۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
10 درصد تخفیف به مدت محدود با استفاده از کد تخفیف decorazin، هنگام سفارش، 10% تخفیف برای خرید کلیه محصولات، هدیه بگیرید.

راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری

راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری و راهنمای خرید کاغذ دیواری مناسب را در این مقاله انجام می دهیم. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری ها دارای تنوع در طرح ها و جنس های مختلفی بوده که انتخاب نوع مناسب نیازمند داشتن تجربه و اطلاعات کافی است، از این رو در این نوشتار اقدام به راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری مناسب کرده ایم.

راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری مناسب

کاغذ دیواری ها دارای انواع طرح ها و متریال برای استفاده هستند که بایستی در هنگام انتخاب به آن توجه نمود. متریال و جنس کاغذ دیواری مورد استفاده می تواند از نوع های خارجی و یا ایرانی انتخاب شوند. کیفیت برندهای برتر بایستی در انتخاب جنس کاغذ دیواری مد نظر قرار گیرد. اگر از ما راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری مناسب را بخواهید، ما به شما استفاده از برندهای مطرح خارجی را برای جنس کاغذ دیواری پیشنهاد می دهیم. زیرا این برندها کیفیت بالاتر و عمر و مندگاری بالاتری را برای کاغذ دیواری فراهم می آورد.

راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری

برندهای مطرح خارجی دارای قابلیت شست و شو هستند، این امر در فراهم آوردن زیبایی و نو بودن همیشگی کاغذ دیواری بسیار تاثیر گذار است. در جاهایی که نیاز به تمیز کردن کاغذ دیواری بیشتر احساس می شود، استفاده از کاغذ دیواری های قابل شست و شو توصیه می شود. بنابراین جهت راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری مکان هایی نظیر اتاق کودک و یا آشپزخانه و ... توصیه ما به شما استفاده از کاغذ دیواری های قابل شست و شو می باشد.

راهنمای خرید کاغذ دیواری مناسب با طرح های مختلف

طرح های مورد استفاده در کاغذ دیواری ها بسیار متنوع هستند. این در حالی است که با پیدایش پوستر های دیواری امکان درج تصاویر مختلف بر روی کاغذ دیواری فراهم شده است. پوستر دیواری در واقع همان کاغذ دیواری است که تصویر و نمای کلی با چیدمان قطعات کاغذ دیواری همانند پازل در کنار هم فراهم می شود. طرح های کاغذ دیواری با حالت سه بعدی را می توانید برای زیباسازی دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید.

طرح های کاغذ دیواری بسیار متنوع هستند، از طرح های طبیعت گرفته تا طرح های شیک و فانتزی امروزی را می توان بر روی کاغذ دیواری استفاده کرد. به عنوان مثال جهت راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک، بایستی به روحیات این قشر توجه شود. برای کودکان طرح های ویژه کودک تهیه شده است. این طرح ها می تواند شامل تصاویر کارتونی و یا تصاویر شخصیت های سلیبریتی این قشر باشد.

راهنمایی برای خرید کاغذ دیواری اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی از دسته مکان های مهم در هر منزلی محسوب می شود، این مکان از ان جایی که افراد به محض ورود به خانه در معرض دید مهمانان و مخاطبان شما می باشد از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. برای انتخاب طرح مناسب برای اتاق پذیرایی بایستی ترکیب رنگی و هارمونی کاغذ دیواری با وسایل منزل رعایت شود. استفاده از طرح های سنتی و یا کلاسیک و یا طرح های طبیعت و ... از دسته طرح های مرسوم برای اتاق پذیرایی می باشد. جهت راهنمای خرید کاغذ دیواری برای اتاق پذیرایی به شما توصیه می کنیم در پشت تلویزیون از طرح های سه بعدی و ویژه برای این امر استفاده نمایید.

راهنمای خرید کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک

دقت داشته باشید طرح کاغذ دیواری برای اتاق کودک از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا این طرح ها در روحیات آن ها و شکل گیری استعدادهای این قشر بسیار تاثیرگذار می باشد. پسران و دختران دارای تفاوت سلیقه بوده و کاغذ دیواری مخصوص به خود را می خواهند. حتی انتخاب رنگ نیز از درجه اهمیت بالایی برخودار می باشد. برای اتاق پسران رنگ های آبی و برای دختران رنگ صورتی از محبوبیت بالاتری برخوردار است. برای انتخاب طرح ها برای کودکان والدین توجه داشته باشند که انتخاب طرح براساس انتخاب خود کودکان انجام شود.

دکور آذین خدمات چاپ کاغذ دیواری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند. انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری در مرکز چاپی دکور آذین برای مخاطبان فراهم می شود.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲