۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه ، خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب . برای خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه بایستی مرکزی معتبر را انتخاب کنید که هم کیفیت بالا را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری فراهم نماید و هم بتوانید خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب را انجام دهید. دکور آذین قادر است کاغذ دیواری و پوستر دیواری با طرح دلخواه شما را فراهم نماید. قیمت کاغذ دیواری در این مرکز از مناسب ترین مکان ها است.

خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه

خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه

شما دیگر نگران استفاده کاغذ دیواری و پیدا کردن طرح دلخواه برای محیط زندگی خود نباشید. تنوع کاغذ دیواری و پوستر دیواری با طرح های مختلف باعث شده است که بتوانید خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه را براحتی انجام دهید. انتخاب طرح ها برای کاغذ دیواری ها متنوع بوده و می توانید اقدام به انتخاب طرح از آلبوم کاغذ دیواری نمایید و یا با داشتن طرح خود و ارائه آن به واحد چاپی، خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه را انجام دهید.

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

علاوه بر طرح کاغذ دیواری که بسیار مهم است، قیمت کاغذ دیواری نیز از دیگر عواملی است که بایستی در هنگام خرید کاغذ دیواری به آن توجه نمود. برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب بایستی به مواردی توجه نمایید. به عنوان مثال ابعاد چاپی در تعیین قیمت نهایی تاثیرگذار است و بایستی بدانید طرح های مختلف دارای ابعاد مختلفی هستند و یا نوع و کیفیت متریال مصرفی برای چاپ کاغذ دیواری در تعیین قیمت نهایی بسیار تاثیرگذار است. برند و متریال با کیفیت تر دارای کیفیت بالاتری هستند که این امر باعث خصوصیات منحصر به فرد در کاغذ دیواری از جمله قابلیت شستشو آن شده است.

خرید کاغذ دیواری با طرح دلخواه و قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری می توانید با رجوع به مرکز چاپ کاغذ دیواری دکور آذین کاغذ دیواری و پوستر دیواری با کیفیت و طرح دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. تنوع طرح برای کاغذ دیواری در این مرکز چاپی بسیار بالا بوده و شما می توانید به راحتی طرح دلخواه و متناسب با محیط زندگی خود را با قیمت مناسب انتخاب و خریداری کنید.

برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به مرکز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲