۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

ادامه نمونه کارها

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز باعث شده است که بتوان با صرف جویی در زمان و هزینه ها بتوانید بهترین طرح های را برای خود انتخاب نمایید. تنها با بررسی دسته بندیهای مختلف کاغذ دیواری می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به سفارش طرح دلخواه خود در کوتاه ترین زمان ممکن بکنید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری و چاپ آن فاکتورهایی بازی می کند که در این نوشتار به شرح آن ها می پردازیم.

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب را در دکور آذین تجربه نمایید.

اگر بخواهیم عوامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کاغذ دیواری را شرح دهیم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

خرید با جنس کاغذ دیواری مناسب

در بین متریال مورد استفاده برای کاغذ دیواری ها، تفاوت کیفیت به شکل محسوس وجود دارد. انواع کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند که دارای تفاوت قیمتی نیز هستند. از این رو بایستی بدانید که این نوع کاغذ دیواری ها دارای تفاوت کیفیت هم هستند. به عنوان بارز ترین تفاوت بین این دو می توان به قابلیت شست و شو کاغذ دیواری های خارجی اشاره نمود. این در حالی است که برندهای داخلی اکثرا این قابلیت را ندارند. ولی با این وجود قیمت کاغذ دیواری های خارجی بالاتر است.

چاپ کاغذ دیواری با کیفیت

نوع چاپ مورد استفاده هم از مواردی است که بایستی در هنگام خرید کاغذ دیواری به آن توجه نمایید. بایستی توجه داشته باشید، زیبایی و رزولیشن چاپی در کاغذ دیواری و طرح های مورد استفاده بر آن از اهمیت بالایی برخوردار است. نوع چاپ بایستی زیبایی و رزولیشن بالا را برای کاغذ دیواری فراهم آورد. استفاده از تجهیزات مناسب در این زمینه نظیر چاپ اکوسالونت بسیار مناسب است. پس در هنگام خرید کاغذ دیواری سعی نمایید از واحد چاپ کاغذ دیواری بخواهید که نوع چاپ اکوسالونت را برای شما انتخاب نماید.

نوع چاپ بایستی به خوبی حاشیه ها و قسمت های سیاه و روشن را در تصویر فراهم آورد. از این رو چاپ های سه بعدی در چاپ کاغذ دیواری مطرح شده است که بایستی یک واحد معتبر در زمینه کاغذ دیواری امکان چاپ کاغذ دیواری سه بعدی را داشته باشد.

خرید کاغذ دیواری سفارشی چگونه است؟

برای کاغذ دیواری ها انواع طرح ها و متریال با کیفیت فراهم شده است. طرح ها بسیار متنوع بوده که امکان استفاده از آن را برای محیط ها و افراد مختلف فراهم کرده است. از این رو تنها با رجوع به گالری کاغذ دیواری می توان طرح های مختلفی را برای کاغذ دیواری انتخاب نمود. اما سوال اینجاست، آیا امکان چاپ طرح های دلخواه برای کاغذ دیواری و طرح هایی که خودمان به واحد چاپی می دهیم برای واحد کاغذ دیواری امکان پذیر است؟

در جواب بایستی گفت واحدهای معتبر در زمینه کاغذ دیواری و پوستر دیواری این امکان برای مشتریان خود فراهم اورده اند. از این رو امکان درج تصاویر دلخوه و حتی عزیزانتان بر روی کاغذ دیواری در یک واحد معتبر فراهم آمده است. دکور آذین نیز امکان چاپ و خرید کاغذ دیواری سفارشی را فراهم آورده است. امکان سفارشی چاپ کردن و همچنین سفارش های شبانه روزی و فوری و امکان چاپ و سفارش آنلاین طرح های مختلف و آنلاین در دکور آذین فراهم شده است.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲