست می آید.
  • ابعاد چاپی، در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری، ابعاد چاپ نیز موضوع مهمی است. ابعاد طرح بزرگ یا کوچک باشد بر قیمت نهایی تاثیر دارد.

آیا کاغذ دیواری نیاز به طرح اختصاصی دارد؟

از موارد مهم دیگری که در تعیین قیمت کاغذ دیواری تاثیرگذار است، نوع سفارش و داشتن طرح است. برای چاپ کاغذ دیواری یا بایستی از طرح های آماده استفاده کرد و یا همانند بسیاری خود طرح دلخواه خود را به واحد چاپی دارد و اقدام به چاپ تصویر اختصاصی خود نماید. گاهی برخی نیاز به طراحی های مخصوص به خود بوده و هزینه های طراحی به قیمت نهایی چاپ اضافه می شود.

پیشرفت امکانات چاپی در زمینه کاغذ دیواری و پوستر دیواری باعث شده که بتوان تصاویر ویژه و مخصوص را برای مشتریان بسته به سفارش خود آن ها بر روی کاغذ دیواری درج نمود.

خرید آنلاین کاغذ دیواری و پوستر دیواری با طرح دلخواه

فراهم شدن بستر اینترنت و خرید و فروش آنلاین در زمینه کاغذ دیواری باعث شده با کاهش هزینه ها و کاهش زمان به بهترین نحو ممکن بتوانید طرح دلخواه خود را انتخاب کنید. در گالری کاغذ دیواری هزاران طرح وجود داشته که کاربران آنلاین می توانند در زمان کافی انتخاب طرح دلخواه خود را داشته باشند. تنها با انتخاب طرح در گام نخست و سپس با انتخاب ابعاد چاپی می توان به صورت آنلاین هزینه و قیمت چاپ کاغذ دیواری را تعیین کرد. حتی کاربران می توانند به صورت غیر حضوری و آنلاین تصویر و طرح خود را برای واحد چاپی ارسال نموده و اقدام به سفارش چاپ کاغذ دیواری نمایند. واحد چاپی نیز با دریافت سفارش، اقدام به چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری نموده و در سریعترین زمان ممکن اقدام به ارسال طرح چاپی برای مشتریان می نماید.

برای کاغذ دیواری طرح های مختلفی اعم از سنتی، طبیعت، حیوانات، کلاسیک، فشن، اسپرت، کودکانه، مدرن و ... وجود دارند که برای اقشار با سلایق مختلف آماده شده اند. از این رو تفاوت طرح ها در قیمت نهایی تاثیر نداشته و تنها فاکتورهای تعیین کننده در تعیین قیمت کاغذ دیواری، همان مواردی است که در بالا به آن اشاره نمودیم.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری اقدام به چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه شما با قیمت مناسب می نماید. این مرکز چاپی برای خدمات چاپی از به روز ترین روش های چاپی استفاده می کند.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲