۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

خرید پوستر سه بعدی پشت تلویزیون

پوستر سه بعدی پشت تلویزیون ابزاری مناسب برای زیباسازی محیط زندگی شما بخصوص در پذیرایی است. با خرید پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون می توانید بخوبی در ایجاد توجه و لذت بردن افراد از تماشای تلویزیون موثر بود. برای پوستر سه بعدی پشت تلویزیون می توان از طرح های مختلفی از پوستر دیواری ها استفاده کرد.

پوستر سه بعدی پشت تلویزیون

پوستر سه بعدی پشت تلویزیون

برای استفاده از پوستر سه بعدی بایستی با مراجعه به واحد چاپ و فروش پوستر دیواری اقدام به سفارش پوستر کرده و متناسب با سلایق خود پوستر دلخواه را برای خود انتخاب کنید. واحد های چاپی معتبر تنها قادر به تهیه نوع سه بعدی پوستر دارند و همه ی واحد های چاپی این امکان را ندارند. در واحد چاپی با فراهم شدن قسمت های حاشیه ها در تصویر و قسمت های روشن و تاریک حالت سه بعدی برای پوستر دیواری فراهم می شود.

پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

برای پشت تلویزیون می توان از انواع طرح ها استفاده کرد و همه بسته به سلیقه مشتریان و متناسب با دکوراسیون داخلی انجام شود. برخی تمایل دارند از تصاویر مناظر و طبیعت برای این مکان ها استفاده کنند که تنوع طرحی در این مورد بالا بوده و خریداران می توانند براحتی اقدام به سفارش طرح خود نمایند.

یکی از طرح های زیبا که مخاطبان فراوانی هم برای پشت تلویزیون دارد نوع پوستر دیواری گل است. در این مورد طرح ها و نقش های مختلفی وجود دارد که مخاطبان فراوانی دارد. انتخاب طرح و رنگ در این نوع پوستر دیواری متناسب با دکوراسیون داخلی است.

دکور آذین طرح های نوینی را برای پوستر سه بعدی پشت تلویزیون ارائه می کند که هم از لحاظ طرح ممتاز بوده و هم کیفیت و قیمت مناسبی دارد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲