۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت های بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ بایستی گفت روش های مختلفی برای این امر وجود دارد، از گچ کاری گرفته تا رنگ کاری و کناف کاری و ... روش های مختلفی هستند که می توان برای زیباسازی پشت تلویزیون از آن ها استفاده کرد. اما ما استفاده از کاغذ دیواری را برای طراحی پشت تلویزیون پیشنهاد می دهیم. با کاغذ دیواری می توان طرح هایی را پشت تلویزیون پیاده سازی کرد که با روش های معمول قادر به این زیباسازی نیست. رنگ های جذاب بکار برده شده در کاغذ دیواری و یا طرح های ممتازی که در این روش قابل پیاده سازی شدن می باشد، با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی قابل دستیابی نیست.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

در کاغذ دیواری های جدید و مدرن قابیلت ایجاد تصاویر در طرح های مختلف وجود دارد، که به این نوع کاغذ دیواری ها، پوستر دیواری گفته می شود. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی از چیدمان قسمت های مختلف تصویر همانند پازل در کنار هم بدست می آید. اگر حالت تصاویر به صورت سه بعدی باشد، طبیعی بودن و زیبایی بیشتر برای پشت تلویزیون فراهم می شود که مخاطبان از آن لذت فراوانی می برند. در پوسترهای دیواری می توان از طرح های مختلفی بنا به سلیقه های مختلف استفاده کرد.

طرح و رنگ مناسب برای پشت تلویزیون چگونه است؟

افراد برای پشت تلویزیون می توانند از طرح های مختلفی استفاده نمایند، انتخاب طرح و رنگ برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون بسته به دکوراسیون داخلی و رنگ و طرح های بکار رفته در دکوراسیون داخلی انتخاب می شود. همواره سعی نمایید در رنگ و طرح انتخابی برای پشت تلویزیون، هماهنگی بین این موارد را با دکوراسیون داخلی رعایت نمایید. برای کاغذ دیواری مورد استفاده برای این منظور طرح ها و انواع رنگ ها قابل استفاده است که مخاطبان می توانند با توجه به سلایق خود و دکوراسیون داخلی اقدام به انتخاب طرح های مناسب خود نمایند.

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

از طرح های زیبا برای کاغذ دیواری می توان به طرح های طبیعت و استفاده از تصاویر گل ها، کوه ها و ... اشاره نمود و یا بسته به دکوراسیون داخلی از طرح کلاسیک و سنتی و یا طرح های شیک و فانتزی استفاده نمایید. انتخاب طرح ها با توجه به گستردگی الگوها در کاغذ دیواری بسیار آسان شده است. وجود تناسب بین طرح ها و رنگ ها با اثاثیه می تواند فاکتوری مهم در انتخاب طرح ها باشد.

مزایای استفاده از کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون چیست؟

قیمت مناسب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها نسبت به سایر روش های زیباسازی دکوراسیون دخلی دارای مزیت های فراوانی هستند. به عنوان اولین مزیت می توان قیمت ارزان تر این کاغذ دیواری ها را نام برد. قیمت کاغذ دیواری نسبت به روش هایی نظیر گچ کاری و ... بسیار مقرون به صرفه تر بوده و روش مناسبی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند.

قابلیت نصب آسان کاغذ دیواری

نصب کاغذ دیواری بسیار آسان بوده و در زمان کوتاه انجام می شود. تنها با چسب مخصوص و در حداقل زمان ممکن عملیات نصب انجام می شود. در این روش نیاز به تخلیه وسایل محیط برای عملیات نصب کردن نیست، این در حالی است که روش های دیگر نظیر گچ کاری و رنگ کاری نیازمند تخلیه محیط بوده و بایستی ساکنین و وسایل را از محیط خارج نمود. عملیات نصب بهتر است تحت نظر یک نصاب کاغذ دیواری انجام داد.

طرح های ممتاز با کاغذ دیواری

در کاغذ دیواری های مورد استفاده برای دکوراسیون داخلی بخصوص در پشت تلویزیون طرح های مختلفی وجود دارد که با سایر روش ها امکان ایجاد چنین طرح هایی وجود ندارد. حال آن که نوع طرح های سه بعدی حالت کاملا طبیعی و ممتاز را برای استفاده کنندگان فراهم می آورد. نکته هم در استفاده از طرح های مختلف آن است که کاغذ دیواری را به سهولت می توان تعویض و از طرح های جدید و نو برای زیباسازی دکوراسیون داخلی استفاده کرد.

دکور آذین با سابقه بیش از یک دهه در زمینه تولید و چاپ کاغذ دیواری بخصوص برای پشت تلویزیون آماده ارایه انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری برای مخاطبان مختلف است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری و برای استعلام قیمت می توانید با ما تماس گرفته و به دکور آذین مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲